Silivri köpek oteli

images (6)

SİLİVRİ’DE KÖPEK OTELİ

Bilindiği üzere Silivri ilçesi İstanbul’un en güzel ilçelerinden bir tanesidir. Denizi kumu güneşi ile güzel bir sahil kasabası havasında olmasıyla birlikte bize ve can dostlarımıza da güzel imkanlar sunmaktadır. Silivri’de yaşıyorsanız ve evcil hayvana sahipseniz SİLİVRİ’DE KÖPEK OTELİ tam da sizin hayalinizdeki imkanları önünüze sermektedir.

SİLİVRİ’DE KÖPEK OTELİ Hakkında

Köpeklerimiz bizim için değerlidir adeta çocuklarımız gibi her ne kadar çocuklarımızı bir yere emanet etmekte tereddüt etsek de bazı zorunda kaldığımız durumlarda ister istemez böyle olgularla karşılaşabilmekteyiz. Tatile giderken bazen minik dostlarımızı bizle kabul etmezler veya onları yanımızda götüremeyeceğimiz bir yere gitme durumlarımız olabilir. Böyle durumlarda eşimizin dostumuzun yoğun ve yorucu zamanları da olabilir. Bunun yanında dostumuz olan köpeklerimizi bırakabilecek hiçbir yer bulamadığımız vakitlerde temiz güvenilir bir yer arayışı içerisine girebiliriz. Tam da bu zamanlarda köpek otelleri devreye girer. O yüzden köpekseverlerin bu tarz işletmeleri hem kendileri hem de köpekleri için desteklemeleri ve bu işletmelere teşvik etmeleri gerekmektedir.

SİLİVRİ’DE KÖPEK OTELİ FİYATLARI

Silivri köpek oteli bütün imkanlarıyla köpeklere hitap etmektedir. Köpekseverlerin de bu sebeple ilgisini çekmektedir. Bu tip vizyonu olan otellere bir çok köpek emanet edilmektedir. Bu noktada önemli olan şey otellerin ruhsatlı olarak bu işi yapıp yapmadığıdır. Otellerde profesyonelce çalışan uzmanlar aracılığıyla köpeklere hizmet verilmektedir. Devletin yasalarıyla kontrol edilen bu otellere güvenmemizin sebebi de işte bu yasalardır. Köpeklere verilen eğitimler ve onlara gösterilen ilgi gayet profesyonelce olmaktadır. Zira bu meslekle uğraşan kişilerin gözetiminde köpekler kontrol altına alınmaktadır. Köpeklerimizi emanet ettiğimiz kişi ve kurumların güvenilirliği dışında bir de fiyat konusu vardır tabiki. Günlük ve ya aylık fiyatlar belirlenir bu otellerde. Köpeklerimiz ister günlük, ister aylık da bırakabiliriz. Bu hizmetlerin karşılığı da tabiki belirli bir ücret karşılığında yapılmaktadır. Bu ücretlerin de otelden otele değiştiğini unutmamak gerekir. Zira otelin kalitesi, lükslüğü hiç kuşkusuz ki ücretlendirme biçimini etkiler. Köpeklerini bu otellere emanet edecek kişilerin bu ücretleri düşünerek tercih yapacakları da işletmeler tarafından unutulmaması gereken gerçeklerden bir tanesidir.

SİLİVRİ’DE KÖPEK OTELİ

SİLİVRİ’DE KÖPEK OTELİ hem uygun ücretleriyle,hem çalıştırdığı uzman personelleriyle son derece güvenilir bir oteldir. Her otelin böyle uygun fiyatlarda olmadığını düşünürsek tercih edilebilir bir otel olarak gözükmektedir. İstanbul gibi büyük şehirlerde otel fiyatlarının bu kadar uygun fiyatlarda olması kaçırılmayacak fırsat diye de nitelendirilebilir. Şunu da belirtmek gerekir ki ücretler köpek cinslerine göre de değişim göstermektedir. Hatta köpek cinslerinin de ötesinde köpeklerin büyüklükleri de fiyatları belirleyen diğer başka bir unsurdur. O yüzden köpek sahibinin sahip olduğu köpek cinsinden tutun da, köpek sahibinin sahibi olduğu köpeğin büyüklüğü de fiyat bakımından önem teşkil eder diyebiliriz.

SİLİVRİ’DE KÖPEK OTELİ

Köpekler insanlara verilen değer kadar onlar da bu dünyada yaşayan canlılar olarak değer görmek haklarıdır. Zaten onlar da o ilgi ve alakayı görmek isterler. Bir köpeğe ne kadar samimiyetle ilgi gösterilirse köpeğin sadıklık duygusu da o oranda artacaktır. İşte SİLİVRİ’DE KÖPEK OTELİ bütün bu ortamı sağlamak amacı güderek tasarlanmış ve bu vizyonu benimseyerek işletilen bir otel olma ünvanına sahiptir. Böyle uzmanlar çalıştıran, köpeklere bu kadar hassas bakılan bir otele güvenmemek adeta elde değildir. O bakımdan bu otel piyasaya yeni başlamış işletmeler tarafından örnek alınabilecek bir oteldir. Köpeklerle vakit geçiremediğimiz, onlarla ilgilenemediğimiz vakitlerde güvenebileceğimiz bir liman arıyorsak bu otelin bir nimet olduğunu söylemeliyiz. Sahip olduğumuz ve sevdiğimiz köpeklerin de bunu hakettiğini düşünerek otelin belirlediği ücretlerden kaçmamamız gerekir.

Sıradaki içerik:

Silivri köpek oteli