Satılık Rottweiler Karabük

images (3)

Satılık Macar rottweiler yavrularımız, veteriner hekim kontrolünde, zamanı gelen aşıları ve iç parazit uygulaması yapılarak sağlıklı bir şekilde teslim edilmektedir. Satılık Rottweiler Karabük te bulmanız artık çok kolay.

Satılık Rottweiler Karabük Hakkında

Bir gün içerisinde Türkiye’nin her yerine teslim edebiliyoruz, anlaşmalı kargo ve yakın çevreye elden teslim imkânlarımızla çok daha hızlı hizmet vermekteyiz. Bir ömür boyu sizinle beraber olacak rottweiler köpeklerimizin, kontrolleri sağlanıp ( idrar, kan, dışkı ) testlerinden tam not alıp sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Firmamız bünyesindeki ekip arkadaşlarımız Devlet kurumları tarafından verilen tüm sertifikalarını almış olup profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Satış sonrasında yalnız değilsiniz. Tüm soru ve görüşleriniz için her daim ulaşabileceğiniz hekimlerimiz ve satış danışmanlarımızla da yanınızdayız. Satılık rottweiler Karabük almak istediğiniz yavruyu sizlere sağlıklı yavrular temin etmede tam garanti vermektedir. Saf kan ırk garantili karnesi, doğum belgesi ve çipli olarak teslim ediyoruz. Almak istediğiniz rottweiler in ana özellikleri şu şekilde olmalıdır. İdeal bir rottweiler orta boyda, sağlam ve güçlü bir köpektir. Rengi siyah, kahverengi lekeleri çok belirgindir. Sağlam yapısı, gücünü, çevikliğini ve dayanıklılığını sergiler.

Satılık Rottweiler Karabük

Erkek köpekler, dişilere göre daha iri, kemikleri daha kalındır. Dişiler belirgin bir şekilde feminen yapılıdır, ama dayanırlıkları ve güçlerinden hiçbir şey kaybetmezler. Erkekler 61-68 m, dişiler 56-63 cm. arası, her birinde orta ölçüler tercih edilir. Doğru oranları yükseklik ve standardın sınırları içinde kalan vücudu çok önemlidir. Enseden kuyruk sokumuna kadar olan beden uzunluğu, cidago (omuz) yüksekliğinden biraz fazladır, en ideali yükseklik/uzunluk oranının 9/10 olmasıdır. Kemik ve kas yapısı, bedenini taşımaya yeterli olmalı ve ona son derece güçlü bir görünüm vermelidir. Orantısal bozukluklara ve cinsiyet bozukluklarına dikkat edilmelidir (diş gibi erkek köpek; erkek köpek gibi dişi)

Sıradaki içerik:

Satılık Rottweiler Karabük