Satılık Rottweiler Malatya

images (1)

Türkiye’nin en kapsamlı üretim merkezinden koca kafalı, küt burunlu rottweiler yavruları. Türkiye’nin her noktasına 24 saat içinde teslim ediyoruz. Biz kim miyiz? Satılık Rottweiler Malatya yız.

Satılık Rottweiler Malatya Hakkında

20 yıllık üretim kalitesi ile Anne ve Baba damızlıklar da gerek kalça çıkıklığı gerek fiziki ölçülerinde uluslararası ırk federasyonu standartlarında olup, rottweiler Yavrularımız A Kalite standartlarındadır. Satılık köpek yavruları kendi üretimimiz olup 4 haftalıktan itibaren iç parazit kürleri, 6 haftalıktan itibaren aşı programları başlayarak periyodik olarak devam eder. 2 aylıktan ufak yavru yeni ailesine verilmez. Yeni ailesine verildikten sonra da aşı ve parazit kürleri uygulaması ve takibi tarafımızdan yapılır. Satışını yaptığımız yavru ve eğitimli cins köpekler zamanında Amerika ve Avrupa’dan getirttiğimiz saf kan ve genetiği sağlam köpeklerden üretilmektedir. Satılık Rottweiler Malatya kesinlikle Sağlıksız, Kırma Bozma, Viral Hastalıklı, Genetik Hastalıklı Köpek Üretimi ve Satışı yapılmamaktadır. Evlere, iş yerlerine, fabrikalara, hava alanlarına, stadyumlara, konserlere, organizasyonlara, şantiyelere, güvenlik şirketlerine, özel parti ve toplantılara rottweiler temini, satışı. Günlük koruma için rottweiler, patlayıcı detektör arama köpeği, narkotik detektör uyuşturucu arama köpeği satışı.

Satılık Rottweiler Malatya

Trüf mantarı arama köpeği eğitimi ve satışı. Arama kurtarma köpeği eğitimi ve satışı, verdiğimiz hizmetler arasındadır. Maddi durumunuz, zaman durumunuz, aile üyelerinin sağlık durumu, yaşadığınız yer, çocuklarınızın yaşı, köpek alırken düşünülmesi gereken konulardır. Hazır olmadığınız halde köpek almanız halinde, sonrasında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yurt dışından bavul ticareti ile gelen köpekler kesinlikle satılmamaktadır. Tüm yavrularımızın 3 haftalıktan itibaren 3 hafta ara ile parazit kürleri yapılmakta, 6 haftalıktan itibaren aşı programlarına başlanmakta ve gene 3 haftalıktan itibaren anne sütüne takviye olarak anneye verdiğimiz bebek mamasından yemeye başlamaktadırlar.
Köpek almadan önce bunları bilerek ve düşünerek karar veriniz Seçeceğiniz ırkın özelliklerinin size hitap etmesi aynı şekilde sizin de onun ihtiyaçlarına, beklentilerine hitap edebilmeniz gerekir ki bu beraberlik sorunsuz bir şekilde bir ömür devam edebilsin.

Sıradaki içerik:

Satılık Rottweiler Malatya