Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği

dog-pensions-19

Maltepe Köpek eğitim çiftliği kısaca açıklamak gerekirse; sizin getirdiğiniz köpeklerinize gerekli eğitimi veren, sahip oldukları köpekleri eğitip sahip kazanmalarını sağlayan bir çeşit köpek eğitme ve sahiplendirme kuruluşlarıdır. Köpekleriniz bu çiftliklerde gerekli psikolojik ve fiziksel testlere ve eğitimlere katılarak gerekli olan aktiviteleri yapması ve eğitimlerini alarak gelişmesi sağlanır. Köpeğiniz bu çiftliklerde kalabileceği gibi, siz de onu zaman zaman getirip götürebilirsiniz. Bu sayede köpeğiniz eğitimini alır. Eğer size eğitimi konusunda yardımcı olacak birini arıyorsanız, köpek çiftliklerinde size yardımcı olacak birçok bakıcı ve eğitmen hazır beklemektedir.

Köpeğinize tuvalet eğitimi, itaat eğitimi, davranış eğitimi gibi çeşitli eğitimleri sağlamasının yanı sıra, çeşitli top oyunları, yürüyüş, yüzme, koşu, zıplama, yakalama ve benzeri faaliyetleri ile de köpeğinize düzenli egzersizler sağlar ve böylece köpeğiniz hem fiziksel hem de sosyal açıdan gelişerek olması gereken özelliklerini kazanır. Bu çiftliklerde diğer köpekler ile de sosyalleşir ve sosyal alandaki becerilerini arttırarak davranış problemlerini ortadan kaldırmaya ve çeşitli davranışları kazanıp öğrenmeye başlar. Köpeğinizin çeşitli eğitimleri aldığı bu köpek çiftlikleri, köpeklerinizin sağlıklı bir şekilde büyüyüp gelişmesi ve gerekli eğitimleri alarak olması gerektiği gibi olması için çeşitli hizmetler sağlar ve sizi de köpeğinizi de mutlu etmeyi amaçlar.

Her Köpek Bu Çiftliklerdeki Eğitim Programlarına Dahil Olabilir Mi? Bütün Köpeklerin Eğitim Süreleri Aynı Mıdır?

  Her köpek elbette ki bu programlara dahil olabilir fakat toplu eğitimlerde bazı köpekler bazı köpeklerle birlikte eğitim görürken hepsi için aynı şeyi söylemek doğru olmayacaktır çünkü eğitim sırasında ya da davranış eğitimini henüz tamamlamamış köpeklerde çeşitli ırkların ya da köpeklerin birlikte olması hoş olmayacatır. Bu sebeple her köpek diğer köpeklerle eğitilemeyeceği için farklı toplu eğitim gruplarıyla eğitilmek zorunda olabilir.

Her köpeğin öğrenme ve anlama süresi bir değildir. Çoğu köpek ırklarından ya da sahip oldukları herhangi bir özellikten dolayı daha hızlı öğrenip uygulamaya koyulabilirken bazı köpekler de anlama süresi fazla olduğu için istenileni uygulamakta zorlanıyor olabilir.

Bu da köpeklerin çiftlikte alacağı eğitim sürelerinin eşit olmamasına, bazı köpeklerin aylarca eğitim almasına, bazılarının ise yalnızca birkaç haftada eğitimleri tamamlamasına sebep olacaktır. Fakat kesinlikle köpeğiniz zamanla tekrar ederek doğru davranışı öğrenecek, eğitimini alacak ve çiftlikteki süresini tamamlayarak eğitimini kazanmış olacaktır.

Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği

Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği Nerede Bulunur? Bu Eğitim Çiftliklerine Güvenebilir Miyim?

Maltepe’de köpek eğitim çiftlikleri elbette bulunmaktadır. Fakat diğer ülkelerde olduğu kadar bizim ülkemizde yaygın olmadığından dolayı pek fazla tercih edilmemektedir bu eğitim çiftlikleri. Siz bu eğitim çiftliklerinin gereken doğru eğitimi verdiğini düşünmüyorsanız, gidip ziyaret edebilir ve verilen eğitimleri izleyebilirsiniz. Böylece gönül rahatlığıyla köpeğinizi hangi eğitim çiftliğine göndereceğinize karar vermenizi sağlamış olursunuz. Gerkli eğitimleri gerekli fiyatlara sağlayan köpek çiftliklerine danışarak köpeğinizin alması gereken eğitimleri alarak gelişmesini ve sizi yormadan eğitimini almasını sağlamış olursunuz.

Bu eğitim çiftliklerini küçük bir araştırma ile internette bularak gerek internet sitesinden, gerek telefon ile arayarak, gerek gidip ziyaret ederek araştırabilirsiniz. Hem hizmetlerini hem fiyatlarını hem de köpeğinize uygun programları görerek karar verebilirsiniz. Köpeğinizin eğitimini önemsiyorsanız ve bunu yapamıyorsanız, köpek çiftlikleri sizin için bu eğitimi sağlayacaktır. Sizin de gönlünüz rahat bir şekilde köpeğinizin gereken eğitimi aldığından emin olacaksınızdır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği