Köpek Oteli Eyüp Hakkında

img_0065

Köpek otelleri, köpek sahiplerinin köpekleri ile gidemeyeceği yerlere gitmek zorunda kaldıklarında köpeklerini bıraktıkları kurumlardır. Köpek sahipleri için ciddi bir problem haline dönüşen köpeğin nerede kalacağı sorunu, bu oteller sayesinde çözülmektedir. Köpek sahipleri istedikleri her hangi bir zaman da bu kurumlara başvurarak köpeklerini bu otellere bırakabilirler. Köpekleri bıraktıkları süreç boyunca, bu kurumlarda yaşamlarını oldukça sağlıklı bir şekilde geçirmektedirler. Köpek Oteli Eyüp ile köpeklerin rahatı için her türlü unsur özenle düşünülmüştür. Köpekler için oldukça temiz, sağlıklı ve ferah yaşam alanları oluşturulmuştur.

Köpek Oteli Eyüp

Köpek sahipleri köpeklerini bu kurumlara teslim etmeden önce, kurumların her alanın gezip, köpeklerinin hangi şartlarda yaşamlarını sürdürecekleri hakkında bilgi alabilirler. Aynı zaman da köpeklerini teslim ettikten sonra ki bütün süreçte, istedikleri her zaman da otel ile iletişim kurarak, köpeklerinin son durumu hakkında bilgi alabilmektedirler. Otelde köpeklerden sürekli olarak sorumlu olan, alanında uzman olan veteriner hekimler ve özel köpek eğitmenleri bulunmaktadır. Uzman kişilerin sürekli olarak gözetimi altında olan köpekler için, her hangi bir problem oluşumu en başından tespit edilip engellenmektedir. Alanın da uzman olan kadroları ile köpek otelleri, köpekler için çok çeşitli hizmetler vermektedirler. Bu hizmetlerde amaç köpeklerin tam iyilik halinin devamlı bir şekilde ilerlemesini sağlayabilmektir.

Köpek Otelinde Köpekler İçin Verilen Belli Başlı Hizmetler

Köpekler için en uygun olan yaşam alanın sağlanması, sağlanan yaşam ortamının düzenli olarak temizliğinin sağlanması, köpek için gerekli olan her türlü gereksinimi karşılayan özel beslenme programlarının hazırlanması gibi birçok program içeriğine köpek için en uygun ve sağlıklı gıdaların seçilmesidir. Köpeğin temizliğinin düzenli bir şekilde sağlanması, köpeğin tüy bakımının düzenli olarak yapılması, köpeğin diş ve tırnak bakımının aynı şekilde düzenli olarak yapılması, köpeğin günlük aktivite sıklık oranının değerlendirilmesidir.

Köpek Oteli Eyüp

Köpek Oteli Eyüp

Köpek için en uygun olan fiziksel aktivite programlarının hazırlanması, hazırlanan fiziksel aktivite programının uygun ortamlarda uzmanların kontrolünde düzenli olarak yaptırılması, köpek için birçok özel eğitimin uygulanması, köpeğin sağlık durumunun düzenli olarak takip edilmesidir. Köpeğin aşı takviminin özenle takip edilmesi, köpeğin eğlenmesi için çeşitli oyun ve programların düzenlenmesi, köpeğin sosyal sağlığı ve sahibinden ayrı kaldığı süreci kolay atlatabilmesi için köpeğe özel psikolojik destek verilen hizmetlerin başında gelmektedir.

Bu Hizmetler Her Köpek Otelinde Verilmekte Midir?

Bu hizmetlerin çoğunluğu köpeklerin yaşamlarının sağlıklı devamı için zorunludur. Bu yüzden çoğunluğu köpeklere uygulanması şart olan hizmetlerdir. Bazı özel aktiviteler ve eğlence programları hariç, hizmetlerin çoğunluğu her köpek otelinde verilmektedir.

Köpek Otellerinde Ki Hizmetler Kimler Tarafından Verilmektedir?

Köpek otellerinde ki tüm hizmetler alanında uzman olan veteriner hekimler ve özel köpek eğitim uzmanları tarafından verilmektedir.

Köpek Otellerine Her Cins Köpek Kabul Edilir Mi? Yoksa Aranan Özel Şartlar Mı Vardır?

Köpek otellerine her cins köpek kabul edilebilir. Bazı durumlarda aşırı saldırganlık ve ya rahatsız edici tavırlar sergileyen köpekler bazı kısıtlamalar altında kabul edilebilir. Köpeklerin otellere kabul edilmesi aşamasında köpeğin sağlıklı olması dışında aranan her hangi bir özel şart yoktur. Köpek her hangi bir salgın, bulaşıcı bir hastalığa ve ya ciddi bir şekilde tedavi ve ilgi gerektiren bir hastalığa sahip ise, bu şartlarda otellere kabul edilmezler.

Çünkü bu tarz bir rahatsızlığı bulunan bir köpeğin otele kabul edilmesi otelde ki tüm köpek ve çalışanlar için de ciddi bir tehlike unsuru haline gelecektir. Kabul edilmemelerinin sebebi otellerde ki güvenliğin devamını sağlayabilmektir. Köpek Oteli Eyüp bu tarz kontrollere özenle dikkat eden köpek otelleri arasında ön sıralarda gelmektedir. Bu şekilde ki otellere köpek sahipleri, köpeklerini güvenle emanet edebilirler.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Eyüp Hakkında