Maltepe Köpek Oteli

kopek-otelleri-770x470

Köpek Oteli Nedir? Ne İşe Yarar?

Köpek otelleri, siz köpeğinizle ilgilenemeyecek durumda iseniz ve birkaç günlük onu bir yere bırakmak zorunda iseniz; belirli bir ücret karşılığında çeşitli hizmet, bakım ve eğitimlerin sağlandığı bir otelde kalması ve siz onun yanında değilken ve ilgilenemiyorken bile siz dönene kadar sağlıklı ve dinç kalması için bırakabileceğiniz bir konaklama yeridir. Köpekler, beslenmelerine dikkat edilerek, sağlıkları için çeşitli eğitimler uygulanarak, bakımları yapılarak, ihtiyaçları giderilerek ve siz gelene kadar sağlık ve güvenliği sağlanarak konaklaması sağlanır. Bu sayede siz gelene kadar yokluğunuz aratılmaz, gerekli olan her türlü ihtiyacı temin edilir.

Köpek Otellerinde Ne Gibi Hizmetler Verilir?

Köpek otelleri, köpeğinizi siz yokken de rahat ve sağlıklı hissettirmeyi amaçladığı için; düzenli beslenmesini, var ise olan programına uygun besin ögelerini almasının sağlanmasını; gerekli koşu, yüzme, yürüme gibi egzersizlerini yapmasını, düzenli tüy bakımının, ağız ve diş bakımının ve sağlıklı ve bakımlı görünmesinin sağlanmasını; gerek duyduğunuz diğer çeşitli ihtiyaçlarının da belirli ücretler ile karşılanmasını sağlar. Köpekleriniz siz yanında değilken de mutlu ve sağlıklı bir konaklama yaşarlar. Böylece hem siz köpeğinizi bırakacak güvenilir bir yer bulmuş olursunuz; hem de köpeğiniz siz yokken rahat ve huzurlu bir ortamda bulunmuş gerekli her türlü bakımı yapılmış, her ihtiyacı karşılanmış olur.

Maltepe Köpek Oteli

Maltepe Köpek Oteli Nerede Bulunabilir?

Maltepe içerisinde çok fazla köpek oteli bulunmasa da bir veterinere danışarak ya da internetten ufak bir araştırma yaparak çeşitli bünyelerde köpek otelleri bulmanız mümkün. Bazı oteller çok fazla hizmet vermediği gibi sizi rahatsız edecek ve bütçenize uymayacak derecede yüksek fiyatlar ile köpeğinizi gönderemeyeceğiniz derecede pahalı olabilir. Bu sebeple, köpeğinizi bu otellerden herhangi birine göndermek için öncelikle aramanız ya da yerini öğrenerek ziyaret etmeniz gerekebilir. Otel hakkında daha fazla bilgi edinip otelin sahibi ya da bakıcı ve eğitmenler ile daha fazla görüşerek bu tarz ufak detayları ve fiyatları öğrenebilirsiniz. Daha sonra sadece yapmanız gereken otellerin özelliklerini karşılaştırmak ve bu özelliklere göre karar verip köpeğinizi onlara emanet etmek olacaktır.

Bıraktığınız otelin geçmişi ve verdiği hizmet kalitesi de otelin önemli özelliklerindendir. Eğer köpeğinizin orada rahat edemeyeceğini ve pek de hoş bir olmadığını düşünüyorsanız. Köpeğiniz için daha iyi bir otel bakın ve onun için en iyisi olanı bulana kadar devam edin. Böylece tek yapmanız gereken internetten araştırmalar yapmak; insanların memnuniyet derecelerini öğrenmek ve otel ile ilgili yorumlarını okumak; dilerseniz çeşitli otelleri gezerek onlar hakkında eğitmen ve bakıcı gibi çalışanlardan bilgi toplamak olacaktır. Maltepe içerisinde ve sahilde çeşitli köpek otelleri bulmanız mümkün ve bu otellere ulaşım kolay olduğu gibi köpek otelleri de oldukça kalitelidir.

Ülkemizde Köpek Otelleri Neden Daha Az Tercih Edilmektedir?

Ülkemizde köpekler eskiden komşu, akraba gibi yakınlara bırakıldığı için, son yıllarda gelişmeye başlayan bu köpek oteli uygulamasına para vermek ve güvenmek oldukça kararsızlık yaşatıyor. Fakat sonuçta konuştuğunuz kişiler köklü geçmişe sahip iyi oteller ise, köpeğinizi otelde konaklaması için bırakmak, komşu ya da akraba kadar güvenilir olacaktır. Ayrıca gereksiz para israfı olarak düşünülen köpek oteli uygulaması paranın cepte kalması ve köpeğinizin iyi ya da kötü bakım görmesi için otellere çok sık gönderilmemektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Maltepe Köpek Oteli