Sancaktepe Köpek Oteli

uras7

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Sancaktepe İstanbul’un gelişen göz bebeği semtlerinden biri olmuştur. 2008 yılında ilçe statüsüne erişen Sancaktepe bir çok işlek semte de komşuluğu ile bilinmektedir. 3. Köprü’nün geçiş yolu olarak da Sancaktepe adını duyurmuş bulunmaktadır.

Hayvan severlerin dışında bir çok insanın köpeklere özel bir hayranlığı vardır. Tıpkı çocuklarımıza gösterdiğimiz gibi özeni, iyi yetiştirilme arzusunu, iyi şartları onlara da sağlamaya çalışırız. Fakat dünya prosedürleri gereğince bir iş seyahatinde veya bir tatilde otellerin işletmelerinde hayvan istememesi sebebi ile onları yanımız götüremiyoruz yada toplu taşıma araçlarında yasak olması nedeni ile bizimle birlikte yolculuk yapamıyorlar. Aynı zamanda onları yanımızda götürememenin yanı sıra çevremizde onları emanet edecek birisini bulamazsak maalesef tek kalmak zorunda kalıyorlar yada hayvanlardan hoşlanmayan veya deneyimi olmayan komşu veya kişilerden aklımız kala kala yardım istiyoruz.

Fakat artık bu duruma çözüm olarak fazla yaygın olmasa da köpek otelleri uygulaması ile biraz daha hayvan sahipleri rahatladı. Sancaktepe Köpek Oteli açılması ile birlikte çevre semtlere de hizmet vererek bir çok hayvan sahibini rahatlatıyor. Hayvan sever kişilerin atılımları ile açılıp yine aynı kişiler ve alanında uzman bir kadro ile hayvanların tüm bakımları ve ihtiyaçları tıpkı evindeymiş gibi gideriliyor. Aynı zaman da günlük egzersiz ihtiyaçları uzman kişiler tarafından sağlanıp köpeğinizi merak ettiğinizde şu an ne yaptığı ve ya durumu hakkında size bilgi verecek yetkili bir kişi rapor veriyor.

Sancaktepe Köpek Oteli

Sancaktepe Köpek Oteli

Bu tip köpek otellerinde en çok yaşanan problemlerden biri köpeklerin yerini yadırgaması ve terk edilmişlik hissi ile duygusal açıdan bir depresyona girmesidir. Sancaktepe Köpek Oteli bu sorunlara çözüm olarak şöyle bir sistem oturtmuş durumda. Köpekler günlük eğlenceli ve sosyal aktivitelerde bulunuyor. Bu duygulara kapılmamaları için gün içinde eğlenceli oyun ve aktiviteler düzenleniyor. Evcil hayvanınız için düzenli olarak bazen tek bazen de bir grup ile yapılan aktivitelerde sosyalleşmesi sağlanıyor ve otelden ayrıldıktan sonra diğer köpeklerle anlaşma oranı artıyor. Köpeğinizin yerini yadırgamaması için öğlen bol ve sağlıklı olan aktiviteler yapıp yorulması sağlanıyor. Böylece yerini yadırgamadan yorgunluk ile direkt uyuyabiliyor.

Bu özelliklerin dışında köpekleriniz için özel bir beslenme yöntemi yapılıyor. Her köpeğe veterinerler tarafından olduğu kilo ve kas yapısına göre özel bir beslenme tablosu hazırlanıyor. Evcil hayvanınız bu şekilde sağlığında bir problem yaşamadan dengeli ve sağlık bir şekilde besleniyor. Kullanılan mamalar ise yine aynı veterinerlerin kontrolünden geçiyor ve organik sağlıklı besinler kullanılıyor. Bu özelliklerin dışında köpeğin sahibi olan kişi tarafından arzu edilirse hayvan alıştığı mamanın dışına çıkmadan evinde ne şekilde besleniyorsa aynı şekilde beslenmeye devam ediyor.

Sancaktepe Köpek Oteli bulunduğu konum itibari ile işlek bir çok yere komşu olması ile birlikte hayvan sever bir ekip ile misafirlerini konfor ve huzurla ağırlayabiliyor. Oluşturulan uzman kadro ve veteriner ekibi köpeklerinizin her türlü bakımı için ile tek tek ilgileniyor. Geniş ve ferah olan yuvalar köpeğiniz tamamıyla konforu ve huzurlu olması için dizayn edilmiş durumda. Aynı zaman köpeğinizin yuvasının temizliği ve detaylı anlamda dezenfekte edilmesi düzenli olarak yapılmaktadır.

Köpek Oteli Hakkında

Ulaşım konusunda sıkıntı çeken müşterilere ise özel bir hizmet sunan Sancaktepe Köpek Oteli, emniyetli ve güvenli şekilde sevimli dostlarınızın taşınmasını sağlıyor.

Ayrıca köpeğinizi yerinde ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Buna karşılık olarak müşterilerin sevimli arkadaşlarını istedikleri zaman ziyaret edip denetleme imkanı sağlanmıştır. Ziyaret edememe durumunuz da ise köpeğinizi merak ettiğinizde size durumunda ve ne yaptığından anlık rapor verebilecek özel görevliler bulunmaktadır.

Fiyatları ise bir hafta için 50 TL olarak belirlenmiştir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Sancaktepe Köpek Oteli