Satılık Rottweiler Bartın

images (4)

Satılık Rottweiler Bartın yazım ile birçok kişinin yanlış tanıdığı Rottweiler köpek ırkını tanıtmak istiyorum. Basında yer alan bazı haberler nedeni ile bu cins köpeklerin tehlikeli ve saldırgan bir ırk olduğu kanısı yaygınlaştı. Oysa bu doğru değildir. Eline tabanca alıp adam öldürmüş olan 5-10 kişiyi örnekleyip ‘tüm insanlar katildir’ yargısına varamazsınız. Aynı mantık Rottweiler cinsi köpekler için de geçerlidir. İyi eğitim almamış ya da saldırgan olmaları amacıyla eğitilmiş köpeklerin yaptığı yanlış hareketler için bütün ırkı suçlamak haksızlık olur.

Satılık Rottweiler Bartın Hakkında

Rottweiler cinsi aslında insanların en eski dostlarından biridir. İlk olarak eğitimi sağlanan köpek ırkları arasında bulunur. Uzun süre boyunca, yaklaşık iki bin yıl insanlarla birlikte uyum içinde yaşamıştır. Üstelik bu süre boyunca birçok köpek ırkının üstlenemediği görevleri üstlenmiştir. Alman polis teşkilatında 100 yıldan uzun süredir polis köpeği olarak kullanılmaktadır. Güçlü ve dayanıklı bir köpek olduğu için arama kurtarma ya da iz sürme gibi görevler için de eğitilir. Kısacası insanlığa olan yararları, zararının kat kat üzerinde olan bir cinstir. Kamu görevlerinde sık olarak kullanılması da tehlikeli ve saldırgan değil, itaatkar ve uysal bir köpek olduğunu gösterir. Tabi bu sonuca ulaşmak için disiplinli ve iyi eğiticiler tarafından verilmiş olan, yüksek kalitede eğitime ihtiyacı vardır. Üstün zekası ve karakteri sayesinde, zor bir eğitim bile olsa, bunu almakta ve uygulamakta güçlük çekmeyecektir. Satılık Rottweiler Bartın ilanımı cevaplayacak olan kişiler tereddüt etmesin, sadece kamu görevleri için kullanılabilecek bir köpek değildir.

Satılık Rottweiler Bartın
Satılık Rottweiler Bartın başlığını dikkate alarak beni aramalısınız. Aileniz ve sizin için gerekli olan korumayı sağlamanın en zevkli, en zahmetsiz ve en hesaplı yolu bu olacaktır. Üstelik binlerce, on binlerce lira harcayarak kurdurduğunuz güvenlik sistemleri sadece belirli bir alanı koruyabilir. Oysa Rottweiler cinsi köpeğiniz her an yanınızda bulunabilir. Sizi, ailenizi ve size ait olan her şeyi korumayı üstlenebilir.

Sıradaki içerik:

Satılık Rottweiler Bartın