Sarıyer Köpek Oteli

kopek-pansiyonu-01

Köpek otelleri ilk olarak Avrupa’da köpek sahiplerinin köpeklerini belirli bir süre bırakacakları yerler olarak kuruldu. Bu sayede köpek sahipleri işlerini hallederken ve tatil yaparken köpekleri kendilerine özel olarak kurulmuş bu mekânlarda yıkanıyor, besleniyor, gezdirilir, oyunlar oynatılıyor, bakımları yaptırılıyor ve doktorlar tarafından muayene oluyorlardı. Bu sayede hem köpekler hem de köpek sahipleri iyi vakit geçiriliyorlardı. Bu oteller ülkemizde gün geçtikçe çoğalmaktadır. Bu otellerden biri olan Sarıyer Köpek Oteli de aynı düşünceden orya çıkmış otellerden biridir. Sarıyer Köpek Otelinde köpeğinizin beslenmesi, ihtiyaçları ve sağlığı hep kontrol altındadır.

Köpek sahiplerinin zaman zaman işleri çıkmaktadır be bu yüzden eğer köpeklerini yanlarında götüremeyeceklerse yapacakları ilk şey elbette köpeklerini bırakabilecekleri güvenli bir yer bulmaktır. Köpek otelleri bu güvenli yerlerden biridir. Tamimiyle serbest olacakları, oyunlar oynayabilecekleri ve diğer köpeklerle sosyalleşebilecekleri ortamlar bulunmaktadır. Sarıyer Köpek Oteli sayesinde köpeklerini kafeslerde değil onlar için özel olarak hazırlanmış alanlarda kalırlar. Ayrıca beslenme ve bakım gibi her türlü ihtiyaçları da giderilecektir. Köpeklerin her biri özeldir ve ayrı ayrı ilgilenmesi gerekebilir. Her ırk köpeğin alması geren içerikler, ihtiyaçları farklıdır.

Aynı zamanda her birine özel olarak ilgi gösterilmelidir. Sarıyer Köpek Oteli bunu bilerek her köpeğe ayrı özen gösterir. Köpekler için önemli konulardan biri de elbette beslenmedir. Çünkü beslenme bir canlının sağlığını oldukça etkileyen bir durumdur. Bu yüzden köpeklerin en iyi şekilde beslenmesi gerekmektedir. Sarıyer Köpek Oteli köpeklerin özelliklerine göre en kaliteli ve güvenilir mamalar tedarik ederler. Ancak bilinmelidir ki eğer köpeğinizin alışkın olduğu bir mama varsa bunu bildirmeniz gerekmektedir. Çünkü mama değişiminde köpeklerde ishal ve hazımsızlık gibi sorunlar görülebilmektedir. Bu yüzden Sarıyer Köpek Oteline gelirken yanınızda köpeğinizin alışkın olduğu mamayı getirebilirsiniz.

Sarıyer Köpek Oteli

Sarıyer Köpek Oteli

Diğer önemli bir konu elbette belli periyotlarla yapılması gereken köpek aşılarıdır. Bu yüzden aynınızda köpeğinizin aşı karnesini de getirmeniz ya da aşı zamanlarını bildirmeniz gerekir. Bu sayede siz yokken bile köpeğinizin aşıları geç kalmış olmayacaktır. Aşı her köpek için uygulanan bir uygulamadır. Bu hem sizin köpeğiniz için hem de köpeğinizle beraber oynayacakları diğer köpekler için yapılır. Bu sayede en iyi ortam sağlanmaya çalışılır. Ayrıca veterinerler tarafından köpeklerin sağlığı sürekli kontrol altındadır. Köpeklerin banyo ve gezdirilme saatleri onların rutinlerini bozmayacak şekilde yapılmaya çalışılmaktadır. Her köpek farklı olduğundan köpeklerin rutin hareketleri bozmamaya çalışılır.

Bu yüzden siz de bu zamanları bildirerek Sarıyer Köpek Otelinde bulunan uzman kişilere yardımcı olabilirisiniz. Ayrıca köpeğiniz ili ilgili olan özel isteklerinizi de bildirebilirsiniz. Örneğin beraber oynamalarını istediğiniz köpekleri, tüy ve diğer bakımları hakkında isteklerde bulunabilirsiniz. Eğer köpeğiniz hakkında bilinmesi gerekilen bir konu varsa da muhakkak söylenmesi lazımdır. Örneğin köpeğiniz gebe ise, hassas olduğu bir konu var ise bunu bildirirseniz köpeğinizin bakımı daha kolay olacaktır. Sarıyer Köpek Oteli, gelen yaz tatili ile beraber siz tatile çıkarken köpeğinizi bırakabileceğiniz güvenli bir yerdir. Bu sayede siz tatildeyken köpeğinizin en iyi şekilde bakıldığından emin olabilirsiniz.

Sarıyer Köpek Otelinde köpekleriniz kendine has sıcak ortamlarda olacaktır. Ayrıca uzman veterinerler ve personeller tarafından en iyi şekilde bakılmak için çalışılacaktır. Köpeğiniz Sarıyer Köpek Otelinde bulunduğu süre içerisinde sizin belirttiğiniz zamanlarda gezdirilecek, yıkanacaktır. Ayrıca aşıları zamanı geldiğinde yapılacak ve en iyi şekilde beslenecektir. Diğer köpeklerle arkadaşlık kuracak, oyunlar oynayacaktır. Bu sayede köpeğiniz de sizin gibi en güzel vakitleri geçirecektir. Siz de eğer köpeğinizi bırakacağınız güvenli bir yer arıyorsanız Sarıyer Köpek Oteli tam size göre bir yerdir. Köpeğinizi en iyi şekilde geri alacağınızda emin olabilirsiniz. Siz tatilde eğlenirken köpeğiniz de Sarıyer Köpek Otelinde diğer dostlarıyla eğlenecektir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Sarıyer Köpek Oteli