Köpek Oteli Şile

dog-pensions-19

Evcil hayvan bakmak günümüzde çok yaygınlaşıp artık bir ihtiyaç durumuna gelmiştir. Bu sevimli dostlarımız sizlere bir arkadaş, iyi bir yardımcı, yol arkadaşı, mutluluk getirme ve hatta yeri gelince de sahipleri için birer evlat gibi olmaktadır. Bu sevimli hayvanlar içinden en yaygın biçimde sahiplenenle türse köpeklerdir. Türkiye’de farklı farklı kurumların yaptığı anketler ve istatistiklere göre hayvan besleyen veya sahiplenmeye karar vermiş kişiler için ilk sırada köpekler var. Köpekler sadakat duygusuna sahip olan, akıllı, enerjileri ile eve neşe getiren ve sevimli hayvanlardır. Bu sevimli ve cana yakın dostlarımız çok eski yıllardır insanlara avcılık, bakıcılık gibi işlerde yardımcı olmaktadır. Şimdi ki zaman içinde ise bu işlerin yanında sahiplerine sadık birer arkadaş haline gelmişlerdir. Köpek Oteli Şile ile bu sevimli dostlarımız ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Köpek Otellerinde Köpekler İçin Verilen Başlıca Hizmetler Nelerdir?

Köpek sahibi olmak keyifli ve güzel bir sorumluluk olduğu kadar sahipleri olan sizleri zor durumda bırakabilir ve bir çıkmaza sokabilir. Yoğun bir işe sahipseniz ya da tatil ve iş yolculuğuna çıkma olayınız olduğu vakit köpeklerinizi yanınızda götüremezsiniz. Konaklama yapacağınız yerler ve toplu taşıma araçlarına maalesef dostlarınız kabul edilmemektedir. Bu tip zamanlarda dostlarınızı belki hayvanlardan hoşlanmayan ya da daha önce hiç köpek bakmamış insanlara emanet etmek zorunda kalırsınız. Bu durumlar ise sevimli dostlarınızda kalıcı şekilde psikolojik sorunlara sebebiyet olabilir. Evde tek kalması ise kesinlikle tavsiye edilmeyen dostlarınız için artık yeni bir çözüm yolu var. Hayvan sever kişilerin çabaları ve belediyelerinde destek çıkması ile açılan köpek otelleri aynı sizin gibi köpeklerinizle ilgilenmektedir.

Köpek Otellerine Her Köpek Cinsi Kabul Edilir Mi?

Köpeklerinizi en az yuvalarında ki kadar rahat ettirmeyi ilke edinen ve onlara sizin ki kadar huzurlu bir tatil geçirmesini amaçlayan bu pansiyonlarda, dostlarınız her türlü bakımları yapılmaktadır. Sizin yokluğunuzu aratmayacak şekilde hayvan sever ve alanında uzman kişilerle bakılan köpeklerinize bu tesislerde istekleriniz yönünde eğitim verilmektedir. Ayrıca toplu etkinlikler sayesinde köpekleriniz bu tesislerde sosyalleşme yönünde önemli adımlar atmaktadır. İstanbul’un gözde tatil beldelerinden biri olan ve Ağva gibi bölgelere yakın olan Şile’de hizmet veren “Köpek Oteli Şile” sevimli dostlarınız için kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Köpek Oteli Şile için yazdığımız inceleme yazısı ise şu şekildedir:

Köpek Oteli Şile

Köpek Oteli Şile’de verilen ilk hizmetlerden biri konaklama sisteminde kesinlikle kafes sistemi kullanılmamaktadır. Bunun nedeni ise köpeklerinizin kendilerini tamamı ile evlerindeymiş gibi hissetmelerini sağalmaktadır. Geniş ve bahçeli bir alan üzerine kurulmuş olan Şile Köpek Oteli’nde apartman ve dairelerden bunalan köpekleriniz doğa ile iç içe olan bu arazilerde oyun oynayarak vakitlerini geçirirler. Bu oyunlar aracılığı ile köpekleriniz sosyalleşme yönünde adım atarken bir yandan da günlük egzersiz ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Aynı zamanda bu özelliklerin dışında bu alanlar oluşturulurken köpeklerinize zarar verme olasılığı olan tüm kimyasallardan kaçınılmıştır. Aynı zamanda bu geniş bahçe alanı ve konaklama bölgeleri her gün düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

Köpek Otellerine Kabul İçin Köpeklerde Aranan Özel Şartlar Var Mıdır?

Köpeklerinizin huzurlu, konforlu ve dezenfekte edilen ortamlarda eğlenceli vakitler geçirmektedir. Köpeklerinizin kaldığı süre boyunca veterinerler tarafından da sağlık kontrolleri, tüy ve tırnak bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Tesisler içerisinde sürekli bulundurulan profesyonel ve alanında uzman veterinerler köpeğinizin olası bir sağlık problemi yaşaması durumunda da anında müdahale ederek sizlere de durumdan rapor vermektedir.

Şile Köpek Oteli’nde beslenme durumları ise sizin belirlediğiniz şekilde olacaktır. Köpeğiniz hangi beslenme türüne alışık ise ona göre beslenmektedir. Eğer diyet uyguluyorsa köpeğiniz için sizin belirlediğiniz bir yemek çizelgesinde besleneceklerdir. Bunun dışında ise köpekleriniz yine sizin tercihleriniz doğrultusunda uygulanacak mama ve ev yemekleri tablosunda besleneceklerdir. Beslenme dışında yine siz sahipleri doğrultusunda köpeklerinize temel eğitimler verilmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Şile