Silivri Köpek Eğitimi

download-6

Asya ile Avrupa kıtasını birleştiren İstanbul şehri çok büyük bir yerleşim merkezidir. Kalabalık bir nüfusa sahip ve birçok ilçeden oluşmaktadır. Silivri’ de İstanbul’ un Avrupa yakasında kıyı şeridi boyunca bulunmaktadır. Eğer köpek bakmak istiyorsanız ya da zaten bakıyor iseniz baktığınız köpeğin iyi bir eğitim almasını da istiyor iseniz Silivri civarların da ikamet edenlerin köpeklerine iyi bir eğitim aldırabilecekleri en iyi eğitim merkezi Silivri Köpek Eğitimi merkezidir.

Köpeğin cinsi ne olursa olsun her zaman için eğitimli köpek ile yaşamak hem daha zevkli ve kolay iken, hem de daha verimlidir. Silivri köpek eğitimi merkezin de çalışan personeller profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. İşlerini de çok severek yapmaktadırlar. Köpeklere ilk verilmesi gereken eğitim tuvalet eğitimidir. Tuvalet eğitiminden sonra gelen eğitim belli başlı komutlardan meydana gelen temel itaat eğitimidir. Silivri köpek eğitiminde davranış bozukluğu yaşayan köpeklere özel eğitim verilmektedir. Bu eğitim bu tür köpeklerin bu problemini çözmek için verilen eğitim çeşididir. Bu eğitimler verilir iken merkezde veteriner desteği de alınmaktadır. Köpeklere merkezde verilen eğitimler dışarıda da tekrarlanarak pekiştirilmesi sağlanmaktadır.

Silivri Köpek Eğitimi

Silivri köpek eğitim merkezinde bu eğitimlerin dışında koruma eğitimi, alan koruma eğitimi, arama kurtarma eğitimi, bekçilik yani güvenlik eğitimi, köpeğinizin dizi ya da showlarda oynamasını istiyor iseniz de show eğitimi ve ileri itaat eğitimi verilmektedir. Bu eğitimlerin dışında da istediğiniz farklı bir eğitim var ise merkez ile görüşerek bu eğitimi aldırabilirsiniz. Bu eğitimler merkezde garantili bir şekilde ve uzman kadrolar ile verilmektedir. Her konuda eğitim şart olduğu gibi köpek eğitimi konusunda da eğitim gereklidir. Siz en fazla belli başlı komutları köpeğinize öğretebilirsiniz. Her eğitimi kendiniz veremezsiniz. Eğitim merkezinde uzmanlar tarafından verilen eğitimler kalıcı ve garantili bir şekilde verilmektedir.

Fakat köpeğinize eğitim aldıracağınız zaman vereceğiniz eğitim merkezini araştırarak verin. Köpeklere şiddet uygulayarak verilen eğitimler verimli olacağı yer de daha kötü sonuçlar da doğurabilir. Mesela sakin bir köpeğin çok agresif tavırlar sergilemesine sebep olabilirsiniz. İkamet ettiğiniz şehir İstanbul ise ve İstanbul’ un Avrupa yakasında bulunan Silivri civarların da ise o zaman köpeğinizi eğitim için en iyi eğitimi verebilecek olan eğitim merkezi Silivri köpek eğitimi merkezidir. Köpeğin hangi tür ve ırkta olduğu fark etmez. Tüm köpek ırklarına her türlü eğitim Silivri köpek eğitim merkezin de garantili olarak verilir.

Her köpeğin alması gereken ilk eğitim tuvalet eğitimi olduğunu yukarıda yazdık ve bu tuvalet eğitiminin köpeğin türüne göre alınması gereken zaman vardır. Bu zamanı geçirmemek lazımdır. Daha sonra gelen eğitim de temel itaat eğitim olduğunu da yukarı da yazdık. Unutulmaması gereken temel itaat eğitimi almayan bir köpeğe başka bir eğitim aldıramazsınız. Temel itaat eğitimi almış olan köpeğe istediğiniz her eğitimi aldırabilirsiniz. Bu bakımını üstlendiğiniz köpeğin cinsine ve sizin köpeği edinme sebebinize göre değişen bir durumdur.

Sadece eğitim yetmez, köpekler akıllı ve dost hayvanlardır. İlgi ve alaka bekleyen bir hayvan türüdür. Köpek bakmak sadece beslemek ya da eğitim değildir. Köpek ile ilgilenmek gerekir. Çünkü bir köpek bir aileye geldiği ilk dakika itibari ile o evin bir ferdi sayılır. Ailenizin fertlerine nasıl davranıyor iseniz, evinize yeni katılan bir fert olan köpeğinize de aynı şekilde davranmanız gerekir. Beslenme ihtiyacını en iyi şekilde karşılayıp, en iyi eğitimi almasını sağlayıp, köpeğinize en iyi şekilde de davranmanız gerekir. Bunların hepsine dikkat etmek gerekir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Silivri Köpek Eğitimi