WolfDogHybrid Satılık Yavru

kopek (127)

Wolfdog kurt ile köpeğin çiftleşmesi sonucu olan çok özel bir ırktır. Eğitilmediği durumlarda çok vahşi olabilirler ve eğitilmeleri zordur. Yavru halindeyken aldığınız Wolfdog eğitimi çok daha kolay olacaktır. Yavru iken satın aldığınız Wolfdog’u eğitmek çok daha akıllıca bir hareket olur. Yavru bir Wolfdog alarak kendinize alıştırabilir ve eğitebilirsiniz. Bu sayede yavrular istediğiniz yapıya ulaşırlar. WolfDogHybrid Satılık Yavru istiyorsanız güvenilir birisinden almaya özen gösterin ve aşılarının tam olmasına dikkat ediniz. Yavru iken aldığınız Wolfdog size daha bağlı olacaktır.

WolfDogHybrid Mizaç

WolfDogHybrid Satılık Yavru

Kurt içeriği mertebesine bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Bir Wolfdog ile ilgileniyorsanız, hem kurt kişilikleri hem de evcil köpek kişilikleri dikkate alınmalıdır. Wolfdog yavruları hastalığa karşı çok hassastırlar ve ailenin dışındaki insanlarla etkileşim bir sağlık tehlikesi oluşturabilirler. Tercihen doğumdan sonra 10-14 gün arasında temasa başlamalıdır. Araştırma, ilk 21 günün kritik bağlanma döneminde bir yavruyu ele almazsa, insanlara ve tutsaklığa karşı çok korku verici davranışlarla cevap verebilir. Toplumsallaşma sürecinde bir geriliği önlemeye devam etmelidir. Kritik bağlantının ikinci bir periyodu 6-8 haftada gerçekleşir. Altı ve sekiz haftalık bir süre boyunca, yavrular, yabancılarla temasa geçmek için verdiği istek, doğal kararlılığını arttırmaktadır. Bu zaman dilimi, yeni evine ve çevresine bir yavru sokmak için en uygun zaman olarak kabul edilir. Bununla birlikte, yeni çalışmalar, 7 ½ ila 8 hafta arasında daha kısa bir zaman çerçevesi olduğunu öne sürmektedir. Sekiz ila on iki haftalık dönem boyunca yavru, sahip olması muhtemel yerlere, koşullara ve koşullara da tanıtılmalıdır. Yalnızca yavrular bu hassas aşamada insanlara eklentiler oluşturmazlar, aynı zamanda mekanlar için de ek oluştururlar. Kedilere ya da küçük köpeklere erken sosyalleşmede bile, yüksek bir içeriğin hiçbir zaman yalnız bırakılmaması gerekir.

WolfDogHybrid Boy Kilo

Ortalama 70-80cm boyları vardır. Wolfdog’un ortalama erişkin kilosu 30 ile 50kilo arasında değişir Şüphesiz, bundan çok daha fazlasının olduğu iddiası, yanlış bilgi veya abartmadır.

WolfDogHybrid Sağlık Sorunları

Genelde kurt köpeği son derece sağlıklı hayvanlardır. Kalça displazisi vb. Gibi ortak bir genetik sağlık problemine sahip değildirler; ancak, pire, keneler, kalp solucanları gibi ortak kanın rahatsızlıkları bulunur.

WolfDogHybrid Yaşam Koşulları

Düşük tonlu ve çok sayıda orta saha normal bir çit içinde yaşayabilir. Bir kurt köpeği kelimenin tam anlamıyla bir zincir bağlantısından, sığır panel çitinden tırmanabileceğinden, dik yükseklik her zaman yeterli değildir. Hayvanınız yaşlanıncaya kadar bir kaçış tehlikesi olup olmayacaklarını bilemezsiniz. Geniş bir çitle çevrili oynamak için yeterli alana sahip olduğu yerler idealdir. Wolfdoglar da çok sosyal hayvanlardır ve her zaman en az bir köpek arkadaşı olmalıdır.

WolfDogHybrid Egzersiz

Wolfdog’un tüm içerik düzeyleri, zihinsel uyarılmanın yanı sıra fiziksel egzersiz gerektirir. Bunların çoğu, onlarla oyunlar oynayarak yapılabilir. Çoğu diğer köpekler gibi bir tasma üzerinde yürüyebilir, ve her gün ideal olarak yürümek gerekir. Yüksek içerikler bazı yürüyüş koşullarında bazen korkulu olabilir ve banliyölere kıyasla kırsal yürüyüş alanlarında daha iyi sonuç verebilir. Bir kurt köpeği iki tasma ile yürümelidir. Bir tanesi bir yaka ya da koşum takımı ve diğeri kaymaz bir tasma olmalıdır.. Yaka kayışına koşum takımına bağlanmış olan tasma, ana tasma kayışında olmalı, kayma ipi hayvana bir şey olursa yedek olarak hareket etmelidir, çünkü panik yaparken koşum takımlarında yakasından kayar.

WolfDogHybrid Satılık Yavru

Kalın derisi onların vahşi akrabalarının olduğu gibi dışarıda rahat olmasını sağlar. Bahar aylarında kış katlarını kullanırlar ve çok bakım gerektirirler. “Rake” tarzı fırçalar bunun için çok faydalıdır. Aksi halde her iki haftada bir genel fırçalama genellikle yeterlidir. Kulak arkasında kuyruk kürkü ve kürk üzerinde daha yakından ilgilenin.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

WolfDogHybrid Satılık Yavru