Köpek Oteli Fatih

luxury-dog-hotel-design-o

Köpekler hayatın başlangıcından itibaren insanların en sadık dostlarıdır. Gerek sezileri ve atılganlıklarıyla koruma amaçlı, gerek birçok insandan daha güvenilir yakın dost olarak yüzyıllardır evimizdedirler. Çoğu insan evinin içine sokmak istemese de bahçesinde veya ev dışı herhangi bir bölümde bu yakın dostları misafir eder.  Birçok köpek sahibi tatile gitmek istedikleri veya acil işleri çıktığı zaman eğer gittikleri yer kendilerine ait bir ev veya konaklama yeri değilse köpeklerini götüremiyorlar. Burada Köpek Oteli Fatih imdadınıza koşuyor.Günümüzde hala çoğu otel veya pansiyon ne kadar bakımlı veya uysal olursa olsun evcil hayvan kabul etmemektedir. Bu durum birçok köpek sahibi için her tatil ve ya bu gibi durum aşamasında sıkıntı yaratmaktadır. Çünkü köpek diğer kuş, balık gibi herkesin emanet almak isteyeceği ve sahibinin de gönül rahatlığıyla emanet edebileceği bakımı kolay bir hayvan değildir.

Bu durum yeni bir iş kapısı açılmasına sebep olmuştur. Köpek otelleri!

Köpek Oteli Fatih

Özellikle işinin ehli veterinerler tarafından açılan köpek otelleri ve pansiyonları köpeklerini kimseye emanet edemeyen, etmek istemeyen köpek sahipleri için bulunmaz bir fırsattır. Çoğu ev konforunda olan köpek otellerinin köpeğinizi emanet etmeden önce mutlaka araştırmanız gerekmektedir. Çoğu zaman durumdan istifade eden fırsatçılar herhangi bir veteriner kontrolü veya onayı olmadan bu tür yerleri açıp kendilerine belli meblağ karşılığında emanet edilen köpeklere zarar vermektedir. Seyahate çıkmadan önce güçlü ve sağlam bıraktığınız sevgili köpeğinizi döndüğünüzde tanıyamama gibi bir durumda çıkabilir bu tür ruhsatsız ve denetimsiz yerlerde.

Köpek bakımı

Bu bahsettiğim denetimsiz ve ruhsatsız yerlerin dışında kalan köpek evleri bu işten anlayan ve köpekle arasında gerçek bir bağ olan veterinerler tarafından işletilmektedir. Bu veterinerler ve hayvan dostları tarafından açılan evlerde hiçbir şekilde köpeğiniz küçük kafeslerde bakılmaz. Her biri oldukça geniş bölümlerle ayrılmış bir kısmı kapalı bir kısmı açık odacıklarda kalır köpeğiniz. Günlük gezintileri, sizinle yapmaya olduğu alışkanlıklar sizin söylediğiniz yönergelerle devam ettirilir. Yemeye alışkın olduğu özel bir mama veya yiyecek varsa bunu sadece belirtmeniz yeterlidir. Bu aynı şekilde devam edecektir bırakacağınız köpek otelinde. Köpeğinizin her hangi bir rahatsızlığı, kullandığı günlük ilaç varsa bu durumda da gözünüz arkada kalmadan rahatlıklar emanet edebilirsiniz.

Köpek Oteli Fatih

Köpek Oteli Fatih

Köpek Oteli Fatih Hakkında Herşey

Birçok köpek otelinde konaklama harici köpeklere eğitimde verilmektedir. Belli eğitimleri almanızı istediğiniz köpeğinizi bir süre boyunca bıraktığınız otel yetkilileri belirtilen süre bitiminde köpeğinize istenilen eğitimi vermiş olarak size teslim ederler. Özellikle yavru olarak aldığınız köpekleri eğitimleri verilirken bu duruma alışkın olmayan köpek sahipleri çok zorlanır. Bu durumda artık birçok köpek oteli bu konuda her daim yanınızdadır. Bazı köpek otellerinde veteriner 24 saat oteldedir. Bazı otellerde ise ihtiyaç halinde ve çağırıldıklarında hemen gelirler. Veterinerler haricinde otelde köpekleri kendi çocukları gibi seven bu konunun eğitimini almış sevgi dolu çalışanlar vardır.

Köpek Oteli Fatih Hakkında

Artık ülkemizin birçok ilinde hatta her ilin ayrı ayrı ilçesinde hemen yanı başınızda küçük veya büyük çaplı güvenli köpek otelleri çok rahatlıkla bulunmaktadır. Eğer Fatih semtinde bir köpek oteli aramaktaysanız, bunun için tek yapmanız gereken arama motorlarına Köpek Oteli Fatih yazmanız. Anında sizin için istediğiniz bölgede istediğiniz yerdeki köpek otelleri sıralanır ve siz içlerinde sizin ve köpeğiniz için en güvenli ve uygununu rahatlıkla seçebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Fatih