Pet Taksi

Pet taksi günümüzde oldukça ravaçta olan iş ve hizmettir. Özellikle metropol yaşam tarzında daha çok tercih ediliyor olsa da genel olarak tüm ülkeye yayılmış bir hizmettir. Pet taksi hizmeti çok ihtiyaç duyulan bir sektör olduğundan şuan herkes bu hizmetin avantajlarından yararlanmakta ve talep etmektedir. Netice olarak taksicilik sektöründe büyük bir açık doldurulmuştur.

Pet taşımacılığı yapan taksiler evcil hayvanınızın rahat bir seyahat etmesini amaçlamış ve bu amaca hizmet etmektedir. Pet taksi hizmeti veren kurumumuz bu amaca gönülden bağlılık duyduğu için Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmıştır.

Pet Taksi İşleyişi Nasıldır?

Pet taksi İşleyişi şu şekilde olmaktadır. Örneğin bir evcil hayvan sahiplenmeyi istediniz ancak sahiplendirme yapacak kişi başka bir semtte yada şehirde yaşıyor bir pet taşımacılığı yapan firma ile iletişime geçip talebinizi bildirdiğiniz anda talep doğrultusunda hizmet verecek olan arkadaşımız belirtilen adrese giderek evcil hayvanınızı teslim alarak en doğru hizmet şekli ve özenle pet taşımacılığını gerçekleştirir ve en uygun şartlarda rahat ederek size getirip teslim ediyor.

Pet Taksi İşleyişi kesinlikle bunla sınırlı değildir genel manası bu olsa da asıl olan sadece evcil hayvanınızı rahat ettirerek uygun şart ve ortamları sağlayarak size teslim etmesidir. Sadece taşıma değil bir yol arkadaşı olacak şekilde davranmalıdır. Kurumumuz pet taşımacılık hizmetinde sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır.

Pet Taksi Firmaları Nasıl Çalışır?

Pet taşıma hizmeti veren kurumlar kesinlikle tam donanımlı olmalı. Bu donanımdan kasıt ise komple bir sistemin tam dört dörtlük olma şeklidir. Bu sisteme giren firmalar öncelikle güven vermelidir yani müşteri talebi üzerine gerekirse sözleşme bile yapabilmelidir. Kesinlikle sorumluluğunun bilincinde olup bu bilinçle hareket edecek çalışma arkadaşlarına sahip olmalıdır.

Sistemin işleyeceği araç kesinlikle bu hizmet anlayışına göre olmalı ve dizayn edilme şekli tamamen evcil hayvan rahatına göre olmalıdır. Aynı anda gelebilecek pek çok talebinkarşılığını vermeli ve her müşterinin tek tek özel olduğunun ve her birinin hizmet alma hakkının olduğu anlayışı ile yola çıkmalıdır. Pet taşımacılık hizmeti veren kurumumuz sizleri memnun etmek için tüm görevlerinin bilincinde olarak hareket etmekteyiz.

Pet Taksi Hangi Saatlerde Kullanabilirim?

Pet taksi sistemi söylediğimiz üzere yeni bir hizmet olduğundan daha hakkında bilinmesi gereken pek çok konu vardır. Bu konularla ilgili olarak dikkat çeken bir husus ise hizmet talebi için bir zaman sınırlaması var mı yok mu hususundadır. Pet taşımacılığı hizmet sektöründe bir saat sınırlaması yoktur ve hizmet yedi gün yirmi dört saat talep edilebileceği gibi hizmette 7/24 verilmektedir.

Gönülden hizmet anlayışı ile çıkmış olduğumuz bu yolda sizlere pet taşımacılığı hizmetinde en doğru en güvenilir ve en garantili hizmeti vermekten onur ve gurur duyarız. Bu hizmet anlayışını en doğru şekilde planlar ve size sunarız. Sizin memnuniyetiniz bizim asıl hedefimizdir.

Pet Taksi Fiyatları Pahalı mıdır?

Pet taksi hizmet anlayışında taksicilik sektörünün kullanmış olduğu taksimetre hesaplaması geçerlidir. Burada baz alınan gidilecek olan mesafenin ölçmüş olduğu taksimetre tutarıdır bu hizmette ekstra talepleriniz olursa ancak o şekilde yeni bir fiyat eklenebilir. Örneğin evcil hayvanınız sizin imkanlarınız dışında Siz kendine eşlik etmeyeceksiniz ve veterinere gitmek zorunda oysa götürecek olan hizmet almak istediğini kuruma bunu bildirirseniz ve hizmet verecek olan çalışma arkadaşımız evcil hayvanınızı belirttiğiniz adresten alınarak veterinere götürür ve tekrar size geri teslim eder. Bu durum firmaya bildirildiğinde firma ekstra bir talepte bulunabilir. Kurumumuz en doğru şekilde hizmet vermekte ekstra taleplerinize cüzi fiyatlar karşılığında size sunmaktadır.

Pet Taksinin Özellikleri Neler Olmalıdır?

Pet taşımacılık hizmetini sunan pet taksilerin belli donanımlara sahip olmaları gerekmektedir. Bu süreci yönetirken uygun ortam rahat ve Konfor baz alınmalıdır. Pet taksi kesinlikle evcil hayvanın en rahat şekilde seyahat edebileceği düzeyde düzenlenmelidir. Örneğin evcil hayvanınız için ayrılan bölüm kesinlikle yumuşak dokulu halılar ile kaplanmalı kullanılacak her ürün en ince detayına kadar düşünülmeli ve sadece evcil hayvanınızın konforu baz alınmalıdır.

Bu hizmette öncelik her zaman evcil hayvana yöneliktir. Hizmet için kullanılan araç mutlaka kafesli olmalıdır ancak kullanılacak kafes boy ve ebatları kesinlikle evcil hayvanın kilosu boyu ve karakteristik özellikleri baz alınarak seçilmelidir. Pet taksi hizmeti veren firmamız araçlarını tam anlamıyla pet taşımacılığına yönelik düzenlemiş olsa da ilk hedefi bu düzenlemenin evcil hayvanı rahat ettirmesi yönündedir.

Pet Taksi Çalışan Özellikleri Neler Olabilir?

Her hizmet sektöründe olduğu gibi pet taşımacılığı yapan firmaların çalışanlarını özenle seçmeleri gerekmektedir. Hizmeti size getirecek ve sunacak kişi kesinlikle kibar nazik ılımlı ve sabırlı biri olmalıdır. Evcil hayvanınıza ve size hizmet ederken yardımcı olmalı evcil hayvanınıza sabırlı yaklaşmalıdır. Kesinlikle firmalar hizmetlerini aracı olarak seçtikleri çalışanlarının hayvan sever olmasına dikkat etmelidir. Gönülden verilecek bir hizmet olduğu için çalışanlar bu hizmeti gönülden vermeli ve işlerini layığıyla yapmalıdırlar.

Pet Taksi Kullanacaklara Öneriler

Pet taksi kullanacak olanlar Öncelikle Güven duyacakları bir firma ile anlaşmalıdır. Çünkü evcil hayvan taşımacılığı ciddi sorumluluklar gerektirir. Bir can taşıdığının bilincinde olan ve bu sorumluluğu bilinçle yöneten kurum size hizmet vermelidir. Çalışmak istediğiniz kuruma kesinlikle Güven duymalısınız. Pet taşımacılığı hizmetini 7 gün 24 saat talep edebilirsiniz.

Ekstra hiçbir talebiniz olmayacaksa taksimetre anlayışı ile ödeme yapacaksınız. Hizmette size ve evcil hayvanınıza kesinlikle kibar ve nazik davranılmalıdır. Yönetim firma elinde olsa da talep sizin elinizdedir. Hizmeti üreten firmadan memnun kalmadığınız takdirde şikayetlerinizi bildire bilmelisiniz. Biz kurum olarak tüm öneri ve isteklerinizi taleplerinize açık bir firmayız.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER

Sıradaki içerik:

Pet Taksi