Köpek Oteli Şişli

39792sam_3386

Bir tatile çıkacağınız zaman köpeğinize ne olacağını köpek sahiplerinin en büyük sorunlarından biridir. Köpek pansiyonlarının köpekleri kafeste misafir etmelerinden dolayı bazı hassas köpek sahipleri böyle bir durumu kabul edemezler. Köpeklerinin bir kafese kapatılıp yaşamalarına izin vermek istemezler. Köpeklerine kendi yaşam alanlarına benzer bir yaşam alanı sunan yerlere ihtiyaç duyarlar. Bundan dolayı köpekleri için uygun bir yer aralar. Köpekleri için en doru yer ve en kaliteli hizmet alacakları mekân Köpek Oteli Şişli dir. Bu köpekle oteli bir tatil köyü kalitesinde köpeklerinize hizmet vermektedir. Köpekleriniz geniş alana kurulmuş bu otelde yokluğunuzda rahatça zaman geçirecekler ve eğleneceklerdir.   

Köpek Oteli Şişli Hakkında

Köpekleriniz geniş bir arazi üzerine kurulan bu otelde çok rahat edeceklerini garanti, ederiz. Köpekleriniz geniş arazi alanlarında rahatça koştururlar. Bunun yanında yüzmeyi seven köpekleriniz için yüzme havuzlar vardır. Burada Köpeklerini farklı aktiviteler ile mükemmel vakit geçireceklerdir. Köpeklerinizin uyuma odaları ses ve ısı yalıtımı ile yapılandırmıştır. Ayrıca Köpekleriniz için uyurken klasik müzik çaldırılmaktadır. Bunun yanında köpekleriniz için odalarda klima vardır. Köpeklerinizin yatağı antialerjiktir. Köpeğiniz bu yataklarda rahatça uyurken ses ve ısı yalıtımı yapılmış odalarda hiçbir rahatsızlık hissetmez. Köpeğiniz için 24 saat veteriner otelimizde bulunur. Köpeğiniz istenmeyen bir durumla karşılaştığında veteriner hemen müdahale eder. Ayrıca köpeğiniz yattığı odalar ve yataklar düzenli olarak veteriner tarafından kontrol edilir. Köpeğinizin yatağı düzenli aralıklarla dezenfekte edilir. Köpeğinizin için hijyen takıntınız varsa sonuna kadar bundan emin olmanızı istiyoruz. Köpeğinizin temizliği kadar sağlığı da önemlidir. Köpekleriniz ev dışında yatıyorsa bahçede onlara yaşam alanlı sunulmaktadır. Onlara özel yuvalar verilmektedir.

Köpek Eğitimi Nasıl Olur

Köpeğinizi otele giriş yaptığında hemen kilo kontrolü yapılır ve bu kaydedilir. Size teslim ederken de köpeğinizin kilosunu siz görebilirsiniz. Köpeğinizin tuvalet ihtiyacı için deneyimli elemanlarımız günde en az iki saat yürüyüşe çıkarır. Köpekleriniz rahatça enerjilerini atar. Köpeklerinizin otelimize getirdiğiniz zaman aşılarını tam yaptırmalısınız. Aşıları tam olmayan köpekleri otelimize alamayız. Aynı zamanda bu oteller de köpeklerinizin eğer mantar, pire gibi sorunları varsa alamayız. Diğer köpeklerin canları bize emanet olduğundan otelimize alamayız. Diğer köpeklerin canını tehlikeye atmak istemediğimizden köpeğinizi otelimizde misafir edemeyiz. Köpeğinizi getirirken aşı kartlarını da yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri otelimizde ağırlamamız mümkün değildir ve lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız.

Köpek Oteli Şişli

Köpekleriniz organik mamalar ile beslenmektedir. Ayrıca köpeklerinize temiz su verilmektedir. Köpeğinize yedirilmesi gereken istediğiniz mama varsa söylemeniz yeterli o mamalar alınmakta ve köpeğinize verilmektedir. Köpeğinize sağlanan bu hizmet ek ücret talep edilmektedir.

Köpek Otellerine Her Köpek Cinsi Kabul Edilir Mi?

Köpekleriniz günde en az iki kez bakıcılarımız eşliğinde yürüyüşe çıkarılır. Köpekleriniz hem tuvalet ihtiyacı giderir hem de enerjilerini boşaltılır. Köpeğinizin kuaför ihtiyacı için ise özel ücret talep edebilirsiniz. Kuaför hizmeti olarak manikür,, pedikür ve tüy bakım hizmetleri vardır. Böyle hizmetler faturanıza yansıtılır. Köpekleriniz 24 saat canlı kamera ile izlenmektedir.. Köpeklerinizin güvenliğini sağlıyoruz aklınızda kalmasın. Köpeğinizi görmek isterseniz size kamera bağlantısı ile gösterilmektedir. Köpeklerinizin size teslim edileceği zaman dilimi için geldiğinde lütfen zamanında alınız. Uzun süreli konaklamalarımız için aylık kira öder gibi hesaba yatırmalısınız. Siz zamanı geldiğinizde köpeğinizi almanızı rica ederiz. Zamanında köpeğinizi almazsanız sorumlu biz değiliz. Eğer siz köpeğinizi gelip alamıyorsanız size ücretli servislerimiz aracılığıyla getirebiliriz. Köpek oteli Şişli İle Köpeğinizi bu otele tekrar bırakmak isteyeceksiniz. Köpeğinizi sizi gördüğünde sevecektir ama burada geçirdiği vakit de de çok mutlu olduğu için ayrılamayacaktır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Şişli