Silivri Köpek Eğitim Çiftliği

1

Herkesin çok sevdiği ve kendine yakın hissettiği arkadaşları vardır. Hayatınızda ki boş zamanları eğlenceye çevirdiğiniz stres attığınız yada beraberce gülüp eğlendiğiniz dostlar. Arkadaş yada dost dediğimiz kişilerin hayatta bizim için önemi tartışılmaz tabi ki ama gene de hayvanların yerini de yabana atmamak gerekir. Özellikle de köpeklerin. Köpekler dost canlısı sadık ve itaatkar canlılardır. Sahiplerini benimserler ve koruma içgüdüleriyle yeri geldiğinde kendi canları pahasına sahiplerini savunabilirken kimi zaman da çok eğlenceli birer oyun arkadaşı olurlar. Aynı zamanda resmi kurumlarda hizmet eden ve yaşlı ve engelli vatandaşlara hizmet etmekten çekinmeyen türleri de vardır.

Eğer yoğun iş hayatınızda size bir gülme sebebi olacak gergin günlerinizde sizi rahatlatarak mutlu edecek bir arkadaşınız olmasını isterseniz bir köpek alıp beslemek doğru bir karar olacaktır. Ama şunu da unutmamalısınız ki köpekler asıllarında özgür bir yapıya sahiptirler ve sizin yaşamınızla uyum sağlayamayabilirler. Tüm bunları göz önünde bulundurarak bir seçim yapmalı tüm köpek cinslerini ve özelliklerini araştırmalı ondan sonra elde ettiğiniz sonuçlara göre size en uygun olan türü belirlemelisiniz.

Her ne kadar sessiz sakin ve uysal olursa olsun hiç bir köpeği direkt olarak sokaktan barınaktan yada petshoptan alıp ev hayatına sokamazsınız. Çünkü onlar sizin gibi tuvaletlerini nereye yapacaklarını yemeklerini nerde ve nasıl yemeleri gerektiğini geceleri çokça bağırmamaları gerektiğini bilmezler. Ama öğrenebilirler.

Köpekler de insanlar gibi eğitilebilir bir yapıya sahiptir. Hatta köpekleri eğittiğiniz zaman sizin yetişemediğiniz ve yapamadığınız birçok şeyi de yapabilirler. Onların verilen eğitimi kötüye kullanma gibi bir eğilimleri de yoktur. Köpeğinizin eğitimi ve sizin yaşamınıza uyumu konusunda köpek eğitim merkezlerinden destek alabilirsiniz. Silivri civarında oturanlar için Silivri köpek eğitim çiftliği iyi bir yardımcı ve destek olabilir.

Silivri Köpek Eğitim Çiftliği

Silivri Köpek Eğitim Çiftliği

Hem yaptığı işte uzman olan ve profesyonelce çalışan kişiler tarafından köpeğinize eğitim verilir hem de köpeğinizin sağlığı kendi bünyelerinde bulunan veteriner hekimler tarafından kontrol altında tutulur. Böylece köpeğinizin eğitimi sırasında oluşabilecek her türlü sağlık sorunlarına karşı da tedbirli olunmuş olur.

Köpek eğitimi sırasında onlara karşı sergilenen tutum ve davranışlar çok önemlidir. Köpeklere onlara zarar vermeyeceğinizi hissettirmeli ve onlara olan sevginizi köpeğe hissettirmelisiniz. Eğer köpek karşısında ki sevgiyi ve zararsızlığı görüp buna inanırsa; o zaman karşısında ki eğitmeni daha iyi dinleyecek ve onun komutlarına itaat edecektir. Silivri köpek eğitim çiftliğinde köpeklere bu anlayışla yaklaşılmaktadır. Bu yaklaşımla da verilen eğitim hem daha kolay hem de daha kalıcı olmaktadır.

Günlük hayatınızda hoş bir şekilde zaman geçirmenize neden olan köpeğiniz burada ki eğitiminin sonucunda eve geldiğinde artık tamamen farklı bir yapıdadır. Sizin demek istediklerinizi anlar ve ona göre davranır. Hem de sizin yaşadığınız yerde ki kurallara da uyum sağlamakta zorlanmaz.

Onlara ne kadar sıcak samimi ve candan davranırsanız köpeğiniz de size o kadar yakınlaşır. Aranızda ki bağ daha da güçlü bir hale gelir. Çünkü onların kendi kendilerine çoğu şeyi yapabilecek yetileri olmadığından dolayı onlara kolay bir yaşam sunmak ve yaşam standartlarını yükseltmek bizlerin elindedir.

Biraz sorumluluk üstlenerek ve birazda içimizdeki iyi niyet ve hayvan severliği kullanarak onları şu anki olmuş oldukları hayatlarından daha iyi bir yaşama kavuşturabiliriz. İşte tüm bu konularda köpeğinizin ihtiyaç duyduğu hayatını devam ettirebilmesinde hayati önem taşıyan her türlü eğitiminde Silivri köpek eğitim çiftliği sizlere kapısını sonuna kadar açarak sizden gelen talepleri karşılamakta ve size ve köpeğinizin eğitimine yardımcı olmaktan büyük bir memnuniyet duymaktadır. İstediğiniz her zaman köpeğinizle ilgili destek alabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Silivri Köpek Eğitim Çiftliği