Satılık Rottweiler Kuşadası

images (3)

Alacağınız rottweiler da anne baba sizce ne kadar önemli? Bu sorunun cevabını Satılık Rottweiler Kuşadası çok iyi biliyor ve sizlere ne kadar önemli olduğunu açıklamak isteriz.

Satılık Rottweiler Kuşadası Hakkında

Özel olarak seçilen ve vasıfları olan damızlıklarımız, ırkları karakterleri belli olan anne ve babalar tarafından dünya ya getirilen yavrularımız Türkiye’nin her tarafında sağlıkla yaşamlarını sürdürmekte ve aldıkları eğitimler doğrultusunda görevlerini kusursuz ca yerine getirmekteler. Alacağınız yavrunun annesi ve babasının başarıları ve zeki olmaları gelen genlerin kalitesinden kaynaklanmaktadır. Yaptığımız titiz çalışmalar başarının gelmesine en önemli etkendir. Yavrularımızın anne sütü emme ve gelişimini tamamlama evresi veterinerlerimiz kontrolünde olmaktadır sizlere son derece sağlıklı yavruları gerekli bakımları, aşıları ve laboratuvar tetikleri yapılarak teslim edilmektedir. Satılık RottweilerKuşadası ırklar konusunda çok hassas davrandığı için orijinal ırk konusunda aranan şartlar şunlardır.

Satılık Rottweiler Kuşadası

Baş, orta boyda, kulaklar arasında geniş, yandan bakıldığında alın çizgisi hafif kubbeli, stop çok belirgin üst ve alt çene çok güçlü, alın kırışıksız olması tercih edilir, ancak köpek bir şeye dikkat ederken kırışıklıklar görülebilir. İfade asıl dikkatli ve kendinden emin. Gözler orta boyda, badem şeklinde, ne patlak ne de içe gömük değildir. İstenilen göz rengi koyu kahvedir. Kulaklar, orta boyda, sarkık, üçgen biçiminde. Köpek dikkat kesildiğinde kulaklar kafası çizgisi ile aynı düzeyde olur ve sanki genişlemiş gibi görünürler. Kulaklar birbirinden ayrı olmalı, aşağı sarkık durmalı ve iç kısmı kafaya yatık olmalıdır, kulak ucu hemen hemen yanak ortasında son bulur. Ağız çizgisi düzdür, stopta geniş başlayarak uca doğru hafifçe incelir. Yine de ağız ucu geniş ve çene belirgindir. Burun ucu her zaman siyah, yuvarlak değil, daha çok geniştir. Dudaklar her zaman siyah, köşeleri kapalı, ağız içindeki renk pigmentasyonun da siyah olması istenir. Pembe bir ağız rengi istenmez.

Sıradaki içerik:

Satılık Rottweiler Kuşadası