Köpeklerin Doğru Ve Teknik Eğitimi

alanyada-kopek-egitim-merkezi-acildi_3187_dhaphoto2

Köpeklerde eğitim verilmesi gereken ve önemli olan bir faaliyettir. Köpeklerin Doğru Ve Teknik Eğitimi ile iletişim ve davranışları için gereklidir. Eğitimin nerde kimin vereceği de önemli bir özelliktir. Bu nedenle eğitim veren kurum ve kişiler için çok düşünmek ve araştırmak gerekir. Güngören Köpek Eğitim Merkezi uzman eğitmeler ve eğitim ortamı ile çok tercih edilen bir eğitim merkezidir. Burada eğitimler köpekler ile yaşam içerisinde faydasını göreceğiniz tarzda verilmektedir. Köpeklerin eğitimi için doğru tercih yapın ve köpekler ile iletişim problemi yaşamayın.

Güngören Köpek Eğitim Merkezi Yavru Köpek Programı

Evlerde sevimli yavru köpek bakmak çok zordur. İletişim kurmak ve yavru köpeği anlamaya çalışmak ve kendinizi ona anlatmaya çalışmak çok zor bir durumdur. Yavrunu dış dünya ile tanışması ve diğer eğitimleri için Köpeklerin Doğru Ve Teknik Eğitimi ile yavru köpeklerin bakımı kolaylaşır.

Yavru köpek eğitimi köpek için neler katmaktadır.

Yavru köpek için günlük programının ne ve nasıl olması gerektiği

Egzersiz ve beslenme programının düzenlenmesi

Yavru köpeklerin davranışlarını anlayabilme özelliği

Yavru ile sahibi arasında iletişim kurma teknikleri

Tüm bu özellikler eğitim ile yavru köpeklere verilmektedir. Üstelik yavru köpeklerden ayrılmadan bu eğitimler verilir.

Güngören Köpek Eğitim Merkezi İtaat Eğitim Programı

Köpekler için itaat eğitimi disiplin, terbiye ve iletişim kalitesi katmaktadır. Mutlaka bu itaat eğitimi verilmesi gerekmektedir. Doğru şekilde verilen itaat eğitimleri köpekler için çok güzel detaylar katmaktadır. Güngören Köpek Eğitim Merkezi olarak uzaman eğitmen kadrosu ile itaat eğimleri haftanın planlanan günlerinde merkezimizin eğitim bahçesinde köpek sahiplerinin eşliğinde verilmektedir. Bu itaat eğitimi köpeğinizin durumuna göre 4 hafta sürmektedir.

İtaat eğitimi; temel komutlar (otur, kalk, gel, dolaş ve bekle gibi komut ) eğitimleri verilmektedir. Ayrıca düzeltme komutları eğitimi verilmektedir. Bu düzeltme komutları nedir (hayır, bırak, ayrıl gibi ) komutlar öğretilmektedir. İstenmeyen davranışların düzeltilmesi için verilen itaat eğitimleri. Bu eğitimler köpeklere çok davranış ve iletişim kalitesi katmaktadır.

Güngören Köpek Eğitim Merkezi Koruma Eğitim Programı

Günümüzde hayat şartları tehlikeli anlar doludur. Korunmak için seçilen birçok yol bulunmaktadır. Eğitim merkezi olarak köpeklerinizi koruma eğitimi ile eğiterek harika bir koruma köpeği yaratıyoruz. Bu eğitim için köpeğinize mutlaka bir karakter testi yapılmaktadır. Köpeğinizin koruma için gerekli agresyonu var mı yok mu bunu inceliyoruz. Uygunsa köpek planlanan zamanda eğitme alınıyor. Koruma eğitimi dünya standartlarında verilmektedir. Uzman eğitmenler ile bu koruma eğitimi verilir.

Güngören Köpek Eğitim Merkezi İş Köpeği Eğitim Programı

İş köpekleri denildiğinde arama kurtarma köpekleri, Güvenlik köpekleri, bomba arama köpeği, Narkotik köpeği, Yangın alarm köpeği eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimler son derece profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir. Köpekler bu eğimler öncesi mutlaka testlerden geçerek hangi eğitime uygunsa o eğitime yönlendirilir. Arama kurtarma köpek eğitimi, bu köpekler koku duyarla olup eğitimlerinden bu yönde geliştirilmektedir. Aramasını ve bulmasını istemiş olduğunuz neyse onun kokusu üzerinden bu eğitim verilir.

Köpeklerin Doğru Ve Teknik Eğitimi

Köpeklerin Doğru Ve Teknik Eğitimi

Güvenlik Köpeği, bu köpek eğitiminde köpeklerin koruma içgüdüsü geliştirilmektedir. Güvenlik firmalarında bulunan bu köpekler için verilen eğitim koruma içgüdüsünün artırılması ve koruma işleminin köpeğe aşılanması ile yapılmaktadır. Bomba Arama Köpeği, genelde polis ve askerde bulunan bu köpekler eğitimlerinden bomba ve benzeri eşyaları bulması için eğitilir. Bomba kokusu ve köpeklerde içgüdü olarak algılaması sağlanmaktadır. Köpekler eğitimleri merkezimizde köpeklerinizin yapılan testlerine göre hangi özelliğe uygunsa sizler ile bu paylaşılır ve ona göre eğitim programı başlar. Köpekler için uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile eğitimler verilmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Köpeklerin Doğru Ve Teknik Eğitimi