İstanbul Maltepe Köpek Oteli

kopek (126)

Bir yerden başka bir yer gitmenin zor olduğu yoğun nüfusa sahip İstanbul’da her ilçede yaşayan insanların, ihtiyaçlarını o ilçe sınırları içinde karşılaması çok önemlidir. Maltepe ilçesinde yaşayan ve hayvanları seven herkesin köpekleri için tüm isteklerini yerine getiren şirketlerin olması da büyün avantajdır. Bu ihtiyaçlardan en önemlisi olan ise köpeklerin konakladıkları pansiyonlardır. Hayvan sevenler için çok önemli olan bu pansiyonlar verdikleri üstün hizmetlerle köpek sahiplerine yardımcı oluyor. İstanbul Maltepe köpek oteli de bu konuda seçkin hizmet veren otellerden biridir. Maltepe’de yaşayan insanların özel zamanlarında ya da köpeklerine yeterince vakit ayıramayacağı zamanlarda gönülleri rahat bir şekilde bu otellere bırakmaları mümkündür.

İstanbul Maltepe Köpek Oteli

Bazen tatile giderken, bazen de yoğun iş temposundan hayattaki en iyi dostlarına yeterince zaman harcayamayanlar mutlaka vardır. Bir bayram tatilinde uzak şehirlere gidildiğinde, yaz tatillerinde otellerin köpekleri kabul etmemesinde ya da uzun süren iş seyahatleri sırasında köpeklerini bırakacak yer bulamayanlar vardır. Sevimli dostları evde yalnız bırakmak ya da onun durumundan anlamayan başka birine emanet etmek istemeyenler için hizmet veren bu oteller, onların tüm ihtiyaçlarını karşılar.

Köpek Otellerinin Hayvan Severler İçin İşlevleri

Bayram tatillerinde uzak akrabaları ziyaret ederken gidilen yerin durumuna göre bazen, çok sevilen köpekler götürülemez. Evdeki ortamı yakalayamamak ya da gidilen yerde onun varlığını istemeyecek kişiler olması yüzünden köpekleri bu ziyaretlere sahipleri ile birlikte gidemez. Yaz tatillerinde bazı otellerde köpek kreşleri olsa da tüm tatil beldelerinde bunun gibi bir hizmet almak bazen zor olabilir. Özellikler yolculuktan başlayan ve tatil boyunca olan problemler yüzünden hayvan severlerin köpeklerini tatile götürmeleri zorlaşabilir.

Yoğun saatler çalışılan iş zamanlarında köpeklerinin günlük ihtiyaçlarının karşılayamayan sahipler, bu ihtiyaçları giderecek başka birilerini arar. İş gezileri gibi bazen çok uzun süren ve evden uzak kalınan zamanlarda köpeklerine yardımcı olacak birilerinin varlığı her zaman içleri rahatlatır. Ev taşırken oluşan kargaşa içinde köpeklerin düzeninin bozulması ya da işlerin yoğunluğu yüzünden dışarı gezisi gibi aktivitelerin yapılamıyor oluşu da yine onu kısa süreliğini seve seve misafir edecek birilerini varlığını aratır.

Köpek Otellerinin Köpekler İçin Yararları

Sahipleri olmadığı zaman birçok oyun ve aktiviteden mahrum kalan köpeklerin günlük rutinleri bozulur ve huzursuz olurlar. Sahipleri yokken onların gıda ve oyun ihtiyaçlarının karşılanması çok önemlidir. Bu konuda uzman kişiler tarafından köpek otellerinde alınan bu hizmet sayesin bu sorun ortada kalkar. Sahibinin tavsiyeleri doğrultusunda köpekleri çok iyi tanıyan otel çalışanları onları en iyi şekilde ağırlar. Günlük oyun ve gezintilerin yapılması köpeklerin sahiplerini aramadan huzurlu ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlar. Başka köpeklerin de konakladığı bu pansiyonlarda köpeklerin birbirlerine zarara vermemesi adına; her köpeğe ayrılan özel zamanlar sayesinde, köpekleri sahiplerinin içi rahat bir şekilde konaklar. Ayrıca bu otellerin hizmetinde çalışan veteriner hekimlerin varlığı sayesinde her hangi bir sağlık problemi ile karşılaşılması durumunda anında müdahale gerçekleşir. Köpeklerin kilo kontrolünden, oyunlarına kadar tüm süreçler titizlikler takip edilerek herkesin mutlu olduğu bir konaklama süreci yaşanır.

İstanbul Maltepe Köpek Oteli Özellikleri

Köpeklerin varlığı ve sağlıkları için bu işe gönül vermiş insanları tarafından işletilen İstanbul Maltepe köpek oteli onların sağlıklı koşullarda konaklamaları için elinden gelenin fazlasını yapıyor. Otelinde misafir edeceği her köpeğin, öncesinde sahibi ile vakit geçirerek yabancı insanların yanında olma duygusundan kurtulması ve huzurlu bir konaklama yaşaması sağlanır. Ayrıca her gelen köpeğin sağlık muayenesi ve aşı kontrolleri yapıldığı için, diğer köpeklerin her hangi bir olumsuzlukla karşılaşması engellenir.

 

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

İstanbul Maltepe Köpek Oteli