Gaziosmanpaşa Köpek Oteli

kopek-pansiyon

Gaziosmanpaşa’da birçok kurum ve dernek vardır. Hayvan barınağı da bulunan bir ilçedir ancak burada yüzlerce hayvan bulunduğundan ve hepsi ile özel olarak ilgilenilemediğinden dolayı bu durum yatırımcıların ilgisini çekmiş, bu ilçede çok sayıda köpek otelleri ve köpek pansiyonları kurulmuştur fakat Gaziosmanpaşa Köpek Oteli hepsinin arasında son derece iddialı olarak öne çıkmaktadır. Uzun yıllardır hizmet vermektedirler. Buraya gelen köpek sahipleri köpeklerini güvenle bırakabilir, Gaziosmanpaşa Köpek Oteli her biri dostumuz olan köpeklerle itina ile ilgilenmektedir. Herhangi bir işiniz olduğunda, köpeğinizin yanında bulunamadığınızda ya da kendinize vakit ayırmak isterseniz burada köpeğiniz eğlenmesinin yanı sıra eğitilecek ve oldukça olumlu davranışlar da kazanacaktır.

Gaziosmanpaşa Köpek Oteli Hakkında

Köpeğinizi almak için geri döndüğünüzde onun dinlenmiş, mutlu, neşeli ve pozitif haline şaşıracağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca köpeğiniz diğer hayvanlarla ve köpeklerle anlaşamayan bir türse onun burada ne kadar sosyalleştiğini, diğer köpeklerle nasıl eğlenip oyunlar oynamaya başladığını, uyumlu davranışlar içerisinde olduğunu, oldukça iyi bir itaat eğitimi alarak kurallara nasıl uyduğunu siz de fark edeceksiniz. Gaziosmanpaşa Köpek Oteli oldukça memnun ayrılacağınız bir köpek oteli olacaktır. Köpeğiniz için son derece konforlu bir merkezdir. Burada alacağı eğitimler köpeğinize çok şey kazandıracak, sizi de memnun edecektir. Kimi zaman köpeğinizin yanlış, agresif ve uyumsuz tavırlar içerisinde oluşu özellikle kalabalık yerlerde sizi zor durumda bırakmış olabilir.

Gaziosmanpaşa Köpek Oteli İle İlgili Herşey

Bunun önüne geçmek için bu eğitimlerin köpeğinize yavruluk döneminde verilmesi gerekir. Bu sayede bulunduğu çevreye uyum sağlaması kolaylaşır. Gaziosmanpaşa Köpek Oteli bünyesinde köpeğinize 3-6 aylık bir dönem içinde de oldukça güzel bir eğitim verilir. İlk olarak köpeğinize ev içinde uyumla ilgili bir eğitim verilir, ardında ise itaat eğitimlerine geçilir. Bu sayede köpeğiniz artık sizi daha iyi dinleyecek ve komutlarınızı ikiletmeden uygulayacak, fazla inatçılık yapmayacaktır. Hem de köpeğinizle aranızdaki uyumun artmasına katkı sağlanmış olacaktır.

Tatillerinizde ya da iş seyahatlerinizde, her ne koşulda olursa olsun sizin ve köpeğinizin memnuniyeti ve içinizin rahat etmesi adına oldukça temiz bir ortamda sevgi ve şefkat ile köpeklerinize bakıp onları mutlu etmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Öncelikle köpeğinizi bıraktığınız ilk gün, köpeğiniz bir veteriner kontrolünden geçirilecektir ve gerekli görülen muayeneleri yapılacaktır. Önceden evcil hayvanlarını ve köpeklerini emanet edecek kimse bulamayan kişiler köpeklerini evde bırakarak onların terk edilmiş hissetmesine sebep oluyorlardı.

Gaziosmanpaşa Köpek Oteli

Gaziosmanpaşa Köpek Oteli

Hala günümüzde ne yazık ki bu şekilde köpeğini evde bırakıp birkaç gün eve gelmeyenler olabiliyor ancak bilmelisiniz ki bu sizi sadakatle bağlı olan köpeğinizi çok üzüyor ve sağlığının da olumsuz etkilenmesine yol açıyor. Ayrıca köpeğinizin evin içinde bulunan eşyalara zarar vermesine de sebebiyet veriyor. Köpeğinizi otele bıraktığınız andan itibaren onunla ilgilenilecek ve sizin yokluğunuzun hissettirilmemesi ve psikolojisinin bozulmaması adına ona destek olunacaktır.

Köpek Bakımı Hakkında

Köpeğiniz bırakıldığı andan itibaren yirmi dört saat onunla ilgilenilecektir bu sayede içiniz rahat bir şekilde tatilinize ya da işinize gidebilir, kendinize vakit ayırabilirsiniz. Gaziosmanpaşa Köpek Oteli içerisinde köpeğinizin maması düzenli bir şekilde verilecektir. Gerekli egzersiz ihtiyacını karşılamak adına çıkarıp dolaştırılacak, onunla oyunlar oynanacak, diğer misafir köpeklerle dostluk kurması sağlanacak ve yalnızlık hissine kapılmadan mutlu bir şekilde tekrar size teslim edilecektir. Otelde her bir köpeğin kendi özel odası var. Sizin de köpeğinizin kendine ait bir odası olacaktır.

Siz de Gaziosmanpaşa Köpek Oteli ve çalışanlarına güvenerek, gönül rahatlığı ile buradan randevu alabilirsiniz. Küçük dostunuzun burada çok eğlenceli vakit geçireceğinden emin olabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Gaziosmanpaşa Köpek Oteli