Köpek Oteli Sancaktepe

kopek-otelleri-770x470

 Köpek Oteli Sancaktepe gibi oteller köpeklerinizin konforunu düşünürken aynı zamanda köpeklerinizin en iyi eğitim alması amacını da taşımaktadır. Köpek otellerinin iyi yanlarından biri köpekleriniz burada tatil yapabilme imkânının olmasıdır. Köpekler temiz ve düzenli pansiyonlarda bakımları yapılırken temel ihtiyaçlarının yanı sıra sosyal aktiviteler de içeren sosyal etkinliklere katılırlar. Köpekler için sosyalleşme oldukça önem taşımaktadır. İnsanlarla bir arada yaşayan köpeklerin sosyal olması çevrelerine uyumlarını kolaylaştırır. Sosyal köpek insanlara ve diğer köpeklere karşı daha ılımlı yaklaşır. Kolay kolay sinirlenmez, saldırganlık göstermez.

Köpek Oteli Sancaktepe Hakkında

Köpeklerin eğitimleri köpeklerin ırkına göre verilmektedir. Her köpek aynı eğitime aynı oranda cevap vermez. Bazı köpekler doğaları gereği daha sert bir söylemle eğitilmeyi gerektirirken, bazı köpekler ise son derece hassas davranılmayı gerektirir. Elbette her köpeğe sevgi ile yaklaşılması gerekir. Fala eğitim söz konusu olduğunda özellikle büyük ırktan gelen köpeklerin otoriter eğitmenlere ihtiyacı olur. Bu otoriterlik onlara kötü davranılması demek değildir. Daha çok komutlarda sert ses tonunu gerektiren bu otoriter eğitim özellikle bekçi ve çoban köpeği ırklarında kullanılır.

Bazı köpekler ise sürekli koşmaktan hoşlanır. Bu özellik köpeklerin ırklarından gelir. Saf ırklarda uzun bacaklara sahip av köpekleri için koşu aktiviteleri içeren eğitimler verilmesi uygundur. Her köpeğin eğitimi o köpeğin ırkına uygun olarak verildiğinde doğru eğitim verilmiş olur. Küçük bir köpeğe üstelik avcılık genlerinde yok ise o köpeğe av ile ilgili eğitimler verilemez. Çünkü av eğitimi bu köpeğin genlerinde yoktur. Dolayısıyla başarılı olması mümkün değildir.

Köpek Otelleri Köpekler İçin Güvenli Ortamlar Mıdır?

  Bazı köpekler su da yüzme yeteneklerine sahiptir. Bu köpeklere su oyunları ile verilen eğitim onların başarılı olmasına katkı sağlayacaktır. Buna karşı yüzme konusunda çok da başarılı olamayan köpeklere su eğitimi vermek o köpeğe zarar vermekten başka bir şey olmayacaktır. Köpeklerin eğitiminde en önemli hususlardan biri de yaşlarıdır. Köpekler eğitime ne kadar erken başlar ise başarılı olma yüzdeleri de o oranda artacaktır. Köpekler küçük yaşlardan aldıkları eğitimlerde ne kadar başarılı olursa yetişkin yaşlara geldikçe başarıları o oranda artacaktır. Köpek eğitiminde ilk önce verilen eğitimlerin başında tuvalet eğitimi gelir kuşkusuz. Bunun nedenlerinden biri de köpeklerin tuvaletlerini yaptıkları yeri bir daha unutmamasıdır. Bu yüzden köpeklerinizin tuvaletini yapmasını istemediğiniz yere tuvaletini yapması sizi ve çevrenizdekileri rahatsız edecektir. Tuvalet eğitiminin köpeğe çok küçük yaşlarda kazandırılması önemlidir. Eğer başka bir yerde büyütülmüş köpek sahiplenmeyi düşünüyor iseniz öncelikle tuvalet eğitimli olup olmadığına özen göstermelisiniz.

Köpek Otellerine Kabul İçin Köpeklerde Aranan Özel Şartlar Var Mıdır?

Köpek Oteli Sancaktepe köpeklerinizin eğitimine en az sizin dikkat ettiğiniz kadar dikkat edilmektedir. Köpek Oteli Sancaktepe köpeklerinizin anlaşabileceği ırklarla aynı odaları paylaşması ile olabileceği gibi tek kişilik odalarda kalabilme imkanı da vardır. Köpeklerin odası herhangi bir olumsuz duruma karşı sürekli olarak güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir. Köpek otellerinde köpeklerin oyun ihtiyaçları doyasıya verilir. Köpeklerle oyun oynamak onları mutlu eder. Mutlu olan köpek çevresiyle uyumlu olan köpektir. Mutlu bir köpeğin saldırganlık eğilimi gösterdiğine şahit olmazsınız. Bu yüzden köpeklerinizi, köpeklerinizin mutluluğunu en az sizin kadar düşünen kişilere emanet etmeniz gerekmektedir. Köpek Oteli Sancaktepe de kullanılan eğitim pozitif eğitimdir. Pozitif eğitim köpeklerin eğitimlerini tamamlaması ardından bu davranışın pekiştirilmesi için verilen ödüldür. Köpek eğitiminde ödül ceza yöntemi kullanılır. Ödül bir köpeğin eğitime olan yatkınlığını artırmaktadır. Ödüllendirilen köpekler eğitimden keyif alırlar ve daha hızlı öğrenirler. Hızlı öğrenen köpekler daha üst seviye eğitimlere kolay geçebilmektedirler. Eğitim köpeğin bir ihtiyacıdır.

  

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Sancaktepe