Kadıköy Köpek Oteli Hakkında

dsc_13901

Evcil hayvan beslemek günümüzde artık çok yaygın haldedir. Sevim dostlarımız bizlere yarımcı olmakta, eğlendirmekte, arkadaşlık etmekte ve yeri geldiğinde evlat gibi olmaktadırlar. Evimizin neşesi haline gelen bu hayvanlara verebileceğimiz en iyi örnek köpeklerdir. Türkiye’de birçok farklı kurum tarafından açıklanan istatistiklere göre köpekler evcil hayvan bakan ve bakmak isteyen kişiler için birinci sıradadır. Kadıköy Köpek Oteli de bu durumu desteklemektedir.Köpekleri özel yapan şeyler ise sadık, akıllı, korumacı ve oyun özelliği taşıyan değerli hayvanlar olmalarıdır. İnsanoğluna çok eski yıllardan beri avcılık, korumacılık gibi görevlerde yardımcı olan köpekler artık yine insanoğlunun en iyi arkadaşları olmaktadır. Fakat köpek sahibi olmak eğlenceli olduğu kadar sorumluluk getirici ve zordur.

Köpek Eğitimi Hakkında Herşey

Eğer yoğun bir iş temponuz varsa zorunlu ya da keyfe seyahat etmek istiyorsanız köpeklerinizi bırakacak yerler arıyorsunuzdur. Bilindiği üzere ülkemizin de otellere ve toplu taşıma araçlarına köpekler kabul edilmektedir. Bu güç durumda eğer komşularınız köpeklerden hoşlanmıyorsa ya da daha önce hiç köpek bakmamış birine emanet etmek ise köpeklerinizde kalıcı olan psikolojik rahatsızlıklara neden olabilir. Evde tek bırakılması kesinlikle tavsiye edilmeyen köpekler için artık yeni bir çözüm türü var.

Hayvan sever insanların girişimleri ve belediyelerinde destekleri ile kurulan köpek otelleri İstanbul’un hemen hemen tüm semtlerinde hizmet vermektedir. Köpek otellerinin en büyük özelliği ise siz yokken köpeğinize sizin yokluğunu aratmayacak ve onun da en az sizin tatiliniz kadar keyifli bir tatil geçirmesini sağlayacaktır. Köpek otellerinde bu özelliklerin dışında eğitimler verilmekte, hayvanlarınızın bakımları yapılmakta ve oyun gibi çeşitli aktivitelerle köpeğinizin sosyalleşmesi sağlanmaktadır. Bu otellerden biri olan Kadıköy’de ki “Kadıköy Köpek Oteli” kaliteli hizmet sunmaktadır. İstanbul’un en işlek bölgelerinden biri olan Kadıköy’de kurulan bu otel hayvan sever kadrosu ile hizmet vermektedir. Kadıköy Köpek Oteli hakkında yazdığımız inceleme yazısı ise şu şekildedir:

Kadıköy Köpek Oteli Hakkında

Kadıköy Köpek Oteli içinde bulundurduğu geniş bir bahçe alanına sahiptir. Bu bahçede köpeğiniz profesyonel elemanların gözetiminde ihtiyaçlarını karşılayıp oyun oynamaktadır. Bu oyunlarda aynı zamanda günlük egzersiz ihtiyacını karşılarken diğer yandan fazla enerjisini dışarı atmaktadır. Aynı zamanda bu bahçe günlük olarak büyük bir özenle çalışanlar tarafından dezenfekte edilmektedir. Böylelikle köpeğiniz sağlıklı bir ortamda tatilin keyfini sürer. Köpekleriniz bu özelliklerin dışında özel veteriner hekimler tarafından sürekli kontrol edilmektedir. Böylelikle bir sağlı problemi yaşandığı anda anında müdahale edilebilmektedir. Köpekleriniz bakıcıları tarafından gezdirmeye çıkartılarak tuvalet gibi günlük ihtiyaçlarını da rahatça karşılamaktadır. Kadıköy Köpek Oteli’nde giriş işlemleri ise büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Sevimli dostlarınız girişte uzman veterinerler tarafından kontrol edilmektedir. Vücut ağırlıkları tüyleri gibi özelliklerine bakılarak herhangi bir sağlık problemi var mı yok mu diye kontrol edilir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra köpekleriniz kalacakları yerlere yerleştirilir. Çıkış işlemleri esnasında büyük bir titizlikle tüy, kulak ve tırnak bakımları tekrardan yapılır temizlenilir. Bu otelin diğer bir özelliklerinden bir tanesi ise köpeklerinizin sizin disiplininizden çıkmaması için yine sizin belirlediğiniz saatlerde yemek yiyip dışarı çıkarılmasıdır. Köpeğiniz böylelikle alışık olduğu düzenden çıkmayarak sizin yokluğunuzu hissetmeyecektir. Bunu sağlamak içinde giriş işlemleri esnasında siz sahiplere detaylı bir form verilecektir. Bu form da köpeğinizin düzeni ve herhangi bir ihtiyaç anında ne yapılması gerektiği hakkında soruları cevaplamanız gerekmektedir. Bu cevaplar sayesinde köpeğinize ve size daha iyi hizmet sunulmaktadır.

Kadıköy Köpek Oteli

Kadıköy Köpek Oteli

Bu hizmetlerin dışında siz sahiplerinde onay vermesi ile birlikte köpekleriniz diğer ırklardan köpeklerle oyunlar oynayabilir. Böylelikle köpeğinizin de sosyalleşmesi yönün pozitif adımlar atılmış olur. Bu oyunlar yine profesyonel bakıcıların gözetiminde gerçekleşmektedir. Köpeğinizin bu oyunlara dönüşü ise dış yaşantısında daha sosyal pozitif ve uyumlu davranışlara sahip olmasıdır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Kadıköy Köpek Oteli Hakkında