Eyüp Köpek Oteli

kopek-pansiyon

Köpek bakımı ve ihtiyaçların giderilmesi ve köpeklerin sahiplenmesi artık eskisine göre daha bilinçli yapılmaktadır. Köpek sahipleri köpeklerini dost gibi gördükleri için bakımları konusunda önem gösterilir. Bu tür bakım ihtiyaçlarının özel şekilde giderilmesi,hayvan sever insanların kurdukları dernek çalışmaları ve teknoloji sayesinde sosyal ağlarda hayvanların beslenmesi ve hakları gibi yayınlar yapılarak köpek otelleri,bakım evleri, köpek pansiyonları gelişme göstererek ortaya çıkmıştır. Köpeklerin beslenmesi, bakımı, eğitimi ve kalacak yerleri gibi ihtiyaçlar eskisine göre artık çeşitli sektörler tarafından yapılmaya başlanmıştır. Bunlar hem özel sektör hem de belediyeler tarafından da yapılır. Belediyeler hayvan barınakları yaparak sokak hayvanlarını koruma altına alarak tüm bakım ve eğitim ihtiyaçlarını giderirler. Köpeklerin bu yaşamın parçası olduğunu unutmayarak bu çeşitli yöntemler her yerde yapılmaktadır.Eyüp Köpek Oteli bunlar içerisinde yer alır.

Eyüp Köpek Oteli Hakkında

Köpeklerin beslenmesi ,eğitim ve bakımı her açıdan da çok önemlidir. Özellikle bunlar ev içerisinde yaşayan köpekler için öncelik taşır. Ve bunlar tek kişi tarafında yapılması zor olduğundan yardım açısından kurulmuşlardır. Tatil ve işlerden dolayı köpeklerin ihtiyaçları aksadığından dolayı köpeklerin bakımı ve ihtiyaçlarının giderilmesi için köpek otellerine bırakılır. Akrabalardan veya arkadaşlardan yardım alınmadığında köpek otellerine başvurulur.Çünkü ev ortamına uygun olarak yapılmakla beraber köpeklerin ortamı değiştiğinde psikolojilerin bozulmaması için adaptasyon yönünde sorun oluşmaması için uygun olarak yapılmış. Köpek otelleri güvenilir ve bakım, beslenme yönünden ihtiyaçları sağlar.

Profesyoneller tarafından kurulmuş. Kaliteli mekan olmakla ve uzman personeller görev almaktadır. Köpek otelleri köpeklerin ilgi ve gereksinimlerini giderilmesinin yanında sevgi ve bilgi de gerekmektedir. Köpekler kendi cinslerine göre aynı mekanda uyum içerisinde barınır. Veterinerler tarafından sağlık sorunları olduğu zaman bunlar giderilir. Bunların yanında köpek otelleri ulaşım yönünden kolaylık sağlamaktadır. Köpeklerin adreslerinden alınıp tekrar geri adreslerine bırakma gibi hizmetlerde sunulmaktadır. Oyun alanları ve oyun saatleri düzenli bir şekilde ayarlamış ve düzenli yamak saatlerini de düzenlemiştir. Ayrıca gezme alanları da bulunur.

Eyüp Köpek Oteli Fiyatları

Ekonomik imkanlar açısından avantaj sağlar. Bütün köpek otelleri belediyenin koyduğu sınırlar içerisinde hizmet vermektedir. Bu otellerin hizmetleri ve eğitimi verilirken her köpeğin yaşı dikkate alınarak bölümler yapılmış ve eğitimler düzenlemiştir. Yavru köpekler çok hareketli olduklarından dolayı oyun alanları ve saatleri farklıdır. Sokaktaki seslere karşı korunmuştur.

Çünkü köpekler ani seslere ve tepkilere yatkın olduğu için ve davranış bozukluğu yaşamaması yönünden ses sistemleri bulunur. Köpekler için dinlenmesi açısından müzik sistemleri bulunur.

Çalışan kişilere kolaylık sağlamak açısından hem özel kurum olarak hem de belediyeler tarafından kurulmuştur. Köpek otelleri köpeklerin rahatlığını düşündüğü kadar kişilerin rahat tatil yapmalarını veya iş zamanında akılları köpeklerinde kalmasın diye de yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur. Aynı şekilde bir çok merkezlerde de kurulmuştur. Köpekler eğitim ve bakım açısından uzman kişiler tarafından hizmet vermesi ve köpeklerin konforu için de her bilgiye sahip olmaları gerekmektedir. Köpek otelleri her köpek ırkına göre uygun olarak uyarlanmıştır. Çünkü köpeklerin rahat edebilmesi ve uyum açısından kolaylık sağlamıştır.Köpek pansiyonları da aynı şekilde köpek otellerine göre uyarlanmıştır.

Eyüp Köpek Oteli

Eyüp Köpek Oteli

Köpekler çok hareketli oldukları ve ilgiye çok ihtiyaçları olduğundan egzersiz yapabilmeleri için geniş alanlar kurularak oyun alanlarında yapılmış. Köpek otelleri kurulurken her mevsime göre uygun olarak yapılmıştır. Köpeklerin beslenmesi, sağlıklı olabilmesi ve uzun ömürlü olması açısından en önemli etken olarak köpek otelleri çok avantajlı ve önemlidir.

Köpeklerin sağlığı için oteller dezenfekte edilir. Bakteri ve virüslere karşı korur. Köpeklerin eğitimi de değişmektedir. Çünkü daha önce eğitilmiş köpeklerle eğitilmemiş köpekler arasında fark vardır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Eyüp Köpek Oteli