Sancaktepe Köpek Pansiyonu

1b45f555a566ef751e0c91bc370a84c3_1283952562

Özellikle ev ortamında beslenen köpekler, insanlar üzerinde daha çok bağlılık yaratmaktadır. İnsanlar ev ortamındaki köpeklerini bir anlamda haneden birisi olarak görmekte ve aşırı derecede bağlılık hissetmektedirler. Bu bağlılığın gerektirdiği bazı sorumluluklar ve zaman zaman yaşanan sorunlar da olabilmektedir. İnsanların ev ortamında besledikleri köpekler açısından ortaya çıkan sorunlardan birisi de, köpeği birisine emanet etmek zorunda olmasıdır. Özellikle iş hayatının yoğun olması ile birlikte, iş ile alakalı olarak birçok seyahate çıkılması gerekebilir.

Bunun haricinde tatil amaçlı olarak da insanların şehir dışına gitmesi gerekebilir. Bu gibi durumlarda köpekleri emanet edebilecek ve sahipleri yokken köpeğe gerekli bakımlarını yapabilecek birilerine ihtiyaç olmaktadır. Apartman ortamında yaşayan insanlar bu durumlarda zaman zaman köpeklerini komşularına ya da bazı yakınlarına emanet etmektedirler. Ancak köpek bakımı zor ve bilgi gerektiren bir iş olması bakımından, herkesin bu işlemleri yapabilmesi söz konusu olamamaktadır. Köpeğinizi emanet edeceğiniz yerlerin mutlaka köpek bakımı konusunda uzman ve bilgi sahibi bir yer olması gerekmektedir. Günümüzde bu hizmeti veren en önemli hizmetlerden birisi köpek pansiyonlarıdır. Bakıldığı zaman bu tarz köpek pansiyonlar büyük hizmet sunmaktadır. Her türlü iş veya tatil amaçlı seyahatlerinizde köpeğinizi gönül rahatlığı ile bu pansiyonlara emanet edebilirsiniz. Böylece ‘köpeğimi nereye bırakacağım’, ‘bıraktığım yerde iyi bakacaklar mı’ gibi sorunlarınız da ortadan kalkmış olacaktır.

Bu tarz köpek pansiyonlarından İstanbul civarında yoğun olarak faydalanabilirsiniz. İstanbul’un aşırı nüfusu da düşünüldüğü zaman, bu tarz köpek pansiyonu sayısının da en fazla olduğu yer olarak İstanbul gösterilebilir. İstanbul’da bu hizmetlerden faydalanabileceğiniz yerlerden birisi de Sancaktepe Köpek Pansiyonu hizmetleridir. Bu tarz pansiyonlar tam donanımlı bir yapıda olup, köpeklerin konforu için en ufak detaylar dahi düşünülmüştür. Köpeklerin yattıkları yerden, yemek yedikleri yere kadar her yer tam donanımlı bir yapıdadır.

Sancaktepe Köpek Pansiyonu

Sancaktepe Köpek Pansiyonu

Köpeğinizin bu tarz pansiyonlarda herhangi bir sağlık sorunu yaşama olasılığı olmaması için her türlü önlem alınmaktadır. Köpekler pansiyonlara alınırken gerekli olan tüm kontrolleri yapılmakta olup, aşılarının tam olup olmadığına da bakılmaktadır. Bunun dışında pansiyonlarda sürekli olarak bir veteriner hekim bulunmaktadır. Bu hekimler sürekli olarak köpekleri kontrol ederek, olası bir rahatsızlığın önüne geçmektedirler. Bakıldığı zaman köpeklerinize sizin evde verebileceğiniz bakımdan çok daha üstün bir bakım verilmektedir. Çünkü bu tarz pansiyonlarda çalışan her personel köpek bakımı konusunda uzman olmaktadır.

Aynı şekilde köpeklerinizin yemek düzenleri de bu pansiyonlarda dikkat edilen bir diğer durumdur. Dilerseniz, köpeğinizin nasıl beslenmesi gerektiğine, neleri yemesi gerektiğine siz karar verebilir ya da tercihi pansiyon görevlilerine bırakabilirsiniz. Köpeğinize devamlı olarak verdiğiniz bir mama var ise, ve bunu değiştirmek istemiyorsanız; bunu pansiyona bildirerek köpeğinizin aynı şekilde beslenmesini sağlayabilirsiniz. Böylece köpeğinizin kilosunu da dengede tutulmuş olacaktır.

Tatil sürenizin uzunluğuna göre bu tarz pansiyonlara köpeklerini bırakabilirsiniz. Gün sayısı fark etmeksizin köpeklerini bu pansiyonlara bırakabilirsiniz. İsterseniz 1 gün, isterseniz 1 ay, isterseniz de 1 yıl süreyle köpeklerinizi bu pansiyonlara emanet edebilirsiniz. Bakıldığı zaman bu pansiyonların ücret olarak da sizleri çok fazla zorlayacak düzeyde olmadığı görülmektedir. Hem bütçenize uygun olması, hem de sizleri büyük bir yükten kurtarıyor olması bakımından köpek pansiyonları tercih edilebilir. Bu tarz pansiyonlara dair aklınızda olan en ufak sorunu bile, pansiyonlarla irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. Gidip kendi gözlerinizle de bu pansiyonları görebilir ve köpeğinizin kaldığı ortamı inceleyebilirsiniz. Dilerseniz pansiyon görevlileri servis araçları ile gelerek köpeğinizi adresinizden alabilir ve yine aynı şekilde köpeğinizi adresinize kadar bırakabilmektedirler.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Sancaktepe Köpek Pansiyonu