İstanbul Sarıyer Köpek Pansiyonu

kopek (128)

Köpekler insan hayatında önemli bir yere sahiptirler. Onlar insanların biricik arkadaşları, güvenilir dostları, bazen en yakın korumalarıdır. Köpekler insanların adeta bir sosyalleşme aracı ve büyük bir sevgi bağını kurdukları kıymetli varlıklarıdır.  Bu yüzden köpeklerin her türlü bakımı, beslenmesi, eğitimi ve sağlığı insanlar için önemlidir.  Bu sebeple insanlar köpeklerini bir an olsun yanlarından ayırmak istemezler. Fakat her zaman her yere köpekleri ile gidemezler. Özellikle iş seyahatleri, otel tatilleri köpekler için uygun değildir. Bu yüzden kişiler şehir dışı seyahatlerinde köpeklerine kendileri gibi bakacak bir köpek bakım evine ihtiyaç duyarlar.  Böyle zamanlarda İstanbul Sarıyer köpek pansiyonu en uygun adrestir.

İstanbul Sarıyer Köpek Pansiyonu

İstanbul Sarıyer Köpek Pansiyonu

Kişilerin iş nedeniyle ve tatillerde, seyahat amaçlı şehir dışına çıkmaları gerektiğinde, ailenin bir ferdi olarak kabul ettikleri, can dostlarını güvenle bırakabilecekleri bir pansiyondur.  Bu pansiyon köpeklerin aynı sahibinin yanındaymış gibi hissetmeleri için tüm sevgilerini ve ilgilerini köpeklere veren, onları kendi köpekleri gibi benimseyen, içleri hayvan sevgisi ile dolu, deneyimli bir kadroya sahiptir.  Sarıyer köpek pansiyonu tüm köpeklere eşit koşullarda hizmet eder.  Köpeklerin her türlü eğitimi ve bakımıyla büyük bir titizlik ile ilgilenir. Köpek sahiplerinin gönül rahatlığı Sarıyer köpek pansiyonu için büyük önem arz eder. Bu yüzden tüm köpekler bu pansiyon için eve gelmiş bir misafirden farksız olan ilgi ile karşılaşır. Bu pansiyonda tüm köpekler tüm ihtiyaçları karşılanmış mutlu ve huzurlu şekilde sahiplerini karşılarlar. Tüm bu nedenlerden dolayı bile köpek sahipleri akılları arkada kalmadan huzurlu bir şekilde kıymetli dostlarını Sarıyer köpek pansiyonuna emanet edebilirler.

Sarıyer Köpek Pansiyonu Özellikleri

Sarıyer köpek pansiyonuna farklı cins köpeğinizi de emanet edebilirsiniz.  Çünkü her köpek için özel tasarlanmış odalar bulunmaktadır. Her odada köpek kulübeleri bulunur. Ayrıca pansiyonda köpekler için hazırlanan yürüme parkurları da bulunmaktadır. Yürüme parkurunda köpekler keyifli bir şekilde vakit geçirirler. Köpeklerin beslenmeleri de pansiyon çalışanları tarafından büyük önem arz eder. Tüm köpeklerin beslenme ve tuvalet alışkanlıkları, dolaştırma saatleri gibi bilgiler sahipleri tarafından pansiyona bildirilir.  Verilen bilgiler doğrultusunda köpeklere besin verilir. Ayrıca köpeklerin tuvalet alışkanlıkları ve dolaştırma saatleri de pansiyon tarafından dikkate alınır. Böylelikle sahiplerinin yanındaymış gibi günlük düzenleri devam eder. Köpeklere sahiplerinin bilgisi doğrultusunda çeşitli eğitimler ve günlük basit egzersizler yaptırılır. Pansiyon için en önemli şey getirilen köpeklerin aşılarının tam olmasıdır. Aşıları tam olmayan köpekler pansiyona alınmayabilir.

Bu sebeple getirilen köpeklerin aşı kağıdına bakılarak pansiyonda kalmalarına izin verilir.  Ayrıca Sarıyer pansiyonunda veteriner de bulunur. Gelen tüm köpekler veteriner tarafından kontrol edilir. Veteriner ani bir hastalık olduğunda köpeklere hemen müdahale eder. Eğer köpeğiniz herhangi bir tedavi görüyorsa Sarıyer köpek pansiyonunda sahibinin verdiği bilgiler doğrultusunda tedavisine devam edilir. Bunun yanı sıra köpek sahipleri istedikleri zaman pansiyonu arayarak köpeklerinden haberdar olabilirler.  Sarıyer köpek pansiyonunda köpeklerin her türlü günlük ihtiyacı özenle karşılanır ve köpeklerin her an keyifli vakit geçirmesi için büyük çaba sarf edilir. Pansiyonda köpek bakımında uzman, köpeklere kendi çocuklarıymış gibi bakan personellerin yer alması köpek sahiplerin İstanbul Sarıyer köpek pansiyonu tercih etmesini sağlar. Böylelikle köpek sahipleri köpeklerini güvenilir ellere bırakmanın huzuru ile seyahatlerini gerçekleştirebilirler.

Sarıyer ilçesinin tercih edilme sebepleri

Sarıyer ilçesi İstanbul’un Avrupa Yakasında yer alır. İstanbul’un kuzeyinde yer alan en işlek semtlerden biridir. Bu sebeple Sarıyer ulaşım bakımından da oldukça gelişmiştir . Otobüs,minibüs gibi toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşılabilen bir ilçedir. Sarıyer Köpek Pansiyonu da bu ilçenin en güzel alanında yer almaktadır ve ulaşımı oldukça kolaydır.

İstanbul Sarıyer köpek pansiyonu köpeklerin sahipleri olmadığı zaman huzurlu ve sağlıklı kalması için her zaman göreve hazır şekilde beklemektedir.  Köpek sahipleri köpeklerini güvenilir ellere bırakarak gönül rahatlığı ile seyahatlerini yapabilirler.

 

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

İstanbul Sarıyer Köpek Pansiyonu