Satılık rottweiler Mersin

indir

Rottweiler kalite olsun güvenilir olsun diyenler sizleri Satılık rottweiler Mersin e davet ediyoruz. Bu konuda Kalite Güven Bizim İşimiz.

Satılık rottweiler Mersin Hakkında

İdeal bir rottweiler orta boyda, sağlam ve güçlü bir köpektir. Rengi siyah, kahverengi lekeleri çok belirgindir. Sağlam yapısı, gücünü, çevikliğini ve dayanıklılığını sergiler. Erkek köpekler, dişilere göre daha iri, kemikleri daha kalındır. Dişiler belirgin bir şekilde feminen yapılıdır, ama dayanaklıkları ve güçlerinden hiçbir şey kaybetmezler. Erkekler 61-68 m, dişiler 56-63 cm. arası, her birinde orta ölçüler tercih edilir. Doğru oranları yükseklik ve standardın sınırları içinde kalan vücudu çok önemlidir. Enseden kuyruk sokumuna kadar olan beden uzunluğu, cidago (omuz) yüksekliğinden biraz fazladır, en ideali yükseklik/uzunluk oranının 9/10 olmasıdır. Kemik ve kas yapısı, bedenini taşımaya yeterli olmalı ve ona son derece güçlü bir görünüm vermelidir. Erkek omuz yüksekliği 61-68 cm. Dişi omuz yüksekliği 56-63 cm. 61- 62 cm kısa 56-57 cm kısa,63-64 cm orta, 58-59 cm orta,65-66 cm iri ideal, 60-61 cm iri ideal, 67-68 cm çok iri, 62-63 cm çok iri, Erkeklerde ağırlık yaklaşık: 50 kg. Dişilerde ağırlık: yaklaşık 42 kg. olmaktadır.

Satılık rottweiler Mersin

Satılık rottweiler Mersin sizlere böyle bir köpek veriyor bakın, Rottweiler yeri geldiği zaman bir aslan kadar yürekli yeri geldiği zaman bir anne kadar şefkatli. Sahibi için ölümü göze alacak kadar cesur. Onun tek istediği sizsiniz sizin sevginiz ve ilginiz.Bir rottweiler sahibi olduğunuzda sadece bir köpek sahibi olmazsınız siz üzgünken üzülen siz mutluyken mutlu olan kötü ellerde yetiştirilmediği taktirde çocuklar ve hatta bebekler bile son derece iyi anlaşan ailenizi ona emanet edebileceğiniz son derece akıllı cesur ve babayiğit bir dost bu ırkı besleyenler aslında bir rottweiler beslemenin bir köpek beslemekten çok farklı olduğunu bilirler

Sıradaki içerik:

Satılık rottweiler Mersin