Pendik Köpek Oteli

fft22_mf134949

İstanbul’da yaşayan ve köpek besleyen insanların en büyük sorunu , güvenebileceği bir köpek oteli bulmaktı. Bizimle birlikte yaşayan en yakın dostumuzu öyle her yere emanet etmekte zorlanırız. Havalar ısınıp tatil sezonu başlayınca, köpek sahiplerinin en büyük kabusu da başlar. Can dostu biricik arkadaşını kime, nasıl emanet edecekleri sorusu akılları meşgul eder. Gazetelerde yayınlanan skandallar, kulaktan kulağa dolaşan korkunç hikayeler, internette dolanan köpeklere yapılan olaylar insanın bütün psikolojisini mahveder. Biz de dostlarımızı emanet edecek nasıl bir yer bulcağız kaygısına düşeriz.

Köpek oteli seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.Köpek oteli seçerken sahibinden çalışanlarına, işletme içindeki personele kadar herkesi tanımaya çalışmalısınız. Köpek otelinin sahipleri ve çalışanları kimlerdir, neden bu işi seçmişlerdir sorularının cevaplarını aramalısınız. Köpeklere ne kadar ve neden değer verdiklerini bulmaya çalışmalısınız. İşte bu yüzden Pendik Köpek oteli ile tanışmalısınız.

İyi bir köpek oteli seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

  • Köpeğinizin, ihtiyaçlarını gidermesi için yeterli alan olmalıdır.
  • Personeller kulübeleri ve odaları düzenli olarak komple dezenfekte etmektedir. Dezenfektasyon sabunlar ve ozonla, Avrupa standartlarında ilaçlar kullanılarak yapılmalı.
  • Oyun saati olmalıdır. En az yarım saat personel ile birlikte, yarım saat ise serbest oyun oynayabilmeli.
  • Köpeğinizin uykusuna özen gösterilmeli.
  • Köpeğiniz yıkanıp temizlenmelisine günlük bakımına dikkat edilmeli.
  • Eğitmenler tarafından köpeğinizin ruhsal durumu kontrol edilmeli.
  • Veteriner hekimler tarafından düzenli olarak sağlık kontrolü yapılmalıdır.
  • Mümkünse internetten 24 saat canlı izlenebilmelidir ve ayrıca siz evde yokken bilgisayarınız açıkken kayıt yapabilmeli ve siz eve geri döndüğünüzde köpeğinizi izleyebilmelisiniz.
  • Köpekleriniz klimalı (sıcak – soğuk) kulübelerde istirahat etmelidir. Bulundukları kulübeler ısı yalıtımlı olmalıdır.
  • Havuz, Avrupa standartlarına uygun olmalıdır.
  • İsteğinize göre her türlü mama bulundurulmalıdır. Ayrıca isteğe bağlı vitamin de verilmelidir. Mama ve vitaminler köpeğinizin sağlığı için çok önemlidir.
  • Oyun sırasında güvenliği sağlamak ayrı uzmanlık gerektiriyor.Köpeğinizle aynı cins ve türden köpekle oyun oynama imkanı sağlanmalıdır.
  • Köpeğiniz teslim ederken köpeğinizin; yatağı veya yatak örtüsü, maması ve oyuncağını da vermelisiniz. Mamasını verme sebebiniz, alışık olduğu mama ile beslenmesi ve farklı bir mamadan rahatsız olup, hastalanmasını engellemek içindir.

Pendik Köpek Oteli

Pendik köpek oteli diğer otellerden farklıdır. Aylar boyunca çalıştığınız ve artık dinlenmeyi hak ettiğiniz tatil döneminizden köpeklerinizden ayrılmanın ne derece zor olduğunun biliyoruz. Ayrıca tatil zamanlarında onlar ile sizin gibi özenle ilgilenecek birilerini bulmanız da zor. Bu durumda sizlere hizmet vermeye ve sevimli dostlarınızın ikinci ailesi olmaya hazırız. Köpeklerin yani sevgili dostlarımızın sağlığı ve mutluluğu her şeyin üstünde tutulup, doğayla iç içe yaşayan, sevgi dolu bir ortam oluşturuldu. Amacımız, dostunuzun bizimle kaldığı süre içinde rahat, güvenli ve sağlıklı olmasını sağlayıp, günlük aktivitelerin keyfini çıkarmasını sağlamaktır. Bizim amacımız köpeklerin sahipleri yokken bir ev ortamında, koltuklu, yataklı koca odalarda uyudukları, bahçelerde kendilerine uygun arkadaşlarıyla ve tabii ki personelle beraber oynadıkları, yaşadıkları bir yer.

Pendik Köpek Oteli

Köpeklerinize eşsiz bir rahatlık ve yüksek standartlarda bir deneyim sunmak üzere tasarlanmış olan otelimiz, Pendiktedir. Türkiye’nin en iyi evcil hayvan otellerinden biridir. Amacımız, bize emanet ettiğiniz dostlarınıza 24 saat birebir ilgilenerek, güvenli, huzurlu ve sevgi dolu bir ortamda mutlu vakit geçirmelerini sağlamak.

Pendik köpek otelin anlaşmalı olduğu veterinerler, sürekli hizmet sağlıyor. Acil durumlarda hemen veteriner çağrılmasının yanı sıra, köpeğinizin aşıları, testleri gibi düzenli kontrolleri sağlanabiliyor. Ayrıca patinizin yıkanması, taranması, tırnak ve tüy bakımı gibi ihtiyaçları için de pet kuaför hizmeti veriyor.

Sürekli köpeğini merak edenlerdenseniz, içiniz rahat olsun. Köpeğinizle haberleşmek istediğinizde otelimize ulaşabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • fatma
    9 ay önce

    merhaba french bulldog bir yasında oğlum var 6 gün otelinizde konaklaması mümkün mü günlük ücretiniz nedir

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

Pendik Köpek Oteli