Tarabya Köpek Pansiyonu Fiyatı

kopek (126)

Tarabya İstanbul’un sevilen ve en çok ziyaretçi çeken semtlerinden biridir. Avrupa yakasında bulunur ve Sarıyer ilçesine bağlıdır. Deniz kenarında olan bu semtte doğal güzellikler fazlasıyla dikkat çekiyor. İnsanlar ve hayvanlar için yaşam alanlarına özenilmiş ve doğal ortamlar oluşturulmuştur. Hayvan sever halkıyla hayvanlara en iyi şekilde bakılıyor. Bahçede bakımı üstlenilen köpeklerin dışında günümüz şartlarında apartman dairelerinde de yaşamını sürdüren köpekler bulunuyor. Ayrıca semtte bulunan köpek pansiyonları ve köpek eğitim merkezleri de köpek besleyen halk için dikkat çeken kurumlar arasındadır. Tarabya köpek pansiyonu, köpek sahiplerinin güvenini kazanan ve hizmetleri ile köpeklerin bakımını tamamıyla üstlenen en iyi köpek yaşam alanlarından biridir. Tarabya köpek pansiyonu fiyatı açısından pek çok bütçeye de uyum sağlar. Sağladığı hizmetler yanında ek ücretler ile köpek bakımı için farklı hizmetlerden de yararlanmak mümkündür.

Köpek Pansiyonu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tarabya Köpek Pansiyonu Fiyatı

Köpeklerin güvenliği açısından konaklayacakları yerde köpeklerle bire bir ilgilenecek köpek bakıcılarının bulunması önemlidir. Köpeklerin 7/24 izlenerek başlarına gelebilecek sıkıntılardan veya hastalık durumlarından korunması sağlanmalıdır. Pek çok köpek pansiyonunda her köpeğin özel bakıcısı bulunur. Köpek sahibinin pansiyon ile anlaşmadan önce bu konuyu irdelemesi önemlidir.

Her köpeğin beslenme şekli farklıdır. Ve kullandıkları mamada da çeşitlilik gösterir. Köpeklerin sağlık sorunları, cinsi, yaşı, fizyolojik ve psikolojik özellikleri kontrol edilerek özenle mama seçilir. Köpeklerin kullandığı özel bir mama varsa köpek sahibinin pansiyona mamayı bırakması rutin beslenme düzeninin bozulmaması için önemlidir. Köpek uzun süre konaklayacaksa da maması en kısa zamanda pansiyon açısından temin edilir.

Köpek pansiyonlarında sağlıklı ve güvenilir ortam oluşması için uzman veteriner bulunması da önemlidir. İlaç ve ilk yardım açısından tüm ekipmanların tamamlanması beklenmedik sağlık sorunları için gerekli detaylardır. Köpek sahiplerinin güvenilir pansiyon ararken dikkat etmesi gereken en önemli özelliklerden biridir.

Köpek sahiplerinin günlük bakımları da çok önemlidir. Günlük oda temizlikleri, köpeğin yıkanması veya ek hizmetlerden faydalanan kişiler için tırnak, tüy bakımları gibi hizmetlere sağlık açısından özellikle dikkat edilmesi gerekir.

Köpek pansiyonunda çalışan kişilerin de köpekleri seven ve işini özenle yapacak özellikle olan kişiler arasından seçilmesi gerekir. Köpeklerle ilgilenirken iş yapar gibi değil kendi köpeği ile ilgilenir gibi sevgisini köpeğe hissettirmelidir. Köpekler sahiplerine çok bağlıdır. Bu nedenle onlardan uzak kalacakları durumlarda köpek pansiyonlarında köpeklerin yalnızlıklarını hissettirmeyecek ilgi ve alaka gösterilmelidir. Köpek pansiyonlarında köpeklerin sosyalleşmelerine özen gösterilmelidir. Bu nedenle köpek pansiyonlarında açık ve kapalı olmak üzere iki farklı oyun alanı bulunması önemlidir. Pansiyonun misafir kontenjanına uygun olarak oyun alanlarının büyüklükleri ayarlanır. Köpeklerin kaldığı süreçte diğer köpekler ile arkadaşlık kurarak enerjilerini atmaları için oyun saatleri önemlidir. Köpek sahiplerinin, can dostlarını bırakacakları pansiyonda oyun, eğlence için ekstra aktivitelerin bulunup bulunmadığı kontrol edilmelidir.

Tarabya Köpek Pansiyonu Fiyatı

Tarabya köpek pansiyonunda köpek odaları en iyi şekilde tasarlanmış geniş ve bahçeli odalardan oluşuyor. Bu pansiyonda konaklayan sevimli dostların sağlıklarına özen gösterilerek tesis içinde bulunan veteriner gözetiminde olmaları sağlanıyor. Köpeklerin konaklamaları sırasında köpek eğitmenler tarafından eğitim almaları da sağlanabilir. Uzun süre kalacak köpek dostların fizyolojik ve psikolojik durumlarına göre eğitimleri belirlenebilir. Konaklamaya dahil olan hizmetler özel oda, oyun saati, beslenme, veteriner gözetimi, gezdirme, banyo gibi hizmetlerdir. Köpek sahipleri dilerse ekstra köpek bakımları için veya köpek eğitimleri için talepte bulunabilir.

Tarabya köpek pansiyonunda açık ve kapalı ortamlarda köpeklerin oyun oynamaları ve egzersiz yapmaları için imkan tanınıyor. Yavru köpekler için de burada yapılacak egzersizler gelişimler açısından büyük önem taşıyor. Oyun saatlerinde anlaşabilecek cinste köpekler oyun alanlarında toplanıyor ve personeller ile oyun oynamaları ve egzersiz yapmaları sağlanıyor. Aynı zamanda gün içinde köpekleri iki kez gezdirme olanağı vardır. Böylece tuvalet ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri gibi aynı zamanda da özgürce dolaşarak hava alabileceklerdir.

Tüm günlük hizmetlerin ve özel odaların gecelik konaklama fiyatı 50-75 TL civarında değişim gösteriyor. Bu durumun pansiyonun tasarımına, kapasitesine, personellerinin deneyimine göre değişiklik gösterebilir. Bu fiyatlandırmalar ile köpek sahipleri en iyi hizmeti alacak köpeklerine kavuştuklarında mutluluğuna şahit olacaklardır. Uzun süre konaklayacak köpeklerde de toplam fiyat üzerinden indirimler yapılabilir. Aynı zamanda köpek pansiyonu ile iletişime geçilerek kampanyalardan yararlanmak da mümkündür. En doğru fiyatlandırma için köpek pansiyonunu ziyaret ederek ortamı ve çalışan personelleri görmek ve uygun fiyat avantajlarından yararlanılabilir.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Tarabya Köpek Pansiyonu Fiyatı