Köpek eğitimi güzelbahçe

images (8)

İzmir’in Güzelbahçe semtinde yer alan Köpek eğitimi güzelbahçe, Türkiye’nin ilk ve tek köpek oteli olması bakımından ayrı bir öneme sahiptir. Merkez, 5 yıldızlı konfora sahip olup köpeklerin tatil havasında bir ortamda çalışabilmeleri için müşterilerine otelvâri bir ortamda hizmet sunmaktadır. Merkeze ulaşabileceğiniz ikâmetgâh adresi şu şekildedir:

İstikbâl Caddesi, 80 Numaralı Sokak, Kaymakamlık Karşısı, İzmir/Güzelbahçe. Bununla birlikte eğitim merkezine 0 232 234 58 58 numaralı irtibat hattından da ulaşabilirsiniz.

GÜZELBAHÇE’DE BİR EĞİTİM MERKEZİ: BOBYLAND KÖPEK EĞİTİM MERKEZİ

Köpek eğitimi yüksek konforlu 24 adet kulübeciklerde gerçekleşmektedir. Tekli odaların fiyatı da müşterilere gayet ekonomik olarak düşünülmüştür. Bu odalardaki kamera sistemiyle 24 saat boyunca köpeğinizi kendi evinizde izleyebileceğiniz suit odalarla köpeğinizi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca köpek eğitimi güzelbahçe eğitim merkezinde, klimalı odalarla köpeğin rahatlığı düşünülmektedir. Bunu yanı sıra ultraviyole ve ozon ışınlarıyla oda sürekli olarak dezenfekte edilmektedir. Köpek eğitiminde ayrıca gün boyu müzik yayını yapılarak seanslar da düzenlenmektedir.

Yine eğitim merkezinde tekli köpek havuzları da bulunmaktadır. Bu havuzlarla köpeklerinizin kendisini evinde hissederek rahatlıkla dinlenebilmektedir. Bunun dışında parkla köpeğinizin eğlenmesi amaçlanmıştır. Köpeğinizin güvenliği açısından havuzlarda diğer köpeklerle irtibatı engellenmiştir. Bununla birlikte ücretsiz yıkama havuzlarında köpek, yıkanarak yeniden merkezdeki odasına gönderilir. Köpek eğitimi Güzelbahçe merkezindeki çalışmaların ayrıntılı programını da bir sonraki paragrafta işlenmektedir.

Köpek eğitimi güzelbahçe Hakkında

Öncelikle sabah saat 08.00’da köpeğe otelde üretilen özel karışımlı mama kahvaltısı yaptırılır. Daha sonra 08.30’da, gözetmen gözetiminde köpek hem doğa yürüyüşüne çıkarılıyor hem de bu arada köpeğinizin odası özel karışımlarla dezenfekte ediliyor. Saat 09.00 olduğundaysa köpek odasına getirilip dinlenmeye bırakılıyor. Saat 10.00 olduğundaysa köpeğiniz oyun oynamaya bırakılıyor. Parkındaki birbirinden eğlenceli oyun aletleriyle gözetmen eşliğinde köpeğiniz eğlendiriliyor ve bu sayede zihinsel dinginliği sağlanmış oluyor. Saat, 11.00 olduğunda yeniden odasında öğle uykusuna bırakılıyor.

2 saatlik öğle uykusundan sonra köpek, havuza götürülerek eğlence dünyasına sokuluyor. Burda yarım saat yıkandıktan sonra masaj salonuna götürülerek masaj yapılıyor. Saat 14.00 olduğundaysa, yine odası temizlenerek sağlığı önemseniyor. 1 saatlik temizliğin ardından yine kulübesine alınıyor.

Makalenin üçüncü paragrafından itibaren de Köpek eğitimi güzelbahçe akşam kuşağındaki programı hakkında bilgiler verilecektir.

 

Köpek eğitimi güzelbahçe

 

Makalenin sonuç bölümüne gelindiğindeyse diğer ayrıntılar hakkında bilgiler aktarılacaktır. Türkiye’de ilk ve tek köpek oteli olmasının verdiği ayrıcalıkla Bobyland Köpek Oteli, Türkiye’nin gündemini belirleyen birçok gazete ve dergide de yankılanmıştır. Sözgelimi; Sabah Gazetesi, ”Türkiye’nin 5 yıldızlı köpek oteli” manşetiyle; Milliyet Gazetesi, ”Köpeklerin 5 yıldızlı keyfi” manşetiyle; Ntv kuşağı, ”Köpeklerin 5 yıldızlı tatil keyfi” yayınıyla ve Akşam Gazetesi, ”Köpek Oteli’nde dört köşeler” manşetiyle bu başarıları vurgulayan başlıklarla köpek eğitimi güzelbahçe semtinde yer alan eğitim lokâline dikkatleri çekmişlerdir. Makalenin sizlere sunduğu bilgilerden yola çıkarak sizler de köpeğinizi uygun fiyatlarla bu eğitim kompleksinde barındırabilir ve onun size alışmasını, sadakatini arttırabilirsiniz. Ayrıca sevimli dostunuz olan bu sevgi yumağının rahatça yaşamasına olanak tanımış ve ona hak ettiği değeri vermiş olursunuz.

 

 

  • mustafa özmen
    6 yıl önce

    5 aylık golden köpeğime tuvalet eğitimi aldırmak istiyorum eğitim ve ücreti konusunda bilgi almak istiyorum

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

Köpek eğitimi güzelbahçe