Maslak Köpek Pansiyonu

luxury-dog-hotel-design-o

Maslak, İstanbul’un Sarıyer İlçesine bağlıdır. Günümüzde modern gökdelenleri, ünlü iş merkezleri ve yoğun trafiği ile hem İstanbul için hem de Türkiye için önem teşkil etmektedir. Türkiye’nin en yüksek gökdelenine sahip olmasıyla da adını duyurmayı başarmıştır. Teknolojinin gelişmesiyle de Maslak hızlı ve modern kimliğini gün geçtikçe yenilemeye devam etmektedir. Modern ve elit yaşama yeni kapılar açan Maslak aynı zamanda birçok hayvan dostlarını da bünyesinde bulundurmaktadır. Ancak hayvan sahipleri seyahat, tatil ve bazı özel durumlarda evcil hayvanlarından ayrılmak zorunda kalabilirler.

Her hayvan sever evcil hayvanlarının tıpkı evlerindeki gibi bakım ve sevgi görebileceği güvenilir bir hizmet imkânı isterler. Belirli sayıda alınan ve özenle bakılan evcil hayvanlarınıza ev konforunu ve sıcaklığını sunmayı amaç edinen Maslak köpek pansiyonu, alanında uzman bir ekiple bu hizmeti size sunmaktadır. Nitelikli bakıcılar eşliğinde köpeklerin birbirleriyle özgür ve sorusu bir şekilde aktiviteler içinde olması sağlanmaktadır. Her türlü mama, su, tuvalet ihtiyacı gibi günlük bakımlarını gerçekleştirmek amacıyla bir araya gelmiş olan uzman ekibi bünyesinde barındırmaktadır.

Merkez köpeklerinin yeni arkadaşlar edinmesi ve sosyalleşmesini sağlamak amacıyla birçok oyun ve ödüllendirme yöntemi çerçevesinde etkinlik listesi oluşturmakta ve köpeğinizin keyifli vakit geçirmesini sağlamaktadır. Ayrıca hayvan severlerin evcil hayvanlarının konaklayacağı yeri görme imkânı bulunmasının dışında köpeğinizin günlük ihtiyaçları olan mama tatbikinde hayvan sahiplerinin isteği doğrultusunda yapılmaktadır. Pansiyon, özel ses ve ısı yalıtımının yanında özel klima ve aydınlatma sistemiyle donatılmıştır. Her köpeğin kendine ait mama yeme ve dinlenme bölmeleri bulunmaktadır.

Maslak Köpek Pansiyonu

Maslak Köpek Pansiyonu

Odalar, ev rahatlığını sunabilmek ve köpeğinizin özgürlüğünü kolaylıkla yaşayabilmesi adına kesinlikle dar kafes sistemi kullanılmamaktadır. Köpeklerin rahat konaklaması için özel tasarım döşemelerle onlara özgü bir dekorasyon uygulamasına sahiptir. Hijyen konusunda ise gerekli uygulamalar titizlikle yapılmaktadır. Özel havalandırma sistemine sahip olması sayesinde havadar bir mekanda konaklayacak olan evcil hayvanlarınız için odalar düzenli olarak dezenfeksiyon ve özel ilaçlı sularla hijyen en üst düzeyde yapılmaktadır. Aynı zamanda kamera uygulamasıyla da evcil hayvanınızı kontrol edebilme olanağı da bulunmaktadır.

Doğa ile iç içe oynayabilecekleri ve tuvalet ihtiyaçlarını giderebilecekleri bir sistem bulunmaktadır. Köpek sahiplerinin en korktukları durumlardan biri olan kaçma ve kaçırılma sorunlarına karşılık olarak, köpeğinizin özgürce oynayabilecekleri, kaçırılma ya da dışarıdan gelebilecek her türlü olumsuz etmenleri ortadan kaldıracak güvenli bir alan inşa edilmiştir. Köpekler, uzman veteriner hekimler tarafından rutin olarak sağlık kontrolleri yapılmaktadır. Stres faktörü en aza indirgenerek evcil hayvanınızın konaklama süresince güvenli ve huzurlu bir tatil yapması planlanmıştır. Bununla birlikte Maslak köpek pansiyonu hizmet kalitesi çerçevesinde köpeğinize kesinle şiddet ve ceza yaptırımları uygulamamaktadır.

Köpeklerin ırk farklılıklarından doğabilecek uyum sorunları minimum düzeye getirilecek uygulamalardan faydalanmaktadır. Ayrıca köpeğinizde bulunan bazı uyum sorunları da güvenilir ekip tarafından gözlemlenip bu durumu ortadan kaldıracak sistemle köpeğinize yaklaşmaktadır. Böylelikle Sevgi dolu bir ortamda hem eğlenip hem de yeni güzel alışkanlıklar kazanacaktır. Köpeklerinizin bu ortam sayesinde sahipleriyle daha anlaşabilir olması da sağlanmıştır.

Sadece bir tatil anlayışını benimsemeyen Maslak köpek pansiyonu aynı zamanda köpek eğitimi ve aktivitelerini kapsayan geniş bir hizmet skalasına sahiptir. Bu hizmetler içerisinde temel itaat eğitimi, tuvalet alışkanlığı, tasma ile yürüme ve her türlü yürüyüş aktiviteleri, davranış eğitimleri, yüzme, ödül bulma, çoklu oyun ve sosyalizasyon gibi konulardır. Pansiyon hizmeti uluslararası standartlar uygulanmaktadır. Köpeğinizin rahat edeceği tatil konforunda hem eğlenip hem de yeni şeyler öğrenebileceği bir sistem inşa edilmiştir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Maslak Köpek Pansiyonu