Pendik Köpek Eğitim Merkezi

kopek (120)

Pendik İstanbul’un Anadolu yakasında bir ilçedir ve Marmara Denizi’ne kıyısı olan bir ilçedir. Pendik’in tarihi çok eskilere dayanır. Pendik’te köpek almak isteyen kişiler öncelikle köpeğin sorumluluğunu alabilecek güçte olması lazımdır. Köpek bakmak çok zor iştir. Köpeklere bakmak sadece onlara suyunu ve mamasını vermek değil, beslenmelerine, bakımlarına, günlük yaptırılması gereken egzersizlerine, oyun oynama ihtiyaçlarına ve gezinme ihtiyaçlarını düşünerek köpek sahibi olmaya karar vermelidir. Bunlardan en önemlisi köpeğin eğitimidir. Köpeğe eğitim verirken hem sahipleri eğlenir hem de köpeğe yararlı olur.

Köpeğin cinsi ne olursa olsun köpek eğitim merkezlerinde her türlü eğitim verilebilir. Bunlardan biride Pendik köpek eğitim merkezi. Pendik köpek eğitim merkezinde köpeklere verilen eğitimler tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, koruma eğitimi, alanlarını koruma eğitimi, arama kurtarma eğitimidir. Bu eğitimlerden başka değişik bir eğitim isteniyorsa merkezdeki yetkili biri ile görüşerek farklı bir eğitim aldırılabilir. Pendik köpek eğitim merkezi uzman ekipler tarafından oluşur. Bu merkezlerde eğitim verirken kesinlikle şiddet kullanılmaz ve beslenmeleri için en kaliteli mamalar verilir. Köpek eğitim merkezlerine telefon açarak köpeğe istenilen eğitim aldırılabilir. Tuvalet eğitimi almayan bir köpeğin eğitimi çok zordur.

Pendik Köpek Eğitim Merkezi

Komutları bilmeyen bir köpek, sahibini zora sokar. Bu konuda eğitim almaları sahibinin işini oldukça kolaylaştıracaktır. Bilgi sahibi olmayan köpek sahipleri, Pendik köpek eğitim merkezine giderek uzman eğitmenlerden yardım almaları uygun olacaktır ve hem sevgi ile hem de ilgiyle eğitim alabileceklerdir. Eğitime giden köpekler öncelikle eğitmeni ile bir bağ kurar. Sonrasında eğitmenlerin, köpeğe komutları uyması için çalışmaya başlar. Başarılı olan bu merkezler çok tercih edilmektedir. Eğitimler sonucunda sahibi, köpeği ile rahat rahat gezebilecek, tasması çıkarılarak gezdirebilecek ve sahibi istemedikçe ayrılmayacaktır.  Pendik köpek eğitim merkezi, sahiplerinin isteyeceği bir şekilde eğitim programları hazırlayıp, müşterilerin memnun kalmalarını sağlar.

Bu merkezlerde veterinerde bulunur. Eğitimleri esnasında sağlık kontrolleri düzenli bir şekilde yaptırılır. Veteriner hizmeti, banyo, tıraş ve mama ihtiyaçları doğrultusunda hizmet verilmektedir. Pendik köpek eğitim merkezlerinde yapılan eğitimler sadece yat, otur, bekle komutları değildir, bu merkezde yavru köpek ilk geldiği anda sosyalleşmesi, etrafı tanıtma, iletişim kurma, diğer köpekleri tanıma, özgüveninin yerine gelmesi ve yaşadığı yerde rahat hissetmesini de sağlamaktır. Bu merkezler, köpek sahiplerini eğitim merkezinde olmalarını ister, çünkü; köpek ve sahibi için yararlı olacaktır.

Sahibi, köpeğinde olumlu etkiler görür. Diğer hizmetler ise evlerde verilen eğitimdir. Sahipleri istediğinde uzman ekipler gelerek evde eğitim verilebilir. Bu eğitimciler özel yöntemlerle sahibine itaat etmesini öğretirler. Köpeklere eğitim 4 hafta kadardır ve bu süre köpeğin cinsine göre uzalır ya da kısalır. Bu merkezlerde konaklama imkanı da vardır. Sahipleri her gün getirip götürme imkanı bulamayabilir ve merkezlerde kalma gibi şansları vardır. Pendik, köpeklerin eğitimi için yararlanılacak bir yerdir.

Pendik Köpek Eğitim Merkezi

Yürü komutu; tasması ile eğitmenine ayak uydurarak yürümesi ve eğitmeni yürürse yürür, koşarsa koşar, durursa durur ve oturur.

Otur, bekle komutu; çok kullanılan bir komuttur. Başka bir komut verene kadar oturur, bekler.

Yat komutu; bu komutta köpek yatacaktır.

Otur komutu; bu komut verildiğinde bacakları geçmeyecek şekilde oturacaktır.

Yat, bekle komutu; ikinci komut gelene kadar yatma pozisyonunda kalacaktır.

Aferin komutu; en önemli komuttur. Doğru hareketinde bu komutu kullanarak köpek anlayacaktır ve aynı hareketi tekrardan yapmak isteyecektir.

Hayır komutu; yanlış hareketinde verilirse bir daha yapmayacaktır.

Köpekler bu eğitimleri, tasması varken yapar. Eğer sahipleri tasmasız yaptırmak istiyorsa ileri itaat eğitimi mutlaka aldırmak gerekir.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Pendik Köpek Eğitim Merkezi