Satılık Rottweiler Diyarbakır

images (4)

Satılık Rottweiler Diyarbakır ve yöresi insanları için çok cazip bir teklif olabilir. Vermiş olduğum bu ilan ile size uzun süre arkadaşlık edecek olan sadık bir dosta ve ailenizin korunma gereksinimini giderecek bir köpeğe sahip olabilirsiniz. Üstelik köpeğinizi bizden temin ederek iyi soya sahip olmasını ve karakterli bir hayvan olmasını garantilemiş olacaksınız. Daha sonrasında ise yapmanız gereken aldığınız köpeğiniz için iyi bir eğitim, sağlıklı bir sosyal çevre ve düzenli egzersiz imkanı sağlamak olacaktır. İşin geri kalan bölümünü Rottweiler cinsinin güçlü karakter yapısı halledecektir.
Rottweiler köpekler hakkında bilmeniz gereken en önemli şey, kurallarına çok bağlı ce karakterinden ödün vermeyen bir köpek olmasıdır. Bu nedenle kötü davranış alışkanlıkları edinirse sonradan düzeltmek çok zor olacaktır.

Satılık Rottweiler Diyarbakır

Eğitimine özen göstermeli ve erken yaşlarda başlamalısınız. Yapması gerekenleri ve yapmaması gerekenleri mümkün olduğunca erken ve kesin olarak anlamalı. Bu konudaki en büyük avantaj ise ırkın çok zeki ve kolay eğitilebilir olmasıdır. Düzgün ve disiplinli bir eğitim verildiğinde, itaatkar ve uysal tavırlar sergileyecektir. Ev içindeki davranışları konusunda taviz verilmemesi ve kendisini grubun lideri olarak algılamaması çok önemlidir. Böyle bir durumda dik başlı olabilir ve söz dinletmekte, kararlarınızı uygulatmakta sorun yaşayabilirsiniz. Ama sahibini tanır, lideri olarak benimser ve ona güvenirse sonsuz bir bağlılık ve itaat sergileyecektir.

Satılık Rottweiler Diyarbakır
Köpeğin davranışlarını kontrol edebildiğiniz sürece bir sorun çıkmayacağını söyledim. Ama yabancılara karşı uzak tavırlar sergileyecek ve onlarla kaynaşması kolay olmayacaktır. Bu nedenle aile üyelerinizle, çocuklarınızla, akrabalarınızla ve sık uğrayan arkadaşlarınızla, misafirlerinizle tanışması ve vakit geçirmesi iyi olacaktır. Bu şekilde onları benimser ve yabancılara davrandığı gibi davranmaz. Üstelik zeki bir hayvan olması ve çabuk öğrenebilmesi yönü ile çocuklarınız için iyi bir oyun arkadaşı hatta bir gözetmen olabilir. Kısacası ailenizle vakit geçirmesi ve koruma sağlaması için bir köpek edinmek istiyorsanız, Rottweiler çok iyi bir seçim olacaktır. Satılık Rottweiler Diyarbakır ilanımı değerlendirmek için bana ulaşmanız yeterli.

Sıradaki içerik:

Satılık Rottweiler Diyarbakır