Satılık Rottweiler Sahibinden

images (2)

Herkes gibi sizlerde evinizin bahçesinde bir köpeğiniz olsun istersiniz.
Ama alınacak köpeğin vasıflı ve cins olması için kime nasıl güveneceğiz konusunda tedirginlik yaşarsınız. Satılık Rottweiler Sahibinden , bu konuda sizlere hizmeti ayağınıza getirdi artık sorunsuz tedirgin olmadan bir köpek sahibi olabileceksiniz.

Satılık Rottweiler Sahibinden Hakkında

Satılık Rottweiler Sahibinden size sunduğu ırkın ana karakteristik özelliklerinde aranan özellikleri şu şekilde sıralamaktadır. İdeal bir rottweiler orta boyda, sağlam ve güçlü bir köpektir. Rengi siyah, kahverengi lekeleri çok belirgindir. Sağlam yapısı, gücünü, çevikliğini ve dayanıklılığını sergiler. Erkek köpekler, dişilere göre daha iri, kemikleri daha kalındır. Dişiler belirgin bir şekilde feminen yapılıdır, ama dayanırlıkları ve güçlerinden hiçbir şey kaybetmezler. Boy ve yapı; Erkekler 61-68 m, dişiler 56-63 cm. arası, her birinde orta ölçüler tercih edilir. Doğru oranları yükseklik ve standardın sınırları içinde kalan vücudu çok önemlidir. Enseden kuyruk sokumuna kadar olan beden uzunluğu, cidago (omuz) yüksekliğinden biraz fazladır, en ideali yükseklik/uzunluk oranının 9/10 olmasıdır. Kemik ve kas yapısı, bedenini taşımaya yeterli olmalı ve ona son derece güçlü bir görünüm vermelidir.

Satılık Rottweiler Sahibinden

Kafa; Orta boyda, kulaklar arasında geniş, yandan bakıldığında alın çizgisi hafif
kubbeli, stop çok belirgin üst ve alt çene çok güçlü, alın kırışıksız olması tercih edilir, ancak köpek bir şeye dikkat ederken kırışıklıklar görülebilir. İfade asıl dikkatli ve kendinden emin. Gözler orta boyda, badem şeklinde, ne patlak ne de içe gömük değildir. İstenilen göz rengi koyu kahvedir. Kulaklar;: Orta boyda, sarkık, üçgen biçiminde. Köpek dikkat kesildiğinde kulaklar kafası çizgisi ile aynı düzeyde olur ve sanki genişlemiş gibi görünürler. Kulaklar birbirinden ayrı olmalı, aşağı sarkık durmalı ve iç kısmı kafaya yatık olmalıdır,
kulak ucu hemen hemen yanak ortasında son bulur.

Sıradaki içerik:

Satılık Rottweiler Sahibinden