Hauseofİstanbul Haberler

Hauseofİstanbul Haberler

Hauseofİstanbul haberler köpek eğitim merkezlerinde köpekler için tuvalet eğitimi sosyalleşme eğitimi itaat eğitimi gibi eğitimler verilir ve böylece köpekler sahipleri ve diğer insanlarla birlikte daha iyi anlaşabilirler. Köpeklere verilmesi gereken öncelikli eğitimlerden biri tuvalet eğitimidir. Tuvalet eğitimi ile evde beslenen köpekler tuvaletini ne zaman ve nereye yapması gerektiğini aynı zamanda tuvaletini nerelerde tutulması gerektiğini öğrenir. Tuvalet eğitimi evcil hayvan sahiplerinin ve köpeğin rahat etmesi açısından son derece önemlidir. 

Sosyalleşme Eğitimi 

Hauseofİstanbul haberler köpek sosyalleşme eğitimi köpekler için verilmesi gereken önemli eğitimler arasında yer alır. Evde beslenen köpeklerin sahipleri ve ailedeki diğer kişiler ile uyumlu bir şekilde yaşaması adına sosyalleşme eğitimi alması önemlidir. Bununla birlikte köpekler dışarıya gezintiye çıktıkları zaman parkta yolda ya da sahilde diğer insanlara karşı saldırgan tutumlar sergilemeleri adına sosyalleşme eğitimi almalıdırlar. Bu konuda hizmet veren köpek eğitimi merkezleri ile iletişim kurarak köpekleriniz için sosyalleşme eğitimi ve tuvalet eğitimi gibi farklı eğitim türlerini talep edebilirsiniz. 

İtaat Eğitimi

Hauseofİstanbul haberler itaat eğitimi köpeklere verilmesi gereken temel eğitimler arasında yer alır nokta itaat eğitimi ile köpeğiniz sizin komutlarınızı bilir. Böylece köpeğiniz ne zaman nerede ne yapması gerektiği konusunda eğitimli olur. Köpeğe bu bilinç kazandırılması durumunda köpekler yabancı birisinin elinden bir şey yiyemez. Yabancı birisi ile gitmeme alışkanlığı kazanır. Bu açıdan itaat eğitimlerinin köpeğe verilmesi çok önemlidir. 

Pet Kuaför Hizmeti 

Hauseofİstanbul haberler evcil hayvanlar için eğitim merkezlerinin yanı sıra bakım merkezleri de vardır. Evcil bakım merkezleri en az eğitim merkezleri kadar önemli bir kurumdur. Evcil hayvan bakım merkezlerinde tırnak kesmeden banyo yaptırmaya tıraştan sona kadar birçok farklı işlem yapılır. Özellikle tırnakları sık uzayan ve evdeki eşyaları tırnakları ile zarar veren kedilerin tırnak bakımının düzenli olarak yapılması çok önemlidir. Yoğun iş temposundan dolayı evcil hayvanlarının bakımı ile ilgilenmekte zorlanan evcil hayvan sahipleri bu durumda ped Kuaför hizmeti alıyorlar. Pet kuaför hizmeti ile hem evcil hayvanınız hem de siz rahat etmiş olursunuz. 

​​​​​​Evcil Hayvan Tıraşı Nasıl Yapılır?

Evcil hayvanların tıraşı uzman kişiler tarafından özel tıraş makineleri ya da makaslar kullanılarak yapılır. Bazı hayvanlar tıraş makinesinin sesinden korktukları için bu durumda hafif bir anestezi ya da makas kullanılarak kesim yapılır. Makas kullanımından daha rahatsız olan evcil hayvanlar için hafif bir anestezi durumu şart olur. Makas kullanımı ile tıraş yapılması tıraş makinesine göre biraz daha yüksek fiyatlıdır. Evcil hayvanlarınızın tüy bakımlarının yapılması pire ve diğer istenmeyen olumsuz durumları engellemek adına çok önemlidir. Bu nedenle köpek ve kedi bakım merkezleri ile iletişim kurularak evcil hayvanlarınızın bakımları ile ilgili hizmet almanız gerekir. 

Pet Taksi Hizmeti Nedir?

Hauseofİstanbul haberler pet taksi hizmete özellikle son yıllarda evcil hayvan sahipleri tarafından büyük ilgi görüyor. Pet taksi hizmeti ile hem şehir içinde hem de şehir dışında evcil hayvanınızı istediğiniz noktaya güvenli bir şekilde taşımanız mümkün olur. Şehir dışı pet taksi hizmetleri ile yazdıklarından ya da uzun süreli bir yere kalmaya gitmesi gereken insanlar evcil hayvanlarının bu hizmet ile istedikleri noktaya götürüyorlar. Şehir dışı pet taksi hizmetinde evcil hayvanlar sahiplerinden ayrı bir şekilde güvenli seyahat ederler. Pet taksi hizmete almak için bu konuda profesyonel hizmet veren merkezler ile iletişim kurmanız gereklidir. Hizmet merkezinin güvenilirliğini sorguladıktan sonra hizmet almanız son derece önemlidir. 

Sıradaki içerik:

Hauseofİstanbul Haberler