İstanbul Hasanpaşa Köpek Pansiyonu

kopek (119)

İstanbul her geçen gün biraz daha büyüyen ve yapılaşmanın arttığı bir şehirdir. Nüfusun her geçen gün biraz daha artması ve şehrin yapılaşmasından dolayı insanlar doğal yaşam alanları görmeye ihtiyaç duyar. Bu nedenle bulundukları ortamları doğallaştırmaya çalışırlar. Bunu da kendilerine birer köpek alatak yaparlar. Ancak herhangi bir seyahat durumunda köpeklerini bırakabilecekleri güvenli bir yer bulmakta sorun yaşarlar. Kendilerinin köpeklerinin yanında olmadıkları zamanlarda köpekleri ile kendilerinin ilgilendiği gibi ilgilenilmesini isterler. Köpeklerinin hem güvende hem de huzurlu olduklarını bilmek onların içlerini de birazda olsa rahatlatmaya yardımcı olur. Bu tür durumlarda istanbul hasanpaşa köpek pansiyonu köpek sahiplerinin vazgeçilmezi haline geliyor. Çünkü İstanbul hasanpaşa köpeklerini bakımı ve ihtiyaçları için çok çaba sarf ediyor.

İstanbul Hasanpaşa Köpek Pansiyonu Nasıl Hizmet Veriyor?

Bıçak köpek pansiyonu bulunmasına rağmen sahiplerinin nasıl hizmet verdiklerini görmedikleri için yaptıkları işi baştan savma olarak yapar. Ancak istanbul hasanpaşa köpek pansiyonu bu pansiyonların aksine mükemmel bir hizmet veriyor. Çünkü köpeğin bakımı ve ihtiyaçlarının baştan savılması durumunda köpekte psikolojik sorunlar ve davranış bozuklukları meydana geliyor. Bu pansiyonda görevli olan tüm personeller görevlerini severek yapıyor ve hakkını vererek yerine getiriyor. Görevli personeller köpeklerin davranışlarını okuyabiliyor ve onları nasıl eğlendirmesi gerektiğini çok iyi biliyor. İstanbul hasanpaşa köpek pansiyonu ile tüm detaylar ve iletişim numaralarına internet üzerinden kolayca ulaşabilir.

İstanbul Hasanpaşa Köpek Pansiyonu

İstanbul Hasanpaşa Köpek Pansiyonun Önemi Nedir?

Köpek sahiplerinin tatil ya da iş seyahatinde olmaları durumunda köpeklerinin güvende olduklarını bilmeleri adına sahiplerine fotoğraf ve videolarını gönderiyor. Bu durum köpeğin güvende olduğunun bir göstergesi olabilir. Bunun yanında pansiyon köpeğin herhangi bir aktiviteye katılması durumunda da sahiplerine video gönderimi yapıyor. Ayrıca bu pansiyon köpek sahiplerine verdikleri tüm vaatleri yerine getirir. Pansiyonda köpekler için özel olarak hazırlanmış oyun ve konaklama odaları mevcuttur. Konaklama odaları ısıtmalıdır. Köpeklerin kaldıkları odaların ısıtmalı olması hava şartlarının kötü olması durumunda da oyunlar oynamalarına, vücutlarında bulunan enerjiyi atmalarına ve keyifli dakikalar geçirmelerine yardımcı oluyor.

Pansiyonda bulunan profesyonel çalışanlar tarafından köpekler için eğitim programları hazırlanır. Köpekler bu eğitim programları sayesinde köpekte davranış bozukluğu varsa önlenir. Köpekler için beslenme programları hazırlar ve bu programlar dışında köpeğin beslenmesine izin verilmez. Pansiyonun sunmuş olduğu hizmetler doğrultusunda köpek sahiplerinin köpeklerinden uzakta olmaları durumda bile köpeklerinin iyi olup olmadığından emin olabilirler. Ayrıca bu pansiyon köpeklerini pansiyon bırakmak isteyip de kendi imkanları ile pansiyona getiremeyen kişiler için özel araçlar hazırlayarak köpekleri adreslerinden teslim alarak istenildiği takdirde yine adreslerine geri bırakıyor. Köpekler bu pansiyonda görmüş oldukları muameleden dolayı evlerine döndüklerinde sahiplerinin verdiği her itaati eksiksiz yerine getirir ve oldukça mutlu olurlar.

Köpekler sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa yürüyüşe çıkarılır. Onlar yürüyüş yaparken ya da oyun oynarken çalışan personeller de köpeklerin güvende olduklarını hissetmeleri adına onları gözetim altında tutar. Burada bulunan tüm köpekler verilen eğitimler sayesinde uyum içerisinde olurlar ve diğer köpeklerle sosyalleşmeleri kolaylaşır. Köpeklerin beslenmeleri pansiyona kayıt yaptırılırken belirtilmeli ve alışmış oldukları mamaların temin etmeleri gerekir. Gerekli görülürse mamalarında değişiklik yapılabilir. Ancak mama değişikliği yapılması durumunda değişiklik yavaş yavaş yapılmalıdır. Çünkü köpek yeni mamaya hemen uyum sağlayamayabilir. Köpeklerin pansiyona kayıt yaptırılırken herhangi bir sağlık sorunun olup olmadığı ve aşılarının tam olup olmadığı bilgisi verilmelidir. Köpeğin bulaşıcı bir hastalığının bulunması durumunda diğer köpeklerin sağlığı açısından köpek pansiyona kabul edilmeyebilir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

İstanbul Hasanpaşa Köpek Pansiyonu