Satılık Rottweiler Düzce

images (9)

Satılık Rottweiler Düzce için de diğer illerimiz için de kaçırılmayacak bir fırsatı ifade ediyor. Çünkü yetiştirdiğim Rottweiler cinsi köpekler isteklerinizi karşılamak ve size arkadaşlık etmek için en doğru seçimdir. Elbette bu sözler havada kalan, altını dolduramayacağımız sözler değil. Irkın genetik bilgileri ve tarihçesi bu savımı kanıtlamak için yeterli olacaktır.

Satılık Rottweiler Düzce Hakkında

Rottweiler cinsi ilk olarak iki bin yıl kadar önce insanlarla birlikte anılmaya başlayan bir ırktır. Yani eğitildiği ve kullanıldığı bilinen ilk köpek ırklarından biridir. Korkutucu ve saldırgan olduğu izlenimini veren bir köpek olsa da, aslında iyi huylu ve çok faydalı bir köpek cinsidir. İki bin yıl kadar önce Romalılar ile başlayan ve Alp dağlarında ya da dağların eteklerinde sürülere bekçilik ederek ya da insanları koruyarak başlayan serüveni, günümüze kadar uzanır. Uzun bir süre sadece çoban köpeği veya bekçi köpeği olarak kullanılmıştır. Yüz yıl kadar önce Almanya’da resmi kabul edilen polis köpekleri arasına girmiştir. O dönemden günümüze kadar değişik ve önemli görevlerde kullanılır. Polis köpeği olarak kullanılmasının yanında, rehber köpeği ya da terapi köpeği olarak kullanıldığı alanlar da bulunmaktadır.

Satılık Rottweiler Düzce

Yani sadece korkutucu görünümü ve gücüyle değil, zekası ve bağlılığı ile de öne çıkan bir köpek cinsidir. Bu başarılı tarihin yanında köpeğin karakter özellikleri de istediğiniz gibi bir köpek olmasını sağlıyor. Satılık Rottweiler Düzce ilanımı değerlendirmek istemenizin bir başka nedeni de bu olabilir. Cesur, zeki, sakin, eğitilebilir ve güvenilir bir karakteri vardır. İri cüssesi nedeni ile kötü alışkanlıklar edinmeden eğitilmesi gerekir. Kontrol edilmeye müsaittir, kendisine söz geçirebilecek bir sahibi olması onu mutlu edecektir. Bu karakterinin yanı sıra sahibinin ailesi, arkadaşları ve diğer ev hayvanları ile de iyi anlaşacaktır. Zamanında tanıştırır ve kaynaşmaları için gerekli ortamı sağlarsanız çocuklarınız hatta ev kediniz için bile iyi bir oyun arkadaşı olabilir. Ama yabancı insanları ve diğer köpekleri uzak tutmayı tercih edecektir.

Sıradaki içerik:

Satılık Rottweiler Düzce