Sancaktepe Köpek Eğitim Çiftliği

19009873-dog-training-school-belgian-malinois-in-the-attack-stock-photo

Köpekler artık günümüzde daha iyi insanlar bakmaktadır. Mesela bir fakir insan gidip de bir köpek bakmaz. Gerçekten de köpek bakmak zahmetli bir iştir. Köpekler bir kısmı bakımından fazla yemek yerler. Bu aile bütçesine yansıyabilir. Köpek bakmak için tırnak bakımı ayak bakımı tüy bakıcı kulak bakımı gibi bütün bakılarını yaptırmalısınız. Köpeklere sahip çıkmak isteseniz onlara aşı vurmanız gerekebilir.

Bu yüzünden köpek bakmak zahmetli Bir iştir. Köpeklerde söz açılmışken köpeklerden bahsetmek isterim. Köpeklere sahiplerine itaatkâr hayvanlardır. Köpekler kim olursa olsun sahiplerine verdikleri sevgiyi hiçbir insana ve ya canlıya vermemiştir. Köpekler doğduklarınsa bir bebek gibi saf hayvanlardır. Köpekler kuru üzüm ve ya domates gibi yiyeceklerden yese böbrek rahatsızlıkları geçirebilirler. Köpekler bazen bakıldığında ot yerler bunun nedeni köpekleri köpeklerin bir şeyi sindirememesinden dolayı böbrek rahatsızlıkları geçirmesidir. İran’da yaşayan köpekleri evcil olarak evde besleyemezsiniz aksi halde para cezasına çarptırılırsınız. Bunun yüzünden köpekleri ev de bakma biraz da zor iştir.

Dalmaçya ülkesinde yaşayan köpekler yavruyken beyaz renktedirler bunun yüzünden köpekler büyüdüklerinde üzerinde benekler çıkar. Eğer köpek sahibi olmak istiyorsanız o köpeği nerede besleyecekseniz ona bakıp ona göre bir köpek almalısınız. Köpekler ter solunumu yapamazlar fakat patilerinden terlerler. Eğer sahibi köpeğini elinde sallayarak büyütüyorsa köpek sahibinin kokusunu bir mil öteden koklayabilir. Köpekler sayesinde birçok insan boğulmada yani cankurtaranlık sayesinde kurtulması vardır. Köpek türü olarak biline sırtlanlar aslında kedi ırklarından bir tanesidir. Her bütçeye göre köpek türleri vardır. Fakat safkan olan türleri biraz pahalı olabilir.

Sancaktepe Köpek Eğitim Çiftliği

Sancaktepe Köpek Eğitim Çiftliği

Arık köpeklerinize eğitim verebileceğiniz çiftlikler bulunmaktadır. Bu çiftliklerden biride Sancak Tepe Köpek Eğitim Çiftliği. Köpeklerinize sayıları saydırabilirsiniz. İstediğiniz komutları rahatlıkla bu çiftliklerde öğretebilirsiniz. Köpekler eğer erken yaşta getirilirse daha iyi bir eğitim ve daha iyi ve sosyal bir köpek olabilir. Köpeklerinize organik mamalar sayesinde daha hızlı büyüyebilir ve daha iyi beslenebilir. Köpekler bu sayede hem egzersiz yapmış olurlar.

Bu köpek cinsi tazılar grubunda yer alan köpek cinsleri arasındadır. İnce ve uzun bir gövdeye sahip olmakla beraber oldukça zariflerdir. Bu köpek tüyleri sayesinde dikkat çekmektedir. Çene yapısı oldukça güçlüdür. Gözleri genelde siyah renktedir. Kulakları oldukça dik yapıda ve baş kısmıyla oldukça yakındır.

Ayak ve parmaklarının hepsi tüy ile örtülüdür. Bu köpek cinsi oldukça sahibine yakın ve sahibine sadık köpekler arasındadır. Çekingen bir yapısı vardır. Sıcak iklimi çok seven soğuklarda üşüyen bir cinstir. Ortalama ömürleri on bir ve ya on üç yaş arasıdır. Oyunculuk eğitimi almış gibi çok seven oyunculu bu köpek eğitim hususunda beklentileri karşılamayan bir cinstir. Dominant bir yapısı olmamasına rağmen eğitimde zorluk yaşatmaktadır. Eğitim hususunda ciddi bir eğitim gerektiren köpektir. Eğer eğitilmese hiçbir şey dinlemez kafasına buyruk dolaşır. Bu köpek cinsinin evde beslenmesi hiç uygun değildir.

Eve adapte olamazlar. Çok fazla hareketi seven bir ırktır. Ev de beslenirse bir takım sorunlar yaşatabilir. Evde beslenirse bir de hep uyuma eğiliminde olabilirler. Bu köpek genelde açık arazide oyun oynamayı sever bu yüzden dışarıda yetiştirilmesi uygundur. Bu köpek ırkı için bahçeli bir ev daha uygundur. Bu köpek cinsi egzersize ihtiyaç duyan köpek cinsleri arasındadır. Rahat dolaşabileceği alanlara ihtiyaç duymaktadır. Açık havada hele ki sahil de dolaşmayı çok seven ırklardan biridir. Günde bir ve ya iki saat koşma ihtiyacı vardır. Bakımı ise bu köpeğin biraz zordur. Her gün ve ya iki günde bir fırçalanması gerekmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Sancaktepe Köpek Eğitim Çiftliği