Sancaktepe Köpek Eğitimi Çiftliği

kopekegitimiiii

Sancaktepe köpek eğitimi hizmeti veren firmamız evcil dostlarımızın sizlerle en kaliteli vakti geçirmenizi arzulayan özel bir eğitim kurumudur. Tuvalet eğitimi, Temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi gibi çok sayıda eğitimi değerli evcil dostunuz olan köpeklere vermektedir. Burada amaç evcil dostlarınızın sizlerle uyumlu bir biçimde yaşayacağı hayatı daha da kolaylaştırmak eğilimidir.

Evcil dostlarınız ile ortak bir dil ve anlayış geliştirme açısından eğitimli bir köpek günlük yaşamda daha sık tercih edilebilir. Evcil dostlarımızın daha güvenli bir eğitim almaları halinde sosyal hayata ve insanlara daha kolay uyum sağlar. Bu sayede evcil dostunuz ile sosyal yaşam alanlarında da vakit geçirebilirsiniz. Aksi takdirde evcil dostunuz agresifleşir, ilkel dürtüleri ile hareket eder. Git gide yalnızlaşır ve içine kapanır.

Tuvalet Eğitimi En Önemli Eğitimlerden Birisidir

Sancaktepe köpek eğitimi hizmeti veren merkezimizde en önemli eğitimlerden bir tanesi de tuvalet eğitimidir. Tuvalet eğitimi evcil dostunuzla beraber yaşayacağınız yaşam alanı için son derece önemlidir. Sosyal birlikteliğin kurulmasında hayati bir rol oynar. Aslında teknik olarak bir tür itaat eğitiminin parçası demek de yanlış olmaz.

Köpeklerin alışkanlık edinebilmesi, hele de bunun dış etkenlerle olması yani yapay unsurlarla zordur. Tuvalet eğitimine zor adapte olan evcil dostlarımızdan profesyonel yardım almanız daha sağlıklı olacaktır. En basitinden insanlarda bile tuvalet eğitimi sürecinin zor olduğunu düşününce evcil dostunuzun bu eğitimi çok kolay almasını bekleyemezsiniz. Evcil dostunuzun yaşam standardı açısından da önemli bir eğitimdir. Ev veya ev dışında verilen tuvalet eğitimi farklıdır.

Temel ve İleri İtaat Eğitimi

Sancaktepe köpek eğitimi merkezinde temel itaat ve ileri itaat eğitimleri verilmektedir. Bu eğitim hizmetinin çoğunu sınırlı sayıda eğitim merkezi verir. Ancak eğitimin nasıl olduğu, eğitim sürecine eğitmenin nasıl yaklaştığı önemlidir. Eğitim konusunda verilen en küçük hata evcil dostunuzun ileriki yaşamını ve sizi de etkiler. Bu eğitimleri veren eğitmenler son derece dikkatli ve gereken özeni göstermeli, gerekli teknik bilgiye sahip olmalıdır.

Temel itaat eğitiminde evcil dostunuz basit komutları kolayca öğrenir. Uysal türlerde basit komutların eğitimi oldukça etkilidir. İleri itaat eğitimi ise genelde av köpekleri gibi ağır ve büyük türlerde verilen bir eğitimdir. Bu eğitimi genelde uysal olmada güçlük çeken köpeklere verilir. Tasmasız verilen bir eğitimdir. Bazı konuları temel itaat eğitimi ile aynı olup evcil dostunuzun türüne göre değişir.

Yavru Köpek Eğitimi

Sancaktepe köpek eğitimi hizmeti veren merkezimizde evcil dostunuzun yavru olduğu dönemde verilen bütün eğitimleri kapsar. Nasıl insan küçük yaşlarda öğreniyorsa evcil dostunuz da yavru döneminde bazı eğitimleri daha kolay öğrenir ve adapte olur. Yavru köpek eğitimleri genel olarak aslında temel ve ileri itaat eğitimleri, tuvalet eğitimi gibi eğitimleri içerse de verilen eğitimin içeriği her kuruma göre değişir.

Eğitim merkezimizde yavru köpek eğitimi programlarını en geniş çerçevede tutmaya özen gösteririz. Hassas bir eğitim sürecinde doğru ve hatasız bir şekilde verdiğimiz eğitim sayesinde evcil dostunuz hayatının ileriki dönemlerinde sosyal yaşama uygun, sahibine karşı itaatkâr bir şekilde hayatını sürdürür.

Evde Köpek Eğitimi

Sancaktepe köpek eğitimi merkezi olarak verdiğimiz eğitimler genelde evcil dostunuzun hayatını etkiler. Bazı sahipler evcil dostlarının eğitimini daha kolay uyum sağlayabilmesi için evde vermek isteyebilir. Şayet köpeğinizin evde uygulayacağı bazı tuvalet eğitimi gibi şeyleri evinizde vermek daha kolay ve uygun olacaktır. Ev hayatına ve yaşayacağı alana daha uyumlu olan evcil dostunuz daha itaatkâr olacaktır. Evcil dostunuzun en iyi eğitimi almasını istiyorsanız eğitim merkezimize ulaşın.

Sıradaki içerik:

Sancaktepe Köpek Eğitimi Çiftliği