Kartal Köpek Oteli Hakkında

ingiltereotel

Dünya’da insanlar gibi köpeklerde vardır. Köpekler cinslerine ve ırklarına ve her türlü farlı hareketlerine göre ayrılmışlardır. Köpeklere sevgi dolu hayvanlardan. Bazı köpekler var ki kendilerine farklı alanlarda farklı platformlarda kendilerini kanıtlamışlardır. Eğitim almış köpekler daha sakin ve uysallardır bir ev köpeği aldıysanız eğitimini kendiniz ve bir başkası tarafından yaptırmalısınız. Kartal Köpek Oteli bunun için ideal bir yerdir.Köpekler heyecanlı ve meraklı hayvanlara olabilmektedirler. Köpekler yaralarını kendileri yalayarak iyileştirebilirler.

Bir felsefeci olan bir platon köpeklere hakkında şunu söylemiştir’ Köpeklerin ruh hali tam bir felsefecidir’ demiştir. Köpeklerin insan aklı 2 veya 3 yaş arasındadır. Köpekler eğer egzersiz yapmazlarsa enerjilerini atamazlar her köpeğin gündelik bir yürüyüşe çıkması gerekmektedir Köpekler sevildiklerinde ve yemek yediklerinde mutlu olurlar. Köpeklerin potansiyelleri cinsiyetlerine ve cinslerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Mutlu köpekler her daim sevimli ve eğlenceli köpeklerdir. Köpekler eğer kızdıkları zaman ve anne içgüdülerin getirdiği kızgınlıkla hırçın ve saldırgan olabiliyorlar. Her köpek farklı alanlarda kendini yetiştirilebilir. Köpekler bekçi köpeği polis köpek ev köpeği koruma köpeği veya avcı köpeği olarak eğitilebilir. Günümüzde en çok tercih edileni ev köpekleridir. Her cins ev köpeği olmaz çünkü cinsler arası farlılık olabiliyor. Köpeklerden bu kadar bahsettik gelin bu köpeklerin bir kaçının özelliklerine veya ne iş yaptıklarına bakalım.

Pointer

Bu köpekler oldukça gülcü ve yapılı köpeklerdir çevik etiklerdir. Çocuklara karşı oldukça kibar köpeklerdir. Zeki ve akıllı oldukları kadarda kendilerini temiz olmasında gözlere çarpıyor. Çok çekingen olan bu tür küçük yaşta sosyalleşmesi gerekmektedir. Yabancı kişilere karşı çok mesafelidirler de her yabancıya karşı sevmezler.

İnatçı oldukları zaman hiç çekinmezler. Her sese havlamazlar yani bekçi veya koruma köpeği değildir. Evde beslenmesi uygun değirdir. Fena şekilde bağımsız ve hür köpeklerdir. Diğer köpeklere arası iyidir fakat yinede çok fazla bir arada olmaları önerilmez. Sadece diğer köpekler olmasa da kedi gibi hayvanlarla da arası iyidir. Bu köpek türleri ev içersinde beslenemezler fakat bahçe hayatı için uygundurlar. Egzersizi fazla sevmediklerinden egzersizse son dere müsait ırklardır yani yaptırılması zorunludur. Boş alana oldukça ihtiyacı vardır kendine veya başkalarına zarar verebilir. Bu köpek türleri huysuzlandığında diğer eşyalara zarar verebilir. Bu köpek türleri çok havlarlar çünkü av köpeği olduklarından havlamaya müsait köpeklerdir.

Kartal Köpek Oteli

Kartal Köpek Oteli

Bu köpeklerin fiyatı ise yedi yüz veya bin TL arasında değişmektedir. Köpek türleri arası da huysuzlardan biridir. Bakımın gelinecek olursa çok fazla tüyü olmadığından sert bir fırça yardımıyla bakımı yapılabilir. Aylık veya yıllık bir şekilde tırnak veya kulak bakımı yaptırmalıdır. Bilmelisiniz ki bütün köpekler kuru üzüm verilmemelidir. Aksi takdirde böbrek rahatsızlıklarına neden olabilir. Bu köpek türü ortalama on dört yıl yaşarlar. Kökeni İngilizlerden yayılmıştır. Bu köpek türleri suyu çok fala sevmezler daha çok bahçede veya boş alanda gezmeyi severler. Köpek türleri arasından banyo yapan kaçan türler arasındadır.

Köpekler hakkında bilgiler

Her köpeğin bir teması bulunmak zorundadır. Tasma köpeğin sahibini ismini ve nerede oturduğu hakkında sahip bilgileri içermelidir. Köpekler kuru üzüm ve domates yemelidirler. Yavru köpeklere ilk doğduklarında sağır kör ve dilsiz olarak dünyaya gelirler. Köpekler insanların sadık dostlarıdır eğer bir köpeğin sahibi köpeğini eli ile sallıyorsa o köpek sahibini 1 mil öteden koklayabilir.

Kartal Köpek Oteli Hakkında

Köpeklerinde artık bir Kartal Köpek oteli var eskiden köpekler en fazla dokuz veya on sene yaşayabiliyorlarsa artık modern tıp sayesinde bu köpekler daha uzun süre sağlıklı bir şekilde yaşayabiliyorlar. Bu bakım evlerde köpeklerin bütün bakımları ve organik amam ihtiyacı sunuluyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Kartal Köpek Oteli Hakkında