Güngören Köpek Oteli

1b45f555a566ef751e0c91bc370a84c3_1283952562

Yoğun bir iş temposu ve evcil bir hayvanınız varsa ikisini bir arada yürütmek oldukça zor olabiliyor. Evcil hayvanınız özellikle de bir köpek ise. Yorucu iş temponuzun gereği seyahat etme durumlarınız olabiliyor. Bu gibi durumlarda mecbur olarak köpeğinizi başka birine emanet etmek zorunda kalabiliyorsunuz. Verdiğiniz kişi gerçekten deneyimli bir bakıcı mı idare edebilecek mi soruları ile iş seyahatine çıkmak zorunda kalıyorsunuz fakat belediyelerin kendi açtıkları yada destekledikleri yeni bir müessese var. Köpek pansiyonları veya otelleri siz seyahate çıkarken uygun fiyatlara artık köpeğinize aynı sizin gösterdiğiniz ilgi ve şefkatle seve seve bu işi yapıyor. Güngören ve çevresine hizmet veren Güngören Köpek Oteli hakkında hazırladığımız inceleme yazısı ise şu şekilde:

Güngören Köpek Oteli Hakkında

Köpeğinize ikinci bir ev olmayı amaçlayarak açılan bu köpek oteli arkadaşınıza gereken tüm bakımları ve hizmetleri seve seve yapıyor. Güngören ve çevre semtlere hizmet vere bu müessese de alanında uzman sahasında başarı göstermiş kişileri eleman olarak seçiyor ve köpekleriniz bu kişilere emanet ediliyor. Ayrıca her türlü merak durumunda veya karar vermeden önce tesisleri gelip ziyaret etmeniz ve dolaşmanız serbesttir.

Tamamı ile hayvanları düşünerek tasarlanmış bir köpek oteli olma özelliğini taşıyan Güngören Köpek Oteli, üstü açık oyun sahaları ve dolaştırma işlemenin yapılması için geniş gezi yollarına sahiptir. Köpekler için hazırlanan otel odaları kulübe şeklindedir. İçlerinde bir yatak ve birkaç parça oyuncak bulunmaktadır. Yatak ve oda tamamıyla arkadaşınızın konforu düşünülerek tasarlanmış ve yapılmıştır. Güngören Köpek Otelinde kalan evcil hayvanlarınız için her işlem saatli ve kontrollü şekilde yapılmaktadır.

Belli bir disipline sahip olan otelde her işlem ve aktivite köpeğinizin sağlığı düşünülerek belirli düzen ve saatlerde yapılır. Ayarlanan saatlere 1 – 2 saatlik gezinti etkinliği vardır. Tuvalet, yıkanma ve kurulanma hizmetlerinin yanında köpeğinizin tüylerinin taranması da yapılarak tam anlamıyla bakımlı köpekler haline getirilmesi sağlanıyor.

Güngören Köpek Oteli

Güngören Köpek Oteli

Beslenme düzeni olarak mamalar kesinlikle veterinerler tarafından onaylandıktan sonra arkadaşlarınıza verilmektedir. Doğal organik mamalar seçilmesiyle birlikte, köpeğinizin sağlığına zarar verecek alerjisi olma ihtimali olan mamalar hiçbir şekilde verilmemektedir. Köpeğinizin mama değiştirmesini de istiyorsanız yanınıza en az üç ünlük mama ile gelmeniz gerekmektedir. Nedeni ise ani mama değişimleri köpeğinizin sindirim sistemine sebebiyet verebilir. Bu yüzden üç günlük eski mama ile yeni mama arasında yavaş yavaş geçişler olacaktır. Yani yine en az üç gün olmak kaydıyla köpeğiniz eski mamasına bir süre devam etmek zorunda kalacaktır. Güngören Köpek Otelinde bir çok otelin aksine göre mama ödeyeceğiniz ücrete dahildir.

Güngören Köpek Oteli Aktiviteleri

Eğlence ve oyun aktivitelerine gelince köpeğiniz için her türlü şey düşünülmüştür. Örnek göstermek istersek köpeğiniz sosyalleşmesini istiyorsanız köpeğiniz oyun ve aktivite programına daha çok toplu yapılan etkinlikleri yazıyoruz. Böylece köpeğinizin diğer köpeklere alışması kolaylaşırken sosyalleşmesi için de büyük adımlar atılıyor. Bununla birlikte diğer köpeklerle birlikte yemek yemesi ile devam eden bu adımlar sonucu köpeğinizin diğer köpeklerle olan ilişkisi daha iyi bir hale geliyor.

Köpeğiniz için sağlıklı bir vücutta tıpkı bize gerektiği gibi gerekebiliyor. Bunun için egzersizler yapılırken bir yandan da yapılan gezintilerde köpeğinizin daha bu ihtiyacı karşılanıyor.

Otele ırkından dolayı saldırganlık taşıyan köpekler alınmamaktadır. Olası bir problem karşısında zarar verme riski taşıyan köpekler diğer canlılara zarar verebilmektedir. Bu yüzden bu cins köpekler tercih edilmemektedir.

Sağlık kontrolleri deneyimli ve diplomalı sahasında uzman veterinerler tarafından yapılmaktadır. Karma ve diğer aşılarını da yine aynı veterinerler üstlenmektedir.

Fiyatları ise günlük 50 TL’den başlamaktadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Güngören Köpek Oteli