Satılık Rottweiler Antalya

images (1)

Antalya ülkemizin cennet köşelerinden biri.Ama hangi bölgesinde yaşarsanız yaşayın yaz dönemlerindeki oldukça çok sorun yaşayabiliyorsunuz. Gerek merkezde gerekse ilçelerdeki nüfus katlanıyor, hatta bazı yerlerde 3-4 katına çıkıyor. Dolayısıyla kendinizi rahat ve güvende hissedebilmek için ekstra önlemler almak gerekebiliyor. Korunmanızı sağlamanın en kolay, en ucuz, en garantili ve en zevkli yolu ise bir köpek edinmek. Ailesine bağlı, zeki, güçlü ve koruma köpeği görevini yapabilecek ırklar içinde en uygun olanı ise Rottweiler cinsi köpekler. Satılık Rottweiler Antalya ilanım, güvenliğiniz garanti ederken ailenize yeni bir üye katılmasını sağlamak adına önemli bir fırsat.

Satılık Rottweiler Antalya Hakkında

Rottweiler işçi sınıfı bir köpektir. Dolayısıyla verilen işi büyük bir memnuniyetle yapar hatta ona iş vermenizi bekler. Disiplinli ve iyi bir eğitim aldığında uysal, itaatkar ve liderinin kararlarına sonuna kadar saygı gösteren bir köpek olacaktır. Bir kişiyi lider olarak görmesi ise doğru davranış biçimlerine ve şeceresine, aynı zamanda yetiştirilme tarzına bağlı olacaktır. Bu nedenle temel davranış özelliklerini köpeğe veren, gerekli şekilde sosyalleşmesini sağlayan, iyi bakım görmesini sağlayan bir üreticiden almanız doğru bir başlangıç olacaktır. Bu şekilde iyi bir soydan, çok faydalı olan genetik bilgiyi sağlayan yeterli anne-babadan, atalardan gelmesini garantilemiş olacaksınız. Satılık Rottweiler Antalya başlığı sayesinde ulaştığınız ben ve deneyimli çalışanlarım, tesisim bu ihtiyaçlara fazlasıyla karşılık vereceğiz.

Satılık Rottweiler Antalya
Tabi köpeği satın aldıktan sonra eğitimine, bakımını ve ihtiyaçlarına karşılık vermek de önemli olacaktır. Özelikle yeni aldığınız dönemde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Öncelikle köpeğinizin sosyalleşmesi ve ailenizi, dostlarınızı, sık ziyarette bulunan misafirleri tanıması önemlidir. Çünkü Rottweiler cinsi koruma ve sahiplenme içgüdüsü çok yüksek olan bir köpektir. Ailesini ve ailenin yakın dostlarına karşı iyi huylu ve dostane tavırlar sergilerken, yabancılara karşı temkinli olacaktır. Bu nedenle çocuklarınızla, eşinizle, akrabalarınızla ve yakın arkadaşlarınızla tanışması ve kaynaşması çok önemlidir. Tabi ki bu arada eğitimine gerekli özen gösterilmeli ve uyması gereken kurallar çok iyi bir şekilde öğretilmeli, benimsetilmelidir. Çünkü sağlam karakterinin gerektirdiği şekilde benimsediği kurallardan asla taviz vermeyen bir ırkın mensubudur.

Sıradaki içerik:

Satılık Rottweiler Antalya