Köpek oteli İstanbul Avrupa yakası

images (1)

Köpekler insanların geçmişten bu yana gelen an yakın ve en sadık dostları olmaktadır. Uzun yıllara dayanan köpek ve insanlar aralarındaki ilişki eski zamanlardan günümüze kadar pek çok yol kat etmiştir. Günümüzde köpek dostlarımız koruma görevi ya da sıcak bir dost olarak bizlere eşlik etmektedir. Hemen hemen her evde beslenen bu güzel hayvanlar eğitilmekte ve istediğimiz şekilde ev şartlarına kolayca uyum sağlamaktadır. Aile bireylerimizden farklı olmayan bu sevimli dostlarımızın yemek saatleri ve tuvalet saatleri temel alışkanlıkları öğretilerek yaşamımıza uyumlu bir hale gelmektedir.Bunu en iyi öğrenecekleri yer Köpek oteli İstanbul Avrupa yakası tarafındadır.

Ancak bu güzel dostlarımız yalnız başlarına kaldıklarında evin içinde yemek problemi çekebilmektedir. İş ve gezi gibi seyahatlerde köpekler evde tek başlarına kalarak yemek yeme ve tuvalet gibi bazı problemler ile karşılaşılmaktadır. Bu tür sorunları yaşamamak için önceleri gideceğiniz yere köpeğinizi götürmek zorunda kalıyordunuz ya da en yakınınıza köpeğinizi emanet etmek zorunda kalıyordunuz. Yakınınıza emanet ettiğiniz köpeğiniz sizin gibi bakılamadığı için seyahatlerde kişiler hep köpeklerini düşünmek zorunda kalıyordu. Bu tip sorunların yaşanmaması için kurduğumuz Köpek oteli İstanbul Avrupa yakası hizmet vererek sizin değerli patilerinizi sıcak ve samimi bir şekilde ağırlamaktayız.

Köpek oteli İstanbul Avrupa yakası Hakkında

Köpek otelimizin sunduğu ve verdiği yatılı konaklama hizmeti ile sevgili dostlarınıza sizlerden daha iyi bakarak seyahatlerinizde daha iyi bir şekilde vakit geçirmenizi sağlamaktayız. Köpeklerinizin beslenme ve tuvalet alışkanlıklarını ve saatlerini sizlerden öğrenilir. Ve gün içerisindeki zamanları geldiğinde itinalı bir şekilde özel karışımlı ve vitaminli köpek mamalarından vererek karınlarını doyurmasını sağlamaktayız. Özel beslenme alışkanlıkları var ise o kurallara uyularak devam edilen mamanın verilmesi köpeğin sağlığı açısından daha uygun olacağı için kullanılan mamaların devamı verilmektedir. Kullanılan antibiyotik veya iğne var ise en iyi bir şekilde bakılarak veteriner hekim eşliğinde kontrolleri yapılması sağlanmaktadır. Kurmuş olduğumuz Köpek oteli İstanbul Avrupa yakası tüm ilçelere hizmet vermektedir. Bir yere mi gideceksiniz ve köpeğinizi götüremiyorsanız bizler en az sizler kadar köpeğinize güzel bakarak onun mutluluğunu ve sizlerin mutlu olmasını sağlamaktayız.

Köpek Bakımı Hizmeti

Otelimizde köpeklerin rahat edeceği geniş bir alan bulunarak rahatlık ile gezmesi ve diğer köpek arkadaşlarıyla oynaması sağlanmaktadır. Her türlü cins köpekleriniz otelimizde ağırlamaktayız. Saldırgan ve koruma özellikli köpeklerinizden sevimli ve uysal köpeklerinize kadar her türlü cinse kapılarımız sonsuza kadar açık olmaktadır. Otelimizdeki oyuncaklar ve oyun alanı köpeklerin daha rahat vakit geçirmesi için özenle dizayn edilmiştir. Sizlerin belirlediği bir oyun saati var ise bu alışkanlıkları bozmamak adına belirtilen saat ve günlerde oyun alınana çıkarılır. Vekurmuş olduğunuz düzeni bozmadan ve köpek psikolojisine zarar vermeden hareket edilmektedir. Köpeklerinde bir psikolojisi ve alışkanlıkları bulunmaktadır. Bu güne kadar yapılmış ve uygulanmış alışkanlık ve kuralları bozacak aksi bir hareket yapmadan davranılarak köpeklerinizin tesisimiz de mutlu zaman geçirmesini sağlamaktayız. Köpek oteli İstanbul Avrupa yakası bulunmakta ve siz değerli müşterilerimizin köpeklerine her zaman en iyi hizmeti vermektedir.

Köpek oteli İstanbul Avrupa yakası

Verdiğimiz kaliteli hizmetler ve köpeklerin konaklamasını sağlamanın yanında özel eğitim hizmetlerini de uzman eğitimci arkadaşlarımız sayesinde kaliteli olarak verilmektedir. Köpeklerinizin belli bir yaştan sonra ev ve dışarıdaki kurallara en iyi şekilde uyması için eğitim merkezimizde sizlerin belirlediği zamanlarda eğitimleri verilerek kısa sürede istediğiniz düzeye gelmesi sağlanmaktadır. İster koruma köpeği isterseniz de akıllı bir ev yardımcısı yapabileceğiniz köpekleriniz köpek oteli İstanbul Avrupa yakasındaki merkezimizde en iyi şekilde yapılmaktadır. Köpeklerinizin eğitim ve konaklama hizmetlerini en uygun fiyatlar verilerek ödeme konusunda sağladığımız birçok kolaylıktan yararlanabilirsiniz.

 

 

Sıradaki içerik:

Köpek oteli İstanbul Avrupa yakası