Pendik Köpek Eğitim Çiftliği

alanyada-kopek-egitim-merkezi-acildi_3187_dhaphoto2

Evcil hayvanlar artık hayatımızın bir parçası oldu. Bir çok aile veya tek yaşayan kişiler evlerinde onlara arkadaşlık etmeleri ve neşe bulmaları için hayvan sahibi olmakta ve bakmaktadır. Türkiye’de açıklanan istatistiklere göre en çok bakılan ve sahiplenen hayvan ise köpektir. Köpeklere bakması eğlenceli ve keyifli olduğu kadar aynı zamanda belli zorlukları getirdiği sorumlulukları olan meşakkatli bir iştir. Köpeklere bakmanın getirdiği zorluklardan biri de eğitimleridir. Eğitim almamış köpeklerin tuvalet, ev içi ve dışı davranışlarında bozukluklar bulunmaktadır. Evin huzurunu kaçırmaya kadar giden bu olaylar için gereken önlem ise köpeğinizi iyi bir eğitim sürecine sokmaktır. Evde eğitimi verecek vakti olmayan kişiler için çözüm ise köpek eğitim çiftlikleri ve merkezleridir. Burada köpeğinize gerek her türlü eğitim verilmektedir ve onun sosyal yaşantısında uyumlu davranışlar kazanmasını sağlar. Doğru eğitim ile köpeğiniz ile yaşayacağınız her türlü sorun ortadan kalkmış olur. Pendik Köpek Eğitim Çiftliği uzun yıllardır hizmet vermekte ve örnek bir işletme olarak hizmete devam etmektedir. Köpek sahibi kişiler tarafından da olumlu dönüşler alan Pendik Köpek Eğitim Çiftliği hakkında ki inceleme yazımız ise şu şekildedir:

Öncelik olarak Pendik Köpek Eğitim Çiftliği eğitmen kadrosu tamamı ile alanında uzman ve hayvan sever kişiler tarafından oluşmaktadır. Eğitim verilmek üzere olan getirilen köpekler öncelikle eğitmenleri ile dostluk bağı kurması sağlanmaktadır. Bu işlem sayesinde köpekleriniz eğitmenleri ile daha olumlu iletişim kurabilir ve birbirlerinin dillerinden anlayabilirler. Sonrasında ise artık köpeğinizin dilinden anlayan eğitmenler ile sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda istenmeyen davranışlardan kurtulur ve köpeğinizin verilen komutlara uyması doğrultusunda çalışmalara başlanır. Bu verilen temel eğitimler sayesinde köpeğiniz ile daha uyumlu bir hayata başlayacaksınız. Dışarıda dolaşırken gönül rahatlığı ile tasmasını bırakabilecek ve onun yanınızdan ayrılmadığını, komutlarınızı harfi harfine dinlediğini fark edeceksiniz.

Pendik Köpek Eğitim Çiftliği

Pendik Köpek Eğitim Çiftliği

Pendik Köpek Eğitim Çiftliği eğitim tekniklerini her zaman güncellemektedir. Yenilikleri takip ederek modern eğitim tarzlarını uygulamaktadır.  Ayrıca köpek sahiplerinin istekleri doğrultusunda her türlü özel eğitim sevimli arkadaşlarınıza verilmektedir. Bunların dışında Pendik Köpek Eğitim Çiftliği kadrosunda bulunan uzman veterinerler ile köpeğinizin her türlü ihtiyacı karşılanmaktadır. Eğitimler sırasında köpekleriniz eğitmenleri dışında bu veterinerler tarafından gözetlenerek sağlıksal ihtiyaçları ve kontrolleri yapılmaktadır. Eğitim çiftliği dışında da bu veterinerler köpeklerinize traş, banyo ve diğer tüm malzeme ihtiyaçları konusunda yardımcı olup bilgi vermektedir.

Pendik Köpek Eğitim Çiftliğinde verilen eğitimler sadece bilinen otur, yat, kalk komutları değildir. Köpekleriniz sizin yanınızdan ayrıldığı andan itibaren eğitim başlamaktadır. Sosyalleşme farklı mekan ve objeleri tanıma, insanları tanıma ve iletişim kurabilme, diğer köpekleri ve canlıları tanıyabilme, bütün canlılar ile barışık ve pozitif bir iletişim kurabilme özgüvenini tam olarak hissetmesi ve bulunduğu her ortamda rahat edebilmesi ile başlar.

Pendik Köpek Eğitim Çiftliği eğitimin belirli bir aşamasında köpek sahiplerini de bu işlerde sevimli dostlarının yanında görmek ister. Bunun nedeni ise köpeğiniz ile daha iyi ve olumlu bir iletişim sağlayabilmek. Bunun dışında köpeklerinizin eğitim esnasında yanında yer almanız onlarla iyi bir sahip ilişkisi kurmanızı ve komutlarınıza daha iyi bir şekilde itaat etmenizi sağlamaktadır. Ayrıca köpeklerde çözülmesini istediğiniz sorunların daha hızlı bir şekilde bitmesini sağlar veya bu süreci hızlandırır.

Pendik Köpek Eğitim Çiftliği kendi merkezleri dışında da köpeklerinize eğitim vermektedir. İstek ve talepleriniz doğrultusunda yerinde hizmet uygulaması bu müessesede mevcuttur. İsterseniz evinizde, trafikte veya belirlediğiniz park vb. bir alanda köpeğinize eğitim verilmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Pendik Köpek Eğitim Çiftliği