Satılık Rottwiler Manisa

images (9)

Satılık Rottwiler Manisa sattığımız tüm yavrularda ve yetişkinlerde sağlık ve ırk garantisi vermektedir. Yılların verdiği tecrübe ile en iyi safkanları yetiştirmekteyiz.
Ailesine çok bağlıdır ve onları hep koruması altına alır. Evine yabancıların girmesine genellikle izin vermez. Çok cesur ve güçlüdür. Polisler, askerler ve gümrük memurlarına yardımcı olduğu gibi, iz sürme gibi görevleri de başarıyla yerine getirir. Eğitildiğinde çocuklarla anlaşır. Diğer köpeklerle anlaşamaz, bu nedenle tasmasız dolaştırılması doğru olmaz.

Satılık Rottwiler Manisa Hakkında

Yeteri kadar egzersiz yaptırılırsa apartmanda da yaşayabilir. Orijinal bir rottweiler Her zaman siyah, maun ile pas rengi arası lekeler. Siyah ile lekeler arasındaki çizgiler çok belirgin olmalıdır. Lekelerin yeri şu şekilde olmalıdır. Her bir gözün üzerinde birer leke. Yanaklarda, ağzın her iki yanında bir çizgi halinde. Ama burun üzerinde değil, ön bacaklarda ayaklara doğru, arka ayakların iç kısımlarında diz kapağına doğru. Topuktan parmaklara kadar, öne doğru genişleyerek, ama siyah rengi de tamamen ortadan kaldırmadan, parmaklar üzerinde siyah çizgiler olmalı. Alt tüyler gri, ten rengi veya siyahtır. Lekelerin miktarı ve yeri önemlidir ve beden renginin % 10’unu aşmamalıdır. Yürüyüşü dengeli, uyumlu, emin, güçlü olmalı, ön bacaklar ileriye doğru iyi uzanmalı, arka bacakların itişi güçlü olmalı. Yürüyüşü zorlamadan, etkindir.

Satılık Rottwiler Manisa

Ön ve arka bacaklar ne içe, ne de dışa doğru atılmaz, arka bacaklar ön bacakların adımlarına dokunmalı. Sırt çizgisi hareket halinde iken düz kalır. Hız arttıkça, bacaklar merkez çizgiye doğru karın altına doğru sürülür. Satılık Rottwiler Manisa ırk konusunda ki detaycılığının sonucu olarak sizleri bu özelliklere uygun orijinal anne ve babadan olan köpeklerin sahibi yapmaktadır. İlk aşıları iç dış parazit tedavileri mamul veteriner kontrolünden geçmiş aşı karneleri çıkarılmış safkan orijinal rottweiler yavrularımız anlaşmalı otobüs firmalarınla teslimat yapmaktayız. Satın alacağınız köpeklerinizi seçerken lütfen ucuzluğuna göre değil irk standartlarına uygun köpekler seçin.

  • Fikret Karakuş
    5 yıl önce

    Orginal rotwailler yavrusu arıyorum yardımcı olursanız sevinirim
    Manisa Turgutlu

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

Satılık Rottwiler Manisa