Şile köpek eğitim merkezi

indir

 

Şile köpek eğitim merkezi verdiği kaliteli hizmet ve yüksek prestij anlayışıyla köpeklerinizi gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz sayılı merkezlerden biridir. Yavru köpek eğitimi konusunda hangi ırkın alınabileceğinden başlayıp eğitimle ilgili köpeğe dair bütün problemleri çözmeye yardımcı olan ve köpek pansiyonuyla misafirlere de açık olan Şile köpek eğitim merkezi , pozitif eğitim anlayışı ile yavrunuzu sağlıklı bir yetişkine dönüştürmektedir.

Şile köpek eğitim merkezi eğitim anlayışını modern dünyanın yeni bakış açısı olan pozitif eğitim tekniğinden yana oluşturmuştur. Böylece yavruya sinirsel veya fiziksel olarak verilebilecek zararı engeller ve mutlu oldukça eğitilen yavru köpeği hoşgörü mantığıyla geliştirir. Köpeğin merkeze bırakılmasından önce sahipleri tarafından uyulması gereken belli kural koymuştur. Bunlardan birincisi, köpek sahipleri yavrularına sadece gerekli komutları vermelidir.

   İdeal Köpek Eğitiminin Yeri: Şile

Kendilerini eğlendirme ya da arkadaşlarına hava atma amaçları için köpeklerini kullanmamalıdır. Bunu yapabilmek için de ”sürün, geri geri git” gibi köpeğe veya ev hayatına uyum sürecine katkısı olmayan komutlardan yavru köpeklerini uzak tutmalarını istemektedir. İkincisi ise köpek sahibi ile yavruyu emanet edeceği eğitmenin iş birliği içerisinde olmasıdır. Yani köpek sahibi, yavru ile ilgili evdeki yaşantısına dair tüm detayları eğitici ile paylaşmalıdır. Eğiticinin bu bilgileri kaydettiğinden de emin olmalıdır ki, diğer köpeklerle birlikte sorumluluk arttıkça kendi köpeğine olan ilgi azalmasın. Bunun yanı sıra eğitim merkezi, eğitimcinin herşeyi öğretme politikası içinde olup olmadığının da kontrol edilmesi gerektiğini savunuyor.

Aynı türden bile olsalar her köpeğin ihtisas eğitimi ve itaat derecesi farklıdır. Karakter testi yapmadan yavru köpek ile ilgili hayalperest yaklaşıp herşeyi öğreteceğini savunan bir eğitimci güvenilir bulunmamaktadır. Son olarak istenen ise eğitimden beklentinin köpeğin özelliklerine göre belirlenmesi ve son aşamaların köpeğin kendi yaşam alanı içerisinde tamamlanmasıdır. Böylece alıştığı düzende de aldığı eğitimi uygulaması sağlanmış olacaktır.

Şile köpek eğitim merkezi hakkında

Bir eğitim merkezi olmasının yanı sıra, Şile köpek eğitim merkezi bir köpek pansiyonu, köpek danışmanı, rottweiler kulübü ve av köpekleri merkezidir.  Köpek danışmanlığı olarak hangı ırkın alınması gerektiğine ve almadan önce yapılması gereken görme gibi testlerin uygulanmasına dair hizmetleri sunar ve satılık köpekler de aynı merkez içinde mevcuttur. Bunun yanı sıra av köpekleri ile ilgili ırk bilgisi, eğitim detayları ve  ihtisası hakkında yardımcı olan ve av köpeği merkezi görevi gören bu köpek eğitim merkezinde satılık ve muhayyer av köpekleri de bulunmaktadır. Bir bekçi ve koruma görevlisi gibi davranan Alman köpeği rottweiler için ayrı bir kulübe sahiptir ve rottweiler hakkında ırkın tarihçesine ve eğitimine yönelik tüm bilgileri ve hizmetleri sunmaktadır.

Şile köpek eğitim merkezi

Bunlarla birlikte ideal rottweiler için danışmanlık hizmeti de verir. Kendi köpekleri ve eğittiği köpekler dışında misafir olan köpekler de merkez için de yer alır ve bu köpekler pansiyonun misafirleridir. Sahibi tatile çıkacak olan, acil bir işi çıkan ya da köpeğini belli süreliğine bir yere bırakması gereken tüm köpek sahiplerinin uğrak yeri haline gelmiştir. Günlük bakım, yemek, tuvalet ve oyun hizmetleri her köpek için ayrı ayrı tasarlanmıştır. Güvenle beraber sahibi yokken köpeğin konforu da sağlanır.

Köpeğe dair her detay ve eğitim inceliği Şile köpek eğitim merkezi içerisinde bulunmaktadır. Danışmanlık hizmetleri, ideal ırk bilgisi ya da herhangi bir ırka dair detaylı bilgiler, hangi köpeğin size uygun olduğu sorusunun cevabı ve köpeğin problemleri gibi tüm konularda bilgi almak için 05323438041 numarasına ulaşılabilir veya kopek.tc adresinden gerekli bilgi edinilebilir.

Sıradaki içerik:

Şile köpek eğitim merkezi