Şile Köpek Eğitim Merkezi

1224836_7861919e6a3fbfde4b91edcf6ebfdd64_640x640

Köpek sahiplerinin artmasıyla birlikte köpek otelleri, köpek eğitim merkezleri, veteriner hizmetleri gibi kuruluşlar herkesin rahatlıkla ulaşabileceği şekilde yaygınlaştırılmıştır. Bu kuruluşlar ile eğitimler çok daha hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir. Bu aşamada ise seçilen kuruluşlar büyük önem taşımaktadır. Köpeğinizin daha iyi bir eğitim alması ve herhangi bir sorunla karşılaşmamak için güvenilir ve başarılı bir merkezin seçilmesi gerekmektedir.

Şile Köpek Eğitim Merkezi ise verdiği kaliteli ve güvenilir hizmetlerle başarılı eğitim merkezlerinden biridir. Özellikle ev içerisinde yaşayan köpeklerin iyi bir eğitimden geçmesi gerekmektedir. Aile ve ev içerisinde uyulması gereken kuralları öğrenebilmelerinin tek yolu sıkı bir eğitimden geçmeleridir. Bu eğitimleri köpek sahiplerinin vermesi de mümkündür ancak tam olarak yeterli olmamaktadır. Özellikle zaman sorunu yaşıyorsanız bir eğitim merkezine başvurmalı ve eğitim almaları sağlanmalıdır.

Şile Köpek Eğitim Merkezi bu aşamada köpeğinizin ev içinde ve sosyal yaşantısını kolaylaştıracak eğitimlerin tamamını vermektedirler. Merkeze kabul edilecek olan köpeklerde öncelikle eksik aşısı olmamasına dikkat edilmektedir. Eksik aşısı olan köpekler ise köpek sahipleri isterse veterinerler tarafından yapılmaktadır. Aynı zaman da köpeğin özellikleri, hastalıkları ve alerjik sorunları bu aşamada eksiksiz şekilde verilmelidir. Bu eğitimler köpeğin cinsine, yaşına ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Her köpeğin ırkına ve özelliklerine göre öğrenme süresi ve öğrenme seviyesi farklı olmaktadır. Bu nedenle köpeğin üzerinde baskı kurulmaması gerekmekte ve beklentilerin köpeğin özelliklerine göre belirlenmesi gerekmektedir. Eğitimlerin köpeğiniz yavru iken başlaması çok önemlidir. Yavru köpeklerde eğitim çok daha kolay olmakta ve hızlı sonuç alınmaktadır.

Şile Köpek Eğitim Merkezi

Şile Köpek Eğitim Merkezi

Köpeğiniz ilk olarak itaat eğitimi almalıdır. Bir sonraki adımda ise aile içi kuralları benimsemesi gerekmektedir. Bu aşamalın gerçekleştirilebilmesi için ise köpeğin, sahibini lider olarak görmesi önemlidir. Bu eğitimler sırasında verilen itaat eğitimi ile köpeğinizin verilen emirlerin tamamını gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir. Eğitimler sırasında özellikle çocukların köpekler ile arasındaki ilişkinin sağlamlaşması önemlidir. Eğitimsiz bir köpeğin nasıl davranacağı bilinmemektedir ve bu nedenle köpeğinizin eğitimi, evdeki çocukların güvenliği için çok önemlidir. Aynı zaman da tuvalet yada yemek gibi ihtiyaçları bir sorun olmaktan çıkacak ve sizi rahatsız edebilecek herhangi bir durumla karşılaşmayacaksınız. Bu aşamada uzman eğitimciler tarafından gözlemlenen yanlış davranışlarının düzeltilmesi gerekmektedir. Bu eğitimlerle birlikte köpeğiniz aile ortamına uyum sağlayacağı gibi, dış dünyada da daha kontrollü olacaktır.

Eğitim merkezi tarafından yavru köpek eğitimleri, temel itaat eğitimleri, ileri itaat eğitimleri, yakın koruma eğitimleri ve alan koruma eğitimleri gibi eğitimler verilmektedir.

Şile Köpek Eğitim Merkezi tarafından verilen eğitimler tamamlandıktan sonra da kurulan düzenin aynı şekilde devam etmesi önemlidir. Yapılan bazı değişiklerde ise köpeğin tekrar adapte olması sağlanmalıdır. Verilen bu eğitimlerin sonunda, köpekler ve aileler tarafından uygulanıyor olması merkezin kalitesini göstermektedir. Eğitim merkezi köpek almak isteyen kişilere de bilgilendirmelerle yardımcı olmaktadır. Kişinin yaşam koşulları ve hayat standartları göz önüne alınarak köpek ırkları ve özellikleri konusunda kişileri bilgilendirmektedir.

Şile Köpek Eğitim Merkezi aynı zaman da pansiyon olarakda hizmet sunmaktadır. Verdiği bu hizmetle köpeklerin tamamı hijyenik ortamlarda tutulmaktadır. Köpekler ayrı odalarda, en iyi şartlarda bakılmaktadırlar. Köpeklerin birbirine zarar vermemeleri için aynı odalarda tutulmamakta ve bir araya getirilmemektedirler. Irkına, yaşına ve özelliklerine göre en iyi mamalarla beslenirler. Karşılaşılan herhangi bir sağlık sorununda uzman veterinerler tarafından müdahale edilmekte ve gerekli tedavilerin tamamı gerçekleştirilmektedir. Köpek sahipleri köpeklerinin zaman geçirdiği alanlarının tamamını görebilirler. Köpeklerin kaldığı odalar, oyun alanları ve ortak alanların tamamı herhangi bir bahane sunulmadan izin verilmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Şile Köpek Eğitim Merkezi