Satılık Rottweiler Aydın

images (6)

Satılık Rottweiler Aydın ilanım sizi yanıltmamalı. Köpeklerimizi satıyoruz ama amaç para kazanmak değil. Amacım dünyadaki en iyi dostlarımıza birer yuva kazandırmak, sonrasında da bu işe devam edebilmek. Yani köpeğiniz için para ödeyerek, daha sonraki nesilde bulunan köpeklerin bakımını ve iyi yetiştirilmesini finanse etmiş oluyorsunuz.

Satılık Rottweiler Aydın Hakkında

Tıpkı sizden önce köpeğini benden alan arkadaşların, sizin köpeğinizin yetiştirilmesini ve bakımını finanse ettiği gibi. Kısacası para ödeyerek satın aldığınız bir süs eşyası değil, ailenize katılacak ve onları korumayı başlıca görev edinecek yeni bir aile üyesi.
Rottweiler atalarından kendisine kalan genetik miras dolayısıyla sadık, güçlü, sahibine itaatkar, karakterli ve zeki bir köpek olarak bilinir. Üstün zekası ve yetenekleri sayesinde kolay bir şekilde eğitilebilir, iş yapmayı seven bir köpek olduğu için önemli görevler üstlenir. Çoban köpeği olarak başladığı tarihi boyunca polis köpeği, asker köpeği, iz sürme köpeği, arama kurtarma köpeği, terapi köpeği, koruma köpeği olarak görevlendirilmiştir. Uyumlu yapısı ve sosyalleşmeyi seven bir köpek olması nedeniyle, iyi bir aile köpeği olması da bunlara ek olarak sayılan özelliklerindendir.
Tüm kürkü sıkı ve vücuduna oturan bir yapıdadır, sarkmalar olmaz. Özellikle kafa bölgesindeki derisi, belli bir noktaya yoğunlaştığı zamanlar hariç düzgün ve kırışık gözükmeyen bir yapıdadır. Üst kürkü yoğun ve düz bir yapıdadır. Orta uzunluktaki üst kürk tüyleri nedeni ile alt kürkün gözükmemesi ideal olanıdır. Vücudunun değişik bölgelerinde kahverengi lekeler bulunur.

Satılık Rottweiler Aydın

Güçlü bir köpektir, mücadeleci bir görünüm sergiler. Sert bakışları vardır ve benimsemediği kişilere karşı dostane tavırlar sergilemez, onlara korku verir. Kesik kuyruğu ve yatık kulakları nedeniyle, karşısındaki tehlikeli kişi ya da kişilerin köpeğin ne yapacağını tahmin etmesi zordur. Satılık Rottweiler Aydın ilanıma bu nedenlerle yanıt vermekten çekinmeyin. Çünkü karşısındaki kişiye korku verebilse bile, sahibine karşı uysal ve itaatkardır. İyi ve disiplinli bir itaat eğitimi ile çok uyumlu bir köpek olacaktır. Tanışmasını sağladığınız aile üyelerinizi ve dostlarınızı kendi ailesi, arkadaşları olarak benimseyecek ve saldırgan tavırlar sergilemeyecektir. Hatta onları sizden daha iyi koruyacağına emin olabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Satılık Rottweiler Aydın